Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

İlginç... - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.03.2013, 17:58   #1
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 14:31

Tecrübe Puanı: 683 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart İlginç...

Youtube da dolaşırken şöyle bir [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] dikkatimi çekti...
Gerçekten çok ilginç...
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.03.2013, 18:23   #2
bozkurt06
Tecrübeli Yiğido

bozkurt06 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bozkurt06 Şuan bozkurt06 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.04.2015 11:41

Tecrübe Puanı: 454 bozkurt06 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: İlginç...

bir insan nasıl söylediklerini unutur aklım almıyor hemde bu derece de ?
Alt 27.03.2013, 20:57   #3
BekirBayrak
Usta Yiğido

BekirBayrak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BekirBayrak Şuan BekirBayrak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.02.2016 19:01

Tecrübe Puanı: 761 BekirBayrak isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bu videodaki söylemlerin başları belli deil sonları belli deil acaba bu konusmaların basında sonunda ne sölüyor acaba hiç dinledinizmi
Ama her zaman oldugu gibi sadece görmek ve duymak istediklerinizle yorum yapıyorsunuz.
Alt 27.03.2013, 21:57   #4
58MUAMMER58
Yasaklı
NO AVATAR

58MUAMMER58 Şuan 58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2016 19:11

Tecrübe Puanı: 0 58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK58MUAMMER58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Youtube da dolaşırken şöyle bir [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] dikkatimi çekti...
Gerçekten çok ilginç...
sanki kimse bilmiyorda yeni birşey bulmuş gibi olmuş ,r.t.e kendisini adam eden ilbaşkanı ,belediyebaşkanı yapan milli görüş gömleğini çıkarıp ABD gömleğini giydikten sonra, dün doğru dediğine bugün yanlış diyorsa şaşilacak ilginç olan birşey yok, o konuştuklarının başında ne var sonunda ne nevar hiçde önemli değil yaptıkları ortada
58MUAMMER58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 27.03.2013, 22:43   #5
KAOS
Usta Yiğido

Alıntı:
BekirBayrak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu videodaki söylemlerin başları belli deil sonları belli deil acaba bu konusmaların basında sonunda ne sölüyor acaba hiç dinledinizmi
Ama her zaman oldugu gibi sadece görmek ve duymak istediklerinizle yorum yapıyorsunuz.
Şu yukarıdaki sizin yazdığınız metin GÖRMEK İSTEDİĞİNİ GÖRMEK DUYMAK İSTEDİĞİNİ DUYMAK için çok güzel bir örnek bu kadar net ifadeler varken
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 27.03.2013, 23:42   #6
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 15:51

Tecrübe Puanı: 732 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein

Her zamanki yaptığı şey önce söyler sonra yok ben demedim der ispat etmeyen şerefisizdir der ispat edincede başkasının üzerine atar alıştık artık bunlara bana pek ilginç gelmedi doğrusu.
Bugün Cüneyt Arcayürek yazısında çok güzel yorumlamış buda benim dikkatimi çekti sayın KAOS.

Türk'üm bile diyemiyorsun, artistlik yapma !

Arcayürek, İmralı'da bölücübaşı Öcalan ile yürütülen görüşmeleri eleştirirken Erdoğan'a yönelik ağır ifadelere yer verdi.

Bölücübaşı, bebek katili Öcalan ile yürütülen görüşmelere tepki gösteren, Cumhuriyet'ten Cüneyt Arcayürek yazısında, Erdoğan'a yönelik aşırı sert ifadeler kullandı.

İşte Arcayürek'in yazısının ilgili bölümleri:

Milletvekili Türk değil, Arnavut’um dediği için eteklerinde bayramlık ziller çalan RTE’den Türk ve Türk milleti sözcüklerini savunmasını beklemek abesle iştigal!

Sen Kasımpaşalı mısın, mert, sözü özü bir kişi, üstelik şeffaf mı şeffaf biri misin? Öyleyse kanıtladı.

Bin dereden su getirerek bütün konuşmalarında kıvıra kıvıra yan çizerek yeni anayasadan sileceğini ve bu sonucu sağlamak için muteber kişiliğe dönüştürdüğün ‘sayın’ caniyle uzlaştığını...

….badem bıyıklı suretini görmekten usandığımız TV’lerden birine çık.. ve:

“...Ben Türk değilim. Rize’nin bir zamanlar adı Rum olan bir köyünde doğma, rivayete göre Gürcü kökenliyim” deyiver de boyunu bosunu görelim!

Bu (hangi?) milletin barış ve huzuru için baldıran zehri de içermiş!..

Artistlik yapma

Cüneyt Arcayürek
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2013, 00:37   #7
KAOS
Usta Yiğido

İLGİNÇ tanımlamasını buna benzer bir videonun yasaklanması sonrasında hemen ve daha iyi hazırlanmış yeni ve daha başarlı videonun youtube düşmesi için kullanmıştım...
Ayrıca AKP sempatizanlarının bu ve benzeri içerikleri okuyamadığı ve dinleyemediğini çok iyi biliyorum. İlgilerini çekmek içindi. Belki bu sefer dinleyebilirler ve belki biraz düşünebilirler diye aklımdan geçmişti.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2013, 09:56   #8
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Abdullah Gül'de zamanında (saadette iken) AB için "hristiyan birliğidir biz girmemeliyiz" diye bir ifade kullanırken şimdi Türkiye ABye girmek için kültürümüzü feda ediyor.
Alt 28.03.2013, 13:19   #9
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Şimdiye kadar AKP'ye oy veren dostlarımı hiç suçlamadım. Demokratik haktır istediği partiye oy verebilir dedim. Kimileri koyunlukla kimileri akılsızlıkla suçladı hepsinin karşısında AKP'li arkadaşlarımın yanında yer aldım ama Nevruz'dan 2-3 gün önce İstanbul sonra da Neruz'da Diyarbakır'daki görüntüler yıllar önce seçimler dönemi "Bakın oy vermeyi bu adamlara, terörü yeniden hortlattılar, üniter devlete karşılar" şeklinde söylediğimiz herşeyi ortaya çıkarttı. Ben bu günleri göreceğime, Apo'nun, ölen teröristlerin resimlerinin böylesine reklam yapılacağına, 29 Ekim'de Anıt Kabir'e yürümek isteyenlere gaz panzerden su sıkılırken o gün orada olanlara göz yumulmasına kalbin dayanamıyor. Hele hele bu kadar olaydan sonra halen bu insanlar savunuluyorsa vay ülkenin haline...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.03.2013, 23:45   #10
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

PKK ile yapılan görüşmeleri ve yeni anayasadaki milliyet tanımını fazla büyütmemek gerekir. Ormandaki ağaca takılıp resmin büyüğünü kaçırmayalım, manzaranın genelini görelim.

İşin özü Türkiye büyüyor, gelişiyor, aslına rücu ediyor. Aslımız nedir? Aslımız Hunlardır, Göktürklerdir, Selçukludur, Osmanlıdır. Genlerimizde çok kültürlü hayata alışkın olma durumu mevcut, kültür olarak imparatorluk vizyonuna sahibiz. Cumhuriyetimiz modern normalarda kurulmuş ve üçbin yıllık Türk ve bin yıllık İslam geçmişine sahip medeniyetimizi dar kalıplarla ifade etmeye çalışmış, kolunu bacağını budamıştır.

Yanlış/doğru tartışmıyorum, belki de seksen yıl öncesinin koşullarında ayakta kalabilmek için içgüdüsel olarak tamamen kendisini kendi etnik yapısı ile iskan ve dışdünyadan izole etmiş bir yönetim anlayışı ile koruma ve sürdürme yolu seçilmiştir. Ancak kriz zamanları geçicidir ve normal koşullar altında herşey aslına rücu eder!

Bugün büyüyen Türkiye tekrardan aslına rücu ediyor. İşe birlikte yaşadığı diğer etnik, dini vb toplumların kimliklerini, hayat haklarını ve en temel insan haklarını tanıyıp vermekle başlıyor. Büyük olmak da budur zaten. Kendinden ve kendinden olandan kormamak! Madem Türk-Kürt kardeştir, etle tırnak gibidir diyoruz, e o halde anayasada her iki ismin birlikte anılmasından veya Kürtçe anadilde eğitim verilmesinden neden rahatsız oluyoruz? Bu ülkede Arap'ın Arapça, Kürt'ün Kürtçe, Rum'un Rumca eğitim hakkı olmalıdır.

Dün çatışma ortamında kendi içinde sınırlar çizen baskıcı Türkiye Cumhuriyeti'nin bugün özgürlükleri genişletmesi ve kendi insanını kucaklaması ile birlikte etki alanını Suriye'nin içlerinden, Bağdat'ın kuzeyine, İran'ın Kürt bölgelerine kadar genişletmesi mümkün. İçimizdeki Kürt'lerle kavgalı olarak Hakkari ve Şırnak'ın güvenliğinden endişe etmektense, özgürlükle ülkesi olup Irak'taki, Suriye'deki Kürt'lerin federasyon yolu ile Türkiye'ye bağlanmasına varacak seçenekler üzerinde düşünmek; Türkiye'yi yeniden çok kültürlü ve üçbın yıllık imparatorluk geçmişine uygun bir vizyon ile düşünüp kurmak en mantıklısıdır.

Etnik kökeni yüzde yüz Türk birisi olarak diğer etnik kimliklere verilecek hiçbir özgürlükten en ufak bir rahatsızlık ve endişem yoktur. Özgürlüklerin ekonomiyi büyüteceğine, refahı artıracağına ve kalkınmayı hızlandıracağına inanıyorum.

Korkmaya gerek yok, ezberler bozulurken bir miktar yadırgama normaldir ancak, bunu abartmaya gerek yok! Su akıyor, yatağını buluyor!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil