Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinin Başarısı - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.12.2013, 09:57   #1
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinin Başarısı

Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Ulusal Tıp Eğitimi Akreditasyon Kurumu (UTEAK) tarafından 89 Tıp Fakültesi arasında 22'inci Tıp Fakültesi olarak akredite edildi. Belgemizi de değerli büyük hoca Prof. Dr. İskender Sayek'in elinden aldık. Bu öz değerlendirme kurulunun içinde aktif olarak çalışmış bir insan olarak onur ve gurur duydum.
Sivas'a hayırlı olsun.
Bir detaya da dikkat çekerim. Bizi değerlendirip akredite eden UTEAK bizi değerlendirdiği dönemde Dünya Tıp Eğitim Federasyonu’na (WFME) tarafından da değerlendirilip akredite edildi. Yani bir şekilde uluslararası bir değerlendirmeden geçmiş olduk.

UTEAK nın kendi sitesindeki duyuruya [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...],
Akredite edilen Tıp Fakültelerinin listesine [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Belge alma ilgili bilgiye [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] ulaşabilirsiniz
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 5 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.12.2013, 23:48   #2
FurkaN
Editör

FurkaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FurkaN Şuan FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 22:58

Tecrübe Puanı: 10 FurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDIFurkaN TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesinin Başarısı

Hayırlı uğurlu olsun hocam.. Bu akreditenin üniversitemize, fakültemize sağladığı ayrıcalıklar ve başarı illaki var. Bunları bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz. Tekrar tebrik ederim..
Dilin süsü söz!"

...İMZALARDA SİYASİ SİMGELER YASAKTIR...

BeNi An, bEnİ aRa, AmA bEnSiZ yÜrÜ...
FurkaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar FurkaN'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil