Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Hertelden
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Hertelden Her Telden Muhabbet Burada

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.06.2008, 19:14   #1
SONMEZ
Tecrübeli Yiğido

SONMEZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SONMEZ Şuan SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.05.2013 12:50

Tecrübe Puanı: 731 SONMEZ FAZLA SÖZE GEREK YOKSONMEZ FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart ''HUBEL''...!

Arkadaşlar,
Güncel bir konu hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Lütfen, konu dışına çıkmadan ve kırıcı polemiklere girmeden yorumlarınızı bekliyorum...

Bu günlerde, hukukçulardan kurulu bir kurum olan Anayasa Mahkemesi' nin,
antidemokratik ve hukuk dışı bir kararı tartışılırken,
Bu karar, yargının bağımsızlığını tartışılır hale getirmiştir.
Tamamen yanlı olan bu kararı alanların, ne kadar saplantılı ve patronları
karşısında ne kadar aciz ve zelil durumda olduklarının kanıtını ortaya koymuştur.

Demokrat, aydın, ilerici, sosyal, solcu, Atatürkçü...vs geçinen bir sürü
kızıl yamyam, bu karar karşısında neredeyse zil takıp, zilli yosma gibi göbek atacak.

İnsan haklarından, demokrasiden, eşitlikten, özgürlükten dem vuran bir sürü
güdümlü sürünün bu tavırlarını ve tafralarını gördükçe aklıma ''hubel'' geliyor.
Hani şu, Mekke' ye getirilen ilk put,
Hani şu, Mekke’ nin en itibar gören putu,
Hani şu insan şeklinde olup, kırmızı akikten yapılan put,
Hani, İslamiyet öncesi Kabe' deki putların en önemli olanı...

Müşrikler,
Kabe' ye getirdikleri bu putları satarlar ve para kazanırlardı.
Satamayıp elinde kalan putlardan zarar eden müşrikler bir yol bulmuşlardı.
Uyanık müşrikler, satamama ihtimalini de gözönüne alarak,
Hubel' i helvadan yapmaya başlamışlardı. Çünkü, uzaktan gelen put tacirleri,
geri dönüşlerinde yolculuk esnasında acıktıkları zaman Hubel' i yiyorlardı.

İşte, onun içindir ki,
güdümlü sürünün bu tavırlarını ve tafralarını gördükçe aklıma ''hubel'' geliyor.

Çağımızın müşrikleri de,
- Anayasamızı yiyorlar,
- İnsan haklarımızı yiyorlar,
- Demokrasimizi yiyorlar,
- Hürriyetimizi yiyorlar...

Kesmece bunlaaaar... yemece bunlaaaar...

Yiyin beyler yiyin,
Eşşeğin b...nu yiyin
Zıkkımın kökünü yiyin...

Afiyet olsun...!
SONMEZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 09.06.2008, 19:30   #2
HaYLaZ
Usta Yiğido

HaYLaZ - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaYLaZ Şuan HaYLaZ isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.01.2010 22:12

Tecrübe Puanı: 682 HaYLaZ SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaYLaZ SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaYLaZ SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaYLaZ SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaYLaZ SITEMIZE IŞIK ŞACIYORHaYLaZ SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart --->: ''HUBEL''...!

Alıntı:
SONMEZ Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşlar,
Güncel bir konu hakkındaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istedim.
Lütfen, konu dışına çıkmadan ve kırıcı polemiklere girmeden yorumlarınızı bekliyorum...

Bu günlerde, hukukçulardan kurulu bir kurum olan Anayasa Mahkemesi' nin,
antidemokratik ve hukuk dışı bir kararı tartışılırken,
Bu karar, yargının bağımsızlığını tartışılır hale getirmiştir.
Tamamen yanlı olan bu kararı alanların, ne kadar saplantılı ve patronları
karşısında ne kadar aciz ve zelil durumda olduklarının kanıtını ortaya koymuştur.

Demokrat, aydın, ilerici, sosyal, solcu, Atatürkçü...vs geçinen bir sürü
kızıl yamyam, bu karar karşısında neredeyse zil takıp, zilli yosma gibi göbek atacak.

Hani şu, Mekke' ye getirilen ilk put,
Hani şu, Mekke’ nin en itibar gören putu,
Hani şu insan şeklinde olup, kırmızı akikten yapılan put,
Hani, İslamiyet öncesi Kabe' deki putların en önemli olanı...

Müşrikler,
Kabe' ye getirdikleri bu putları satarlar ve para kazanırlardı.
Satamayıp elinde kalan putlardan zarar eden müşrikler bir yol bulmuşlardı.
Uyanık müşrikler, satamama ihtimalini de gözönüne alarak,
Hubel' i helvadan yapmaya başlamışlardı. Çünkü, uzaktan gelen put tacirleri,
geri dönüşlerinde yolculuk esnasında acıktıkları zaman Hubel' i yiyorlardı.

İşte, onun içindir ki,

Çağımızın müşrikleri de,
- Anayasamızı yiyorlar,
- İnsan haklarımızı yiyorlar,
- Demokrasimizi yiyorlar,
- Hürriyetimizi yiyorlar...

Kesmece bunlaaaar... yemece bunlaaaar...

Yiyin beyler yiyin,
Eşşeğin b...nu yiyin
Zıkkımın kökünü yiyin...

Afiyet olsun...!

Iyyy Ne İgrenc..bunu nasıl yiyorlar.. insan tiksinir yhaw..!!!
SÖNMEZ Abi, ne mide varmış bunlara beeaa.. eeıııyyyy
Alt 09.06.2008, 19:56   #3
akifeker2
Tecrübeli Yiğido

akifeker2 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

akifeker2 Şuan akifeker2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2009 15:32

Tecrübe Puanı: 613 akifeker2 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sonmez abi guzel bi benzetme olmuş tıplumumuzda kı hubelleri bende kınıyorum
akifeker2 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2008, 10:07   #4
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1022 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Bekir COŞKUN
bcoskun@hurriyet.com.tr

Şaşırmam...

ANAYASA Mahkemesi’nin kararına kızan AKP’ye şaşırmam.

O "Ne pahasına olursa olsun" amacına ulaşmak istiyor. Onun amacı, bir örtülü din devleti kurmak. Elbette bunu yapmak isterken kendisine engel olan her şeye kızıyor.

(.........)

AKP’ye oy vermiş insanların tepki duymalarına da şaşırmam.

Doğaldır...

AKP’yi ülkesi için "yararlı" görmüş insanların saflığına veriyorum.

Onlar bir zamanlar Demirel’i, Tansu Çiller’i, Mesut Yılmaz’ı "memleket için çok yararlı" görmüşlerdi, şimdi de tümünü suçlayan AKP’yi görüyorlar, şaşırılacak bir şey yok.

(.........)

Televizyon televizyon dolanıp, AKP’ye şirin gözükmek isteyen akademisyenlere, bilim adamlarına da şaşırmam.

"Dinci" zihniyetin; müspet bilim, ilim, düşünce ve bilimsel özgürlük tanımadığını bile bile "dincilere" çanak tutmaları, akademik cinliklerindendir.

Keşfedilmeyi bekliyorlardır.

Bir projede görev, bir heyette yer, bir kurulda sandalye, bir fondan avanta...

(.........)

AKP yandaşı medyaya da şaşırmam.

Çünkü herkesin medyası kendine göredir.

O medyadaki insanların savundukları bir zihniyet, ilk kez devleti ele geçiriyor ve ilk kez arzu ettikleri sisteme bu kadar yakınlar.

Bu yüzden kalemlerini kılıç gibi kullanıp "savaş" çığlıkları atmalarına şaşırmam.

(.........)

Bizim dönek takımına da şaşırmam.

Onlar her dönemin adamı olmayı ne yapıp yapıp başardılar. Her dönem Başbakan’ın uçağına, Cumhurbaşkanı’nın sofrasına oturmayı becerdiler.

Şimdi darbe karşıtı üfürüklerine bakmayın, ben onları 12 Eylül’de Kenan Evren’in yanında yalakalık yaparken gözlerimle görmüştüm. Özal’ın da yanında yerlerini almışlardı, Demirel’in de, Tansu Çiller’in de, Mesut Yılmaz’ın da...

Şimdi AKP’nin yanındalar.

Ve televizyonlara çıkıp yargıyı, hukuku, laikliği, cumhuriyeti, hatta Atatürk’ü yerden yere vurabiliyorlar.

Asla utanmazlar.

Şaşırmam...

Şaşırmam...
Alt 10.06.2008, 10:14   #5
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 867 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bekir COŞKUN
bcoskun@hurriyet.com.tr

Şaşırmam...

O "Ne pahasına olursa olsun" amacına ulaşmak istiyor. Onun amacı, bir örtülü din devleti kurmak. Elbette bunu yapmak isterken kendisine engel olan her şeye kızıyor.

(.........)

Doğaldır...

Onlar bir zamanlar Demirel’i, Tansu Çiller’i, Mesut Yılmaz’ı "memleket için çok yararlı" görmüşlerdi, şimdi de tümünü suçlayan AKP’yi görüyorlar, şaşırılacak bir şey yok.

(.........)

Televizyon televizyon dolanıp, AKP’ye şirin gözükmek isteyen akademisyenlere, bilim adamlarına da şaşırmam.

"Dinci" zihniyetin; müspet bilim, ilim, düşünce ve bilimsel özgürlük tanımadığını bile bile "dincilere" çanak tutmaları, akademik cinliklerindendir.

(.........)

O medyadaki insanların savundukları bir zihniyet, ilk kez devleti ele geçiriyor ve ilk kez arzu ettikleri sisteme bu kadar yakınlar.

Bu yüzden kalemlerini kılıç gibi kullanıp "savaş" çığlıkları atmalarına şaşırmam.

(.........)

Onlar her dönemin adamı olmayı ne yapıp yapıp başardılar. Her dönem Başbakan’ın uçağına, Cumhurbaşkanı’nın sofrasına oturmayı becerdiler.

Şimdi darbe karşıtı üfürüklerine bakmayın, ben onları 12 Eylül’de Kenan Evren’in yanında yalakalık yaparken gözlerimle görmüştüm. Özal’ın da yanında yerlerini almışlardı, Demirel’in de, Tansu Çiller’in de, Mesut Yılmaz’ın da...

Ve televizyonlara çıkıp yargıyı, hukuku, laikliği, cumhuriyeti, hatta Atatürk’ü yerden yere vurabiliyorlar.

Asla utanmazlar.

Şaşırmam...

Şaşırmam...

Abi neden sadece Hürriyetin ,milliyetin haberlerinden kopyala yapıştır yapıyorsun olaylara bıraz değişik yönden baksana...
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2008, 10:24   #6
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 1002 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
abircan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bekir COŞKUN
bcoskun@hurriyet.com.tr

Şaşırmam...

(.........)

Doğaldır...

(.........)

(.........)

(.........)

Asla utanmazlar.

Şaşırmam...

Şaşırmam...
bunları diyen bir insanın bence aklından şüphe edilir bakın ne demiş...

Doğaldır...

AKP’yi ülkesi için "yararlı" görmüş insanların saflığına veriyorum

yani Türkiye'nin yarısndan fazlası saf ama diğer yarısı akıllı aydın kişiler dimi.zaten anca bunları böyle kendilerini aydın sanan kişiler söyler. bizde bu dediklerinizi sizin boşboğazlığınıza veriyoruz... siz yazın tartışın nede olsa millet gerçeği görüyor sizi tınlamıyor aydın beylerrr.... ama yazın yazın size inananda çok... zaten size inanlar olmasa gazetenizi kim alacak nasıl para kazanacaksınız... neyse siz yazmaya biz sizi tınlamamaya devam edelim.. artık bir sonraki seçimde de ülkemizdeki safların ne kadar çoğaldığını görünce bakalım ne yazacaksınız....
Alt 10.06.2008, 11:22   #7
abircan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1022 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
Kaptan-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bunları diyen bir insanın bence aklından şüphe edilir bakın ne demiş...

Doğaldır...

AKP’yi ülkesi için "yararlı" görmüş insanların saflığına veriyorum

yani Türkiye'nin yarısndan fazlası saf ama diğer yarısı akıllı aydın kişiler dimi.zaten anca bunları böyle kendilerini aydın sanan kişiler söyler. bizde bu dediklerinizi sizin boşboğazlığınıza veriyoruz... siz yazın tartışın nede olsa millet gerçeği görüyor sizi tınlamıyor aydın beylerrr.... ama yazın yazın size inananda çok... zaten size inanlar olmasa gazetenizi kim alacak nasıl para kazanacaksınız... neyse siz yazmaya biz sizi tınlamamaya devam edelim.. artık bir sonraki seçimde de ülkemizdeki safların ne kadar çoğaldığını görünce bakalım ne yazacaksınız....
Kaptan lütfen sen bari yapma bunu
oradaki saf ' senin anladığın saflık değil gerçek anlamda saf yani bildiğimiz iyiniyetle , temizlikle eş anlamlı saf olark geçiyor cümlede, bekir coşkun onu öyle yazacak adam değil, lütfen kardeşim karıştırmayalım, ayrıca ben avukatı değilim bekir beyin
Alt 10.06.2008, 11:25   #8
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1084 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart -->: ''HUBEL''...!

sönmez abi muhteşem bir yazıydı tebrik ederim
HİÇ DEĞİLSE KOPYALA YAPIŞTIR YAPMIYORSUN...
BAKSANA HEMEN KOPYACILAR MEYDANA DÜŞMÜŞ...

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.06.2008, 11:30   #9
abircan
Usta Yiğido

Alıntı:
sivaslıgenç Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Abi neden sadece Hürriyetin ,milliyetin haberlerinden kopyala yapıştır yapıyorsun olaylara bıraz değişik yönden baksana...
saygıdeğer sivalıgenç ben hersabah hürriyet okumadan önce inan ilk defa zaman gastesine en az 45 dakka 1 saat zaman ayırarak sabah güne başlıyorum çünkü kapımıza beş beleş bırakıldığından artık, geçen 2 yıl tekti, son bir yıldır 2 adetti, son altı ayda 3 dört oldu şimdi 4 idi , 2 haftadır beş beleş gaste geldiğinden dolayı inan her sabah ayrıntılı ouyorum, elif şafaktan tut, mehmet yılmaz ( ismi bile hürriyeti taklit), ekrem dumanlıdan hemşerim türker alkan, fikret ertan, ihsan dağı, leyla ipekçi, sümüklü asistanım şimdi prof mümtazer hoca, kürt kardeş bejan matur, en sevdiğim ahmed şahin inan keyifle merakla , inceleyerek öğrenerek okuyorum, sporda ahmet çakır, sevgili feldkamp hoca okuyorum hepsini sen canını sıkma
ama son zamanlarda favorim YENİÇAĞ, dürüst sağcı dostlara daha öncede tavsiye etttim ama bazıları çok kızdı, her cepheden okurum merak etme canım genç arkadaşım sivaslıgenç , sorun etme lütfen , bende göz sağlam, bakış net ufuk açık merak etme her çiçekten bal almasını biliriz
Alt 10.06.2008, 17:16   #10
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 742 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

VAY...VAYY..VAYYYYY.....
GÖZLERİM YAŞARDI YAV,BU YAZIYI OKUYUNCA. SUPER BİR YAZIII,
DEMOKRASİNİN ...D... SİNDEN GICIK KAPANLAR YASAKÇI ZİHNİYETİ SAVUNANLARA BAKIYORUMDA BİRANDA DEMOKRASİ HAYRANI OLMUŞLAR.
ÜLKEMİZDE DEMOKRASİYİ BENİMSEYEN,BİRANDA DEMOKRASİ HAYRANI NE ÇOK
İNSAN VARMIŞTA BİZ GÖREMEMİŞİZ. YANDIM ANAMMMM DER GİBİ DEMOKRASİ HAYKIRIYORLAR.
YAV BU DEMOKRASİ DENİLEN ŞEY SİZDE SADECE TÜRBANAMI TAKILI,BAŞKA YERDE GEÇMEZMİ BU DEMOKRASİ.
BEYLER....
MADEM O KADAR DEMOKRASİ HAYRANISINIZ,
BUNDAN YAKLAŞIK 1.5 AY EVVEL İSTANBULDA BİR İŞÇİ KIYIMI YAPILDI
O ZAMAN NEDEN GIKINIZ ÇIKMADI BURADA İKİ SATIR YAZI YAZIP OLAYI
KINAMADINIZ?
ASGARİ ÜCRETLE ÇALIŞAN İŞÇİLER EMEKÇİLER YOKSULLAR YOK DENECEK
ÜCRETLE ÇALIŞTIRILIRKEN EZİLİRKEN,SAĞLIKSIZ KOŞULLARDA AÇLIK SINIRINDA YAŞAYAN İNSANLARIN DAYANIŞMA GÜNÜNDE
İŞÇİNİN EMEKÇİNİN HAKKINI ARAYANLARA SAVAŞ AÇIP PANZERLER BOMBALARLA SALDIRDIKLARINDA NEDEN DEMOKRASİ NEREDE DİYE ÇIĞIRMADINIZ.? BUNLAR SİYASİ DEĞİLMİYDİ SİZCE.?
ÜÇ AYAK ÜZERİ KURULU CUMHURİYETİN BİR AYAĞINI KIRMAYA KALKACAKSIN
UFAK UFAK ALİ CENGİZ OYUNLARIYLA KOLONLARI ZEDELEMEYE BAŞLAYACAKSIN
VE YARGI BUNU GÖRMEYECEK GÖRMEZLİKTEN GELECEK SENDE MURADINA ERECEKSİN. KUSURA BAKMAYIN AMA YEMEZLER.
EĞER GERÇEK DEMOKRASİ İSTİYORSAN SADE SENİN DEMOKRASİN İÇİN DEĞİL TOPLUMUN GENEL DEMOKRASİSİ İÇİN OLMALI. HER TÜR SORUNLARI HER BİREYİ İÇİNE ALAN ÇÖZEN BİR DEMOKRASİ OLMALI,KİŞİLERE ÖZEL DEMOKRASİ OLMAZ DEMOKARSİ BİR BÜTÜNDÜR.
UYANIN BEYLER UYANIN,BU TÜRBAN NELERİ GETİRDİ NELERİ GÖTÜRÜYOR VE GÖTÜRECEK, SÜREKLİ GAZA GETİRENLER GÜNDEDEMDEN, İNDİRMEYENLERİNDE BİR BİLDİĞİ VAR ELBET.15-20 SENE ÖNCE NEREDEYDİ TÜRBAN DİYE BİRŞEYMİ VARDI?
YARGIÇLARA KİN,NEFRET,ÖFKE KUSACAĞINIZA,
VATANDAŞLIK GÖREVİ SAYGI DUYUN,
VERDİĞİ KARARLAR KİŞİLERE GÖRE DOĞRUDUR YALNIŞTIR
HİÇ KİMSE T.C DEVLETİNİN ÜZERİNDE DEĞİLDİR,
HERKESİN BİR GÖREVİ VARDIR,
DOKTOR DOKTORLUĞUNU YAPAR,
AVUKAT AVUKATLIĞINI YAPAR,
YARGIÇ YARGIÇLIĞINI YAPAR,
YARGININ İŞİNİDE YARGIYA BIRAKALIM BEYLER!!!
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)