Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 08.06.2010, 07:34   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 905 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Askı listeleri muhtarlara dağıtıldı.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Koyulhisar'da, Anayasa değişikliğine ilişkin referandum ile ilgili muhtarlık bölgesi askı listeleri muhtarlara dağıtıldı.

5982 sayılı Türkiye Cumhuriyeti Anayasası'nın Bazı Maddelerinde Deşiklik Yapılması Hakkında Kanunun 12 Eylül 2010 Pazar günü halkoyuna sunulmasına ilişkin referandum takvimine göre, muhtarlık askı listeleri 9 Haziran Çarşamba günü güncelleştirmek üzere ilçe seçim kurullarınca askıya çıkarılacak.
Bu kapsamda, Koyulhisar Belediye Düğün Salonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda, Koyulhisar İlçe Seçim Müdürü Durmuş Toprakoğlu, köy ve mahalle muhtarlarını muhtarlık bölgesi askı listeleri hakkında bilgilendirdi. Muhtarlık bölgesi askı listelerinin güncelleştirilmesi, askı süresi, itirazlar, seçmen niteliğini yeni kazanmış olanlar, kimlik bilgisi, vatandaşlık durumu gibi olay bilgisi, yer değiştirenlerin listeye yazılmaları, adres kayıt sistemine göre ikamet adresi gibi konularda bilgi veren Toprakoğlu, askerde bulunanların, yurt dışında olanların, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkarılanların ve diğer yasal nedenlerle oy kullanamayacak olanların ve ölenlerin listelerden çıkarılmaları ve listelerin kesinleştirilmesi işlemlerine ilişkin muhtarlara bilgi verdi.
Muhtarlık bölgesi askı listelerinin 9 Haziran Çarşamba günü askıya çıkacağını ve 22 Haziran Salı günü saat 17.00'de askıdan indirileceğini belirten Toprakoğlu, muhtarların bu süreçte yaşadıkları sorunlarla ilgili olarak kendilerinden bilgi alabileceklerini söyledi.
Toplantı sonrasında muhtarlara, muhtarlık bölgesi askı listeleri imza karşılığında teslim edildi.

Sivas'ın Sesi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)