Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > İlçelerimiz > İmranlı
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

İmranlı İmranlı İlçesi ve Köyleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.05.2007, 10:58   #1
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 890 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart iMRANLI-Yeniköy

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Nüfusu: 51

İle Uzaklığı: 118 km

İlçeye Uzaklığı: 15 km

Alt 13.08.2007, 23:18   #2
CelalCoskun
Yeni Yiğido

CelalCoskun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CelalCoskun Şuan CelalCoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.02.2009 22:25

Tecrübe Puanı: 0 CelalCoskun Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.
Standart --->: iMRANLI-Yeniköy

Slm. Serdar kendini tanıtır mısın? Yeniköylü müsün ve kimlerdensin?
CelalCoskun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 14.08.2007, 00:05   #3
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 890 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: --->: iMRANLI-Yeniköy

Alıntı:
CelalCoskun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Slm. Serdar kendini tanıtır mısın? Yeniköylü müsün ve kimlerdensin?
Yok ben Hafikliyim,[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] SİVASı bütün güzellikleriyle tanıtmak ve gurbette yaşayan SİVASlıların memleket özlemini bir nebze olsun dindirmek için bu tür faaliyetlere imza atıyor,o yüzden bilgisine ulaşabildiğimiz bütün köylere yer vermeye çalıştık.
Alt 20.11.2007, 15:51   #4
ŞENAY COŞKUN
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ŞENAY COŞKUN Şuan ŞENAY COŞKUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.11.2007 16:09

Tecrübe Puanı: 0 ŞENAY COŞKUN FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

serdar bey merhabalar

yeniköy ile ilgili resimlere yer verebilir misiniz?

şenay coşkun
ŞENAY COŞKUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.11.2007, 21:06   #5
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4502 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Pfeil -->: iMRANLI-Yeniköy

İMRANLI-YENİKÖY ne kadar yeşil ve şirin bir köy herkese selamlar
Alt 03.03.2008, 14:52   #6
Reşit Yılmaz
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Reşit Yılmaz Şuan Reşit Yılmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.10.2009 14:05

Tecrübe Puanı: 0 Reşit Yılmaz FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sevgili Yeniköy'lü hemşerim benimde Serdar isimli bir oğlum var ismini
Kıbrıs Barış haraketinin birinci çıkarmasında sağlanan başarı ile Serdar'lı kasabasının fethi dolaysıyla koydum.Seninde gözlerinden öperim.
Benim ismim Reşit (Emrullah) Yılmaz bizim köyümüğzdeki lakabımız ABOGİLLER
ben bu aileden Recep Yılmaz'ın oğluyum. 1951 Yeniköy/İMRANLI/SİVAS
doğumluyum.Ankara'da yaşıyorum.SERDAR,TOLGA,ÖMER BAHA isimli üç oğlum var.Allah hepinize uzun ömürler versi.Yüreğinde Vatan ve memleket sevdası olanlar bulundukça bu vatan ilelebet bizim olacaktır.Sıladan ayrı olsakta
yüreğimiz kadar yakın YENİKÖY bize ailene büyüklerine selam ve saygılarımı iletirsen sevinirim.
Reşit Yılmaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.03.2008, 15:36   #7
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
ŞENAY COŞKUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
serdar bey merhabalar

yeniköy ile ilgili resimlere yer verebilir misiniz?

şenay coşkun
Şenay.Buraya üye olduğunu bilmiyordum ne zamandır üyesin?.Bakayım bende olması lazım buraya ekleyebilirsem eklerim.
Alt 03.03.2008, 15:47   #8
Arif Coşkun
Moderator

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
Reşit Yılmaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sevgili Yeniköy'lü hemşerim benimde Serdar isimli bir oğlum var ismini
Kıbrıs Barış haraketinin birinci çıkarmasında sağlanan başarı ile Serdar'lı kasabasının fethi dolaysıyla koydum.Seninde gözlerinden öperim.
Benim ismim Reşit (Emrullah) Yılmaz bizim köyümüğzdeki lakabımız ABOGİLLER
ben bu aileden Recep Yılmaz'ın oğluyum. 1951 Yeniköy/İMRANLI/SİVAS
doğumluyum.Ankara'da yaşıyorum.SERDAR,TOLGA,ÖMER BAHA isimli üç oğlum var.Allah hepinize uzun ömürler versi.Yüreğinde Vatan ve memleket sevdası olanlar bulundukça bu vatan ilelebet bizim olacaktır.Sıladan ayrı olsakta
yüreğimiz kadar yakın YENİKÖY bize ailene büyüklerine selam ve saygılarımı iletirsen sevinirim.
Reşit Bey,
lakap olarak biliyorum fakat,sizi tanıyamadım özür..Osman Yılmaz- Halil Yılmaz onları çok iyi biliyorum. Tanıyamasamda sizi köylüm olarak burada gördüğüme çok sevindim.Ailenize ve size Allah uzun
ömürler versin. Saygılar.
Alt 03.03.2008, 19:45   #9
Arif Coşkun
Moderator

[img](ex., MySpace, eBay, Xanga, Blogger) [/img]

Resim eklemeye çalıştım umarım başarılı olmuşumdur.
Alt 03.03.2008, 19:48   #10
Arif Coşkun
Moderator

Resim eklemeye çalıştım umarım başarılı olmuşumdur.[/quote]

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil