Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.03.2012, 07:04   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Bu takside yok yok

Suşehri ilçesinde taksici Coşkun Coşkun aracına binen müşterilerine internet, telefon, film, soğuk-sıcak içecek hizmeti sunuyor.

Suşehri İlçesi'nde oturan evli ve 3 çocuk babası Coşkun Coşkun babasına ait 2008 model aracıyla ilçede taksicilik yapıyor. Müşteri memnuniyetini artırmak isteyen Coşkun, aracına binen müşterilerine internet, DVD oynatıcıda film, soğuk içecekler ve 10 çeşit sıcak içecek hizmeti sunuyor.
İstanbul'da 20 yıl halk otobüsü şöförlüğü yaptığını ve annesinin rahatsızlığı dolayısıyla 8 ay önce Suşehri'ne gelerek yerleştiğini söyleyen Coşkun Coşkun, "Taksiyi daha önce babam kullanıyordu. Buraya geldikten sonra taksiyi devraldım ve donattım. Taksiye binen müşterilerime sıcak havalarda soğuk içecek, soğuk havalarda sıcak içeçek imkanı sunuyorum. Ayrıca internet hizmetinin yanı sıra istedikleri filmleri de DVD formatında izleyebiliyorlar. İsteklerine göre kapuçino, sıcak çikolata, çay, kahve ve meyve çaylarından oluşan içecekler sunuyorum."dedi.
Coşkun, ayrıca sabit ücretli cep telefon hatlarından müşterilerine telefon görüşmesi imkanı da tanıdığını, ilçede bu hizmetlerin ilk olmasından dolayı müşterilerin önce şaşırdığını sonra da memnun olduklarını dile getirdi.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.03.2012, 09:07   #2
Azizem_58_58
Usta Yiğido

Azizem_58_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Azizem_58_58 Şuan Azizem_58_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 12:12

Tecrübe Puanı: 556 Azizem_58_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Bu takside yok yok

amcaya bak sen
Alt 28.03.2012, 09:21   #3
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Tüm bu yapılanlar normal taksimetre fiyatının içindeyse güzel bir uygulama
Alt 28.03.2012, 14:17   #4
58_SEMİH_58
Usta Yiğido

58_SEMİH_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58_SEMİH_58 Şuan 58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.10.2014 21:26

Tecrübe Puanı: 730 58_SEMİH_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu işi İstanbul'da yapmaya kalksa 3.gün o arabadan geriye birşey kalmaz
Geride
Ne
Kaldıgına
Bakalım...
58_SEMİH_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.03.2012, 18:03   #5
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 614 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Birde şehirlerarasında iş görür bu.
DVD, internetten adamakıılı faydaşanmak için 15 dk yetmez sanırım...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)