Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.05.2009, 00:16   #21
gönül3458
Usta Yiğido

gönül3458 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gönül3458 Şuan gönül3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.10.2010 21:54

Tecrübe Puanı: 680 gönül3458 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hadiseye detsek verelim...

Alıntı:
kronik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
şarkıyı dinlemekden bıkkınlık geldi bir an önce yarışma sonlansa da kurtulsak düm teklemekden
inş ama nerdeeeeee

Bana bir mutluluk söyleyin ki, acı karşılığında elde edilmiş olmasın.
gönül3458 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 00:31   #22
köyüm
Yiğido

köyüm - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

köyüm Şuan köyüm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.07.2011 15:54

Tecrübe Puanı: 592 köyüm FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Hadiseye destek verelim...

arkadaşlar bu bir yarışma orada adımızı dünyaya duyuracak kızımız vede hemşehrimiz lütfen önyargılı olmayalım reklamın iyisi kötüsü olmaz türkiyenin reklamı bu...
köyüm isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 01:26   #23
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 18:19

Tecrübe Puanı: 2175 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

uluslarası olarak düzenlenen en saçma yarışmalardan birisi
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 01:30   #24
sevgim 58
Usta Yiğido

sevgim 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sevgim 58 Şuan sevgim 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.06.2015 01:53

Tecrübe Puanı: 970 sevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblicksevgim 58 ist ein wunderbarer Anblick

destek mestek yok o önce giyinmeyi ögrensin ...........
Alt 12.05.2009, 01:51   #25
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 23:41

Tecrübe Puanı: 947 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yorumlar harika Yiğiter'in dediği gibi bu beni bizi temsil ediyor muhabbetlerine bende kıl oluyorum. Hadiseyle sivaslı olmasından başka ortak yanımız yok. Gerçeği onun sivaslılığı benim için hep utanç verici durum olmuştur. Bumudur Sivaslıyı , Türkü temsil edecek bu kıyafetlemi !!!
qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 01:58   #26
Klimasuyu
Usta Yiğido

Klimasuyu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Klimasuyu Şuan Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1405 Klimasuyu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Evet bizi temsil ediyor etmesine de keşke biraz daha orasını burasını kapatıpta temsil etse daha güzel olur tamam Uluslararası bi yarışma gidip kara çarşafla da katılsın demiyoruz ama biraz daha kapılı bir elbise giyebilirdi...
Klimasuyu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 02:44   #27
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 18:19

Tecrübe Puanı: 2175 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çogu kıyafetlere yorum yapıyor ama acık sacık birini gördünmüde bırakın kıyafet aklına bile gelmiyor bal gibi izliyor neyseeeee
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 02:49   #28
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 23:13

Tecrübe Puanı: 979 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Ben herkezden farklı olarak bu yarışmaya cok değer veriyorum. Sertap Erener'in şarkısı 1. oldukdan sonra ülkemizde düzenlenen eurovision yarışmasında milyar dolar versek yapamayacağımız reklamı yapma fırsatımız oldu.

Hatırlayın her ülkenin şarkıcısından önce ülkemizin önemli turizm alanlarının görüntülerini yayınladık ve bu yarışmadan sonra ülkemize gelen Turist sayısında çok ciddi bir artış meydana geldi. Önceden belirli alanlarda sıkışan turizm potansiyelimiz reklamı yapılan bütün alanlara kaydı.

Tamam Hadisenin kıyafeti gelenek ve göreneklerimize uygun değil ancak sırf buna göre yargılayacaksak en başından asla Hadise secilmemeliydi çünkü Hadisenın nasıl bir giyim tarzı olduğunu herkes çok iyi biliyordu.Hadiseninde sahnede Erotik olmayı seviyorum diye açıklaması herşeyi anlatıyor.

O zaman Hadise gibi sanatcılarımızı değilde kendi örf ve adetlerimizi yansıtacak kişiler ile eurovision'a katılmalıydık. Bu kişileri acaba hangimiz dinlıyoruzda uluslar arası platformda dinlenmesini sağlayacağız bu konuda ciddi şüphelerim var.

Özetle Hadise kostümüne evet dikkat etmeliydi biraz daha uygun kiyafet olmasını bende isterdim ancak Dünya genelindeki bircok sanatcı böyle giyinmekte hatta daha aşırı kıyafetleri sahnede ve günlük hayatta giydiklerini gözlemleyebiliyoruz. Her ne olursa olsun ülkemizi temsil edecek birisine kötü dileklerde bulunmayı hoş karşılamıyorum. Gönlüm Hadisenin başarısından yana...
Alt 12.05.2009, 03:32   #29
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 23:41

Tecrübe Puanı: 947 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
çogu kıyafetlere yorum yapıyor ama acık sacık birini gördünmüde bırakın kıyafet aklına bile gelmiyor bal gibi izliyor neyseeeee
O nefis onun tartışmasını yapmak bile saçma. Ben diyorum ki!! benim bahsi geçilen kişide kendime ait birşey oldıuğu hissetmeden beni nasıl temsil edebilir ? !! bilmem anlatabiliyormuyum
qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.05.2009, 03:37   #30
sivaslı fd
Usta Yiğido

sivaslı fd - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslı fd Şuan sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.03.2012 15:12

Tecrübe Puanı: 1062 sivaslı fd FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar eleştirilerinizi bende haklı buluyorum sonuna kadar haklısınız helede giymek için seçtiği kıyafeti hiç beğenmedim şarkıcıdan çok dansöze benziyor biraz daha edepli olabilirdi fakat bu sadece bizim düşüncemiz jüri üyeleri bizim gibi düşünmeyecekler oyüzden şuan önemli olan Türkiyeyi temsil ediyor olması ve bu yüzden bir Türk olarak desteklememiz gerekiyor...
BİN PARÇAYA BÖLÜNÜRÜM...FD
sivaslı fd isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil