Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU? - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Anketler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anketler Burada anketleri bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?
EVET OLABİLİR 218 40,45%
KESİNLİKLE HAYIR! 161 29,87%
OLABİLİR DE OLMAYABİLİR DE... 121 22,45%
FİKRİM YOK???? 39 7,24%
Katılımcı sayısı: 539. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 25.11.2008, 13:05   #21
SIRIKLIOGLU.58
Yiğido
NO AVATAR

SIRIKLIOGLU.58 Şuan SIRIKLIOGLU.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2009 16:53

Tecrübe Puanı: 584 SIRIKLIOGLU.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Cool Cevap: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?

A$k her yerde olur, ama A$ik her zaman olunmaz. Bu konu hakkinda o kadar uzun konu$ulup Tarti$ilabilinirki,ama benim ki$isel dü$üncem Olmaz diyorum.Neden?Arkada$lar günümüzde artik duymaktan biktigimiz ama söylemedende yapamadigimiz bir kac kelime bizi her$eye mahkum ediyor,örnegin (Be$parmagin be$i birmi +Her insan öyle olmaz+ya her insanda olur ufek defek +i$te hayatin cilvesi&tuzu biberi vsss)A$k olsada yürümez Bugün sanal alemde sinirlansen avazin ciktigi gibi bagramassin+sen onunla muhabbeteyken onun diyer sayfalada yeni birini aramadigi ne malum.Diyelimki her $ey olup bitti peki karekterler uyu$maz ise ba$lar ozaman ben seni böyle bilmezdim seni sinsi yilan beni kandirmak icin rol yaptin dimi?Bence A$kin en güzeli hic bir kar$ilik beklemeden sevmek kar$itarafi oldugu gibi kabullenmek onun acigini yada ayibini aramak yerine örtüp kapatmak&el ele göz göze gelerek A$ik olunur ben elini tutamadigim Saclarini ok$ayamadigim gözlerine bakamadigim nefesini hissedemedigim A$ki ne yapayim.belki beni ele$tirenler olacaktir ama ben bu Dünyada Menfaat kar$iligi yapay A$ktan ba$ka bir $ey göremiyorum.Örnegin MECNUN LEYLAYI GÖRMEYE GiDER GÖREMEZMi$ AMA LEYLENIN KÖYÜNDEN GELEN KÖPEKLERIN AYAKLARINI GÖZLERiNi ÖPERMi$;NEDENMI?BU GÖZLER LEYLAMI GÖRDÜ BU AYAKLAR ONUN BASTIGI YERLERE BASTI DiYE.)Günümüzde Anne Babasinin Elini öpmeyi ilkellik kabul eden bir ortamda Köpegin Gözünden yada Ayaginden Öpecek kadar Sanal alemde A$ik olan göremiyorum.
SIRIKLIOGLU.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 13:23   #22
Kadirhan
Yiğido

Kadirhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadirhan Şuan Kadirhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2010 13:40

Tecrübe Puanı: 686 Kadirhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: SANAL ALEMDE GERÇEK AŞK OLUR MU?

Necip Fazıl Kısakürek
Kadirhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 13:39   #23
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

+ sağlam olmak kaydıyla en az bir bacağa sahip olmak,toplum denen yapının uygunluk sınavını geçmek,arkadaşlarının olurunu alabilmiş olmak,üniversite mezunu olmak,çarşıda pazarda o çok değer verdiğinin yanında bulunarak onu utandırmamak,sevdiğin kişiyi istemeye veya ziyaret etmeye gittiğinde evine giremeyecek derecede engelli olmamak,v.s..
Bu saydıklarımıza sahipseniz merak etmeyin sizi seven bulunur kofradan..
Bedenin ötesindeki ruhu aramak..Ben o aptallığı yaptım ama karşımdaki benim kadar aptal değildi..Nede olsa günümüzde yürekten sevmek aptallık..

ama yinede önemli olan kalpteki duyguysa ve beyindeki uyumsa nerden nasıl gelip konacağı bilinmez

benim okuduğum bi hikaye var netten çok güzeldi okunması gereken bi hikaye

" nette tanışan iki genç arkadaş olurlar. zaman içinde sıkı bir dostluğa dönüşen beraberliklerini zedelememek için hiçbir zaman birbirlerini görmemeğe, fiziki özelliklerinden bahsetmemeye karar verirler.

ısimlerin, şekillerin olmadığı sadece ruhların derinliklerinden gelen en samimi duyguların dile getirildiği zaman ve mekan unsurlarından soyutlanmış bir birliktelik içinde sürer dostlukları.

ve bir gün bakarlar ki birbirlerini tamamlayan iki varlık olmuşlar. yazışmadıkları gün hatta saat olmamaya başlamışlar. adeta nefes alış gibi doğal bir bütünleşme, isim takamadıkları bir aşk gelişmiş içlerinde. tüm beşeri sıfatlardan sıyrılmış, bambaşka bir halmiş bu.

aradan geçen zaman zarfında, artık kesinlikle birbirlerinden asla kopamayacaklarına inandıkları gün; tanışmaya ve evlenmeye karar vermişler.

ve ikisinin de çok iyi bildikleri bir kentin çok iyi tanıdıkları bir sahilinde buluşmak üzere anlaşmışlar.

hanımın elinde kırmızı güller ve dudaklarında sevgi dolu bir gülümseme olacakmış. erkek ise hiçbir alamet taşımayacakmış.

nihayet beklenen gün gelmiş. genç erkek sözleştikleri yere yaklaştıkça kalbi duracak gibi oluyormuş. ışler biraz değişmeye başlamış kalbinde. ya çok çirkin bir kadınsa sevdiceği, ya kör, topal ya da………… ise. biraz hata yaptığını düşünür gibi olmuş ama çabuk savmış bu kendine ve aşkına yakışmayan düşünceleri zihninden.

karşıda elinde bir gül tutan ve sağa ,sola bakınan hanımı görmüş. ıçi hop etmiş fakat dudaklarında beliren düş kırıklığını biraz olsun giderebilmek için bir, iki derin nefes almış ve son derece kararlı adımlarla hanımın yanına yaklaşmış.

annesi yaşında hatta daha da yaşlı, saçları pamuk gibi bembeyaz, yüzü yaşadığı yılların derin izleri ile buruşmuş fakat dudaklarında güzel bir o kadar da şaşkın bir tebessümle kendine doğru yaklaşan genç erkeğe bakıyormuş. gözleri bin bir soru ile kıpırdıyor, yorgun gözkapakları arada bir feri kaçmış gözbebeklerini uzaklara yönlendiriyor ama yaşlı kadın gözlerini genç erkeğin bakışlarına kilitlemeye çalışıyormuş.

zihninde çeşit, çeşit zıt fikirlerin koşuştuğu genç adam bir, iki yutkundu ve gücünün son raddesindeki bir hıçkırıkla,

"merhaba aşkım. nasılsın." dedi.

kadere teslim olmuştu. söz vermişti. biliyordu her şey olabilirdi. bir an gözlerini kapadı ve yazışmalarını hatırlamaya çalıştı. onca duygu dolu kelimeler, sevda yüklü vaatler, parlak gelecekler nasıl olmuştu da bu yaşı geçmiş hatunun kaleminden dökülebilmişti. bir türlü inanamıyordu fakat gerçek gün gibi ortadaydı.

yaşlı kadının elinde tuttuğu kırmızı güller aldı ve tarif edilemeyen bir duyguyla onları öptü. sonra elini uzattı ve,

"hadi kalkmana yardım edeyim aşkım. buradan uzaklaşalım. " dedi.

olanları anlamsız gözlerle seyreden yaşlı kadın dudaklarını araladı ve,

"ey oğul, ben yıllardır bu kelimeyi unutmuş anan belki ninen yaşta bir kadınım. neler oluyor anlayamadım ama o gülleri elimden niye aldın. onları bana şu ilerde oturan genç kız verdi. birini bekliyormuş, burada buluşacaklarmış. gelirse benim tarafımdan bu gülleri ona verir misin demişti. ben de o genci bekliyordum. yoksa o sen misin?"

genç adam bir an soluksuz kaldı, boğazında düğümlenen hıçkırık ve karmakarışık duygularla yaşlı kadının işaret ettiği yöne baktı. bir çift sevgi ve minnettarlıkla parlayan yeşil göz kendisine gülümsüyordu. telaşla yaşlı kadının ellerini öptü ve gülleri ona tekrar vererek işaret edilen tarafa koşmaya başladı. genç kız da ayağa kalkmış onu bekliyordu.

"seni izledim. şayet gülleri almayıp geri dönseydin sessizce buradan uzaklaşacaktım. seni doğru tanımışım aşkım..."

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar seva'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.11.2008, 15:03   #24
gfb34
Yasaklı

gfb34 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gfb34 Şuan gfb34 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.07.2012 14:31

Tecrübe Puanı: 0 gfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDIgfb34 TAM BIR BEYEFENDI

olurda.sonu hayrolurmu muallak...
Alt 25.11.2008, 17:10   #25
MeLody58
Usta Yiğido

MeLody58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MeLody58 Şuan MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.06.2015 17:15

Tecrübe Puanı: 843 MeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISIMeLody58 COK SEVILEN BIR KISI

yorum yok herkesin görüşüne saygı duymak lazım diye düşünüyorum
MeLody58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 20:19   #26
Kadirhan
Yiğido

Kadirhan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kadirhan Şuan Kadirhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2010 13:40

Tecrübe Puanı: 686 Kadirhan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet diyenler ezici bir üstünlük saglamış.. .şamşırılacak bir sonuççç..demek ki oluyormuş..ben yanlış biliyormuşum yaww

Necip Fazıl Kısakürek
Kadirhan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 25.11.2008, 20:51   #27
veysel
Usta Yiğido

veysel - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

veysel Şuan veysel isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.02.2012 09:24

Tecrübe Puanı: 1063 veysel FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Olabilir de olmayabilirde...........
Alt 25.11.2008, 21:58   #28
tanju_58
Yiğido

tanju_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tanju_58 Şuan tanju_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2014 19:18

Tecrübe Puanı: 700 tanju_58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

olmasına olunurda ne derece sağlıklı bi ilişki olur orası meçul.görüyoruz internetten tanışıpta evlenenleri.evlilikleri fazla uzun sürmüyo genelde.olabilirde sonrası olmaya bilir diyorum...
Alt 25.11.2008, 22:49   #29
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Bende olmadi ama bu olmayacagi anlamina gelmez, hersey mümkün.
Alt 26.11.2008, 11:38   #30
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2155 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Hiç olmaz dediğimiz şeyler olabiliyor internet yoluyla evlenenlerde var ,ama bende çok saçma bişey yaptım internette biriyle tanıştım ve sevdim ama kendimi kandırdım biliyorum bıraz mutlu olmak istedim ne bileyim işte hayal dünyasına daldım taki o gidene kadar dini yöndende hata yaptığımı düşünüyorum...

yinede Rabbim hayırlısını versin....

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)