Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'ın öğrencilerine İzmir Sahip çıktı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.03.2012, 07:05   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'ın öğrencilerine İzmir Sahip çıktı

Kendi öğrencilerine sahip çıkamayan Sivas’a yardım dışarıdan gelmeye başladı. Kazım Karabekir ilköğretim okulunda ihtiyaç sahibi öğrencilere İzmir Konak Belediyesi yardım elini uzattı.

Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan’ın da talimatları doğrultusunda gönderilen kışlık bot, giyecek ve spor malzemeler, tespit edilen öğrencilere dağıtıldı. Okul Müdürü Ömer Çıtır, Müdür Yardımcısı Fikret Duman ve Okul Aile Birliği Başkanı Hikmet Kuru tarafından öğrencilere verildi
Okul Müdürü Ömer Çıtır, İzmir-Konak Belediye Başkanının okula jest yaparak yardım göndermesinin çok anlamlı olduğunu ifade ederek, duygulandığını söyledi.
Yaklaşık 850 civarında öğrenci ile eğitime devam ettiklerini , bu öğrencilerden durumu iyi olmayanların olduğunu dile getiren Çıtır, “Okulumuzun imkanları belli olduğu için bu tür yardımların çok anlamlı olduğunu ifade etmek istiyorum. Konak Belediye başkanımızın hizmetlerini yazılı ve görsel basından takip ediyoruz. Okulumuza böyle bir jest yapmasından dolayı başkanımız Dr. Hakan Tartan’a ve ekibine teşekkür ediyoruz. Bu yardımların okulumuza ulaşmasında vesile olan başkan yardımcısı Mehmet Yunak’a, danışman Mehmet Tekcan’a, Halk Oyunları eğitmeni Fatma Aydın’a okulumuz ve velilerimiz adına teşekkür ediyorum” dedi
Konak Belediyesi tarafından Nisan ayında yapılacak olan 2. Uluslar arası çocuk şenliğine Sivas’tan Kazım Karabekir Paşa İlköğretim okulunun davet edildiğini belirten Çıtır, 18-24 Nisan tarihleri arasında yapılacak olan şenlikte halk oyunları ekibinin de yer alacağı 30 kişilik bir grupla davet edildiklerini ifade ederek, onay verilmesi halinde İzmirde Sivas’ı en güzel şekilde temsil etmeye gayret göstereceklerini kaydetti
Okul Aile Birliği Başkanı Hikmet Kuru ise, öğrenci sayısının fazla olmasına ve imkansızlıklara rağmen sosyal ve kültürel faaliyetlere önem vermeye gayret gösterdiklerini söyledi. Yapılan yardımın çok anlamlı ve manevi değeri olduğunu vurgulayan Kuru, nezaket göstererek soğuk kış gününde öğrencileri sevindiren Konak Belediye Başkanı Dr. Hakan Tartan ve ekibine teşekkür ederek, bu tür yardımların devam etmesi temennisinde bulundu.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.03.2012, 09:05   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Sivas'ın öğrencilerine İzmir Sahip çıktı

Niye sahip çıkmasın canım. Dışardan yardım gelmesi burdakilerin yardım etmiyor olmadıkları anlamına mı gelecek.
Alt 09.03.2012, 17:45   #3
gezgin_58
Usta Yiğido
NO AVATAR

gezgin_58 Şuan gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 12.02.2024 06:14

Tecrübe Puanı: 632 gezgin_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

suna eminimki sivasda hayir sever vatandas cok haberleri olsa yardimci olurlardi
gezgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2012, 02:34   #4
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 614 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence İzmir Konak belediyesi işi şovmenliğe dökmüş.
Neden teşhir edildi bu çocuklar?
Onların psikolojileri hiç mi düşünülmedi.
Keşke sadece yardım yapıldı diye bir haber olsaydı.
Bence Sivas'ta yapıyor o yardımları ama böyle GÖRGÜSÜZCE! değil...
Alt 10.03.2012, 10:58   #5
ismail 58
Usta Yiğido

ismail 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ismail 58 Şuan ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2016 23:55

Tecrübe Puanı: 1036 ismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz sein

Yardım yapılması destek olunması elbette güzel yerinde bir davranış..

Plaket veya ödül verilirken alınırken çektirilen pozlar yardım yapılırken çektirilmeye başlanmış, kanımca yanlış yapılmış.
Yavrucağı anlarım masumiyetiyle poz vermiş, yardım yapan taraf olarak belediye başkanının verdiği poza bir anlam veremedim....
ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2012, 12:29   #6
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 614 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hepimiz anladık sanırım o anlamı...
Alt 10.03.2012, 14:08   #7
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
aktassa Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence İzmir Konak belediyesi işi şovmenliğe dökmüş.
Neden teşhir edildi bu çocuklar?
Onların psikolojileri hiç mi düşünülmedi.
Keşke sadece yardım yapıldı diye bir haber olsaydı.
Bence Sivas'ta yapıyor o yardımları ama böyle GÖRGÜSÜZCE! değil...
Maksat yardım değil ki,reklam!
Bilmem ne derneği kışın aç kalan hayvanlara yem atacak..
Sivas'ta ne kadar gazeteci varsa hepsi oraya davetli..
iyilik yapıyorsan git at yemi gel..
Nedir bu reklam sevdası..
TSO bilmem kaç aileye yardım paketi yollamış..
Bilmem kaç tane gazete orada!
Amaçları reklam..
Alt 10.03.2012, 16:12   #8
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1165 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Birşeyi unutuyorsunuz. Bu haber haber değeri taşıyor mu taşımıyor mu? Sivas Belediyesi Erzincan'da bir okula yardım etse o da haber olur. Sivas belediyesinin Sivas'ta bir okula ya da Konak belediyesinin Konak'taki bir okula yardım etmesinin haber olmaması gerektiği gibi bu yardımın da haber olması gayet doğaldır. Belli ki İzmir'de Konak Belediyesinde üst düzey çalışan ya da Hakan Tartan ile yakın ilişkisi olan Sivaslıların yaptığı bir aracılık ile yapılmış bir yardım ki 23 Nisan şenliğine de aynı okul davet edilmiş. Başka bir ilçenin başka bir ildeki okula yardım etmesi kadar doğal bir durum yoktur. Yardım yapılırken de Konak Belediyesinden bir tek kişi yok eğer Konak belediyesi şov yapmak istese alasını yapardı ki bu tür reklamlara da ihtiyacı olan bir belediye ve belediye başkanı değil...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2012, 16:36   #9
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Birşeyi unutuyorsunuz. Bu haber haber değeri taşıyor mu taşımıyor mu? Sivas Belediyesi Erzincan'da bir okula yardım etse o da haber olur. Sivas belediyesinin Sivas'ta bir okula ya da Konak belediyesinin Konak'taki bir okula yardım etmesinin haber olmaması gerektiği gibi bu yardımın da haber olması gayet doğaldır. Belli ki İzmir'de Konak Belediyesinde üst düzey çalışan ya da Hakan Tartan ile yakın ilişkisi olan Sivaslıların yaptığı bir aracılık ile yapılmış bir yardım ki 23 Nisan şenliğine de aynı okul davet edilmiş. Başka bir ilçenin başka bir ildeki okula yardım etmesi kadar doğal bir durum yoktur. Yardım yapılırken de Konak Belediyesinden bir tek kişi yok eğer Konak belediyesi şov yapmak istese alasını yapardı ki bu tür reklamlara da ihtiyacı olan bir belediye ve belediye başkanı değil...
Sayın Kıbrıslı işin içinde İzmir olunca tabiki çekemezler. Asıl reklamı kimler yapıyor biz iyi biliyoruz. Seçimlerde bizim paralarımızla yapılan reklamları görmezler. Boy boy asılan resimler, adım başı yapılan reklamlar görülmez. Yapılan yardıma reklam derler.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.03.2012, 17:02   #10
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bunun İzmir'le,oranın belediye başkanı ile hiç ilgisi yok abi..Oranın CHP belediyesi olduğunu yorumumdan sonra farkettim,sen yazınca yani..Örneklerimi de TSO ve Sivas'taki derneklerden verdim..CHp ve İzmir olmasını hiç düşünmemiştim bile,samimyetle söylüyorum..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)