Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.03.2010, 08:17   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 901 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Koyulhisar’da iki doktor için veda töreni düzenlendi

Koyulhisar ilçesinde tayini çıkan ve askere gidecek 2 doktor için veda programı düzenlendi.
Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren, Hatay'ın İskenderun ilçesine tayini çıkan İlçe Hastanesi Sağlık Grup Başkanı Doktor Tuğba Atalay Gençay ve yine aynı ilçede vatani görevini yapacak olan eşi dahiliye uzmanı Doktor Murat Gençay için belediye düğün salonunda veda programı düzenledi.

Programda konuşan Koyulhisar Kaymakamı İsmail Sündük, veda günlerinde insanların duygusal olduğunu belirtti. Kendisinin de yaklaşık 4 ay önce eski görev yerinde bir veda yaşadığını belirten Sündük, ''Hizmetler mecburen devam edecektir. Aramızdan ayrılan doktorlarımız, burada gerçekten çok güzel hizmetlerde bulundular. Başarılarının sürekli olacağından eminim. Burada hepimizin amacı insana hizmettir. Bence insana hizmet edilecek en güzel yerlerimizden birisi de sağlık kurumlarımızdır. Çünkü hasta olan bir vatandaşımız sağlık personelinden biraz güler yüz ve şefkat bekler. Ben bu güler yüzü de sizlerde hissettim. İşlerinizde göstermiş olduğunuz itinadan dolayı da hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren'de Koyulhisar İlçe Hastanesi'nin iki değerli doktorunun zorunlu olarak ilçeden ayrılacak olmalarından dolayı üzüntü yaşadıklarını belirtti.
Dahiliye Uzmanı Doktor Murat Gençay'ın ve eşi Doktor Tuğba Atalay Gençay'ın ilçe hastanesinde çok güzel hizmetlere imza attığını belirten Eren, ''Doktor Tuğba Hanım, personelle uyumlu çalışmasıyla, idareciliği ile kurumlar ile olan ilişkisinde gerçekten çok başarılı bir amirlik yürüttü. Doktor Murat Bey de, ilçe halkıyla, kurumlarla her zaman iyi ilişkiler içerisinde olmuştur. Bu değerli iki doktorumuz hastaları ile çok iyi ilgilendiler ve ilçedeki insanların daima takdirini kazandılar. İlçe hastanemizin iki tane değerli doktorunun Koyuhisar'dan ayrılacak olmaları tabii ki bizim için büyük bir kayıptır. Ama vatan görevi, devlet görevi olunca bunların gitmesi de doğaldır. Kendilerine ben şunu söylüyorum, Koyulhisar'ı Koyulhisarlıyı unutmayın, Koyulhisar'da inşallah sizi unutmayacaktır” şeklinde konuştu.
Tayini çıkan Doktor Tuğba Atalay Gençay da böyle bir program düzenlenmesinden dolayı çok duygulandıklarını belirterek, programı düzenleyen Belediye Başkanı İlhan Eren'e teşekkür etti.
Askerlik görevi için ilçedeki görevinden ayrılacak olan Dahiliye Uzmanı Doktor Murat Gençay ise duygu dolu anlar yaşadığını belirterek, ''Bugün ben veda etmiyorum zaten askerliğim bittikten sonra kısa bir süre daha Koyulhisar'da hizmet edeceğim. Burada gerçekten güzel günlerimiz geçti ve iyi ilişkiler kurduk. Koyulhisar'dan mutlu ayrılıyoruz. Umarım yolumuz yine kesişir'' dedi. Programda, Doktor Murat Gençay ve eşi Tuğba Atalay Gençay'a Koyulhisar Kaymakamı İsmail Sündük, Belediye Başkanı İlhan Eren ve hastane personelleri tarafından çeşitli hediyeler verildi.
Programa Akıncılar Kaymakamı Oğuzhan Bulut, Akıncılar Belediye Başkanı Mevlüt Albayrak, Koyulhisar İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Rıfkı Kulaksız, Cumhuriyet Savcısı İskender Okan Aras, İlçe Emniyet Amiri Bülent Tansel, kurum amirleri ve sağlık personeli katıldı.

Sivas Hürdoğan.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)