Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Yatırımcı küstürülmesin, takdir belediyenin - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.02.2010, 18:52   #11
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft
Standart Cevap: Yatırımcı küstürülmesin, takdir belediyenin

Yatırımcılar hiç bir şekilde küstürülmemeli, en ufağına kadar değerlendirmek lazım, umarım herşey beklenen gibi olur.
Alt 14.02.2010, 18:59   #12
Akif
Alt Forum Yöneticisi

Akif - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Akif Şuan Akif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.09.2013 11:24

Tecrübe Puanı: 847 Akif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz seinAkif kann auf vieles stolz sein

Sivas şehri beslenemeyen organizmanın kendi kendini tüketmesi gibi,kendi kendini yiyip bitiriyor!Maalesef!
Akif isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Akif'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.02.2010, 21:18   #13
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TracyMcGrady58 Şuan TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2013 18:54

Tecrübe Puanı: 803 TracyMcGrady58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Hic kimse bir sekilde küsmemeli. Ortak nokta bulunmasi lazim Sivas'in ve halkin menfaatleri icin.
Gözlerim hep seni arıyor Kabem

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar TracyMcGrady58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.02.2010, 20:19   #14
ozanberk2010
Yiğido
NO AVATAR

ozanberk2010 Şuan ozanberk2010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2011 01:06

Tecrübe Puanı: 521 ozanberk2010 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yav bilgi birikimi olmayan insanların yönetiminden bir şehir bir kurum nekadar yararlanırsa sivasta o kadar yararlanır.işsizliğin hat safhada olduğu biryerde birkaç girişimci gelip yatırım yapacak,para gömecekler ve ve 200-300( afaki rakam) sivasllıya bu işlerle ilgili iş olanağı sağlayacaklar.ama bilgi biriki olmayan yöneticilerde bu adamların rant peşinde koştuğunu söyleyerek yatırımlara engel olmaya çalışıyorlar. fakat bazı değil çoğu sivaslılarda bunun yanlışlığını bilmiyorlar. yavv kardeşim yatırımcı yatırım yaparken elbette kar amaçlı yapacak,ama bunun yanınmdada şehrine yatırım yapacak ve hemşehrilerine iş olanağı sağlayacak. ömür boyu çalışmamış anne baba parası yiyip kahvede pinekleyenler de gelip bunu eleştiriyorlar. aslında sizin gidip belediyeyi uyarmanız hatta yaptırımcı olmanız lazım. bırakın adamlar yatırım yapsınlar diye.kendi hemşehrinin kalkınmasını engelleyen zihniyet eğer yönetimdeyse vay haline sivasın.adam bırak kazansın ama kazanırkende sivasta bir hareketlilik yaşanacak . bu halk bukdadarmı kör yaa.
ozanberk2010 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.02.2010, 13:37   #15
edebiyatisyen
Yiğido

edebiyatisyen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

edebiyatisyen Şuan edebiyatisyen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.03.2014 00:18

Tecrübe Puanı: 634 edebiyatisyen FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Benim şahsımla ilgili hiç bir durum yok arkadaşım, ben Sivas'ta yaşamıyorum zaten, yılda bir kaç hafta ancak gelip kalabiliyorum fakat benim değil güzel memleketimin kuyruğuna basılınca rahatsız oluyorum. Türkiye'de bir çok şehire gidiyorum, yıllardır Türkiye'nin yaşadığı gelişim ve dönüşümü canlı bir şekilde izliyorum ve prangalarından kurtulup ''muasır medeniyetler'' seviyesini yakalaması gereken Sivasımıza bir pranga daha vuran olursa bundan fena halde rahatsız oluyorum. Benim kimseyle ne düşmanlığım olur ne problemim benim derdim, güzel memleketim! Anlatabildim mi? Ayrıca şahıs olarak Sayın Belediye Başkanı Doğan Ürgüp'ü çok sevdiğimi de belirtmeliyim. Ancak iş icraate gelince????
Yav arkadaş yorumlarını takip ediyorum belediyeyi küçümsemekten, eleştirmekten başka bir şey yapmıyorsun."Hayırdır çıkarın mı var yoksa?" diye sorana da merdi kıpti şecaat arz ederken sirkatin söyler misali "Benim ne çıkarım olabilir, ben sadece Sivas aşığıyım diyorsun..Acaba bu BAUN rumuzlu arkadaş Sivas aşığı mı yoksa belediyeye muhalif birisimi mi diye Küçük bir araştıma yaptım.Yanılmamışım, Sivas aşığı falan değilsin ya da sende AKP aşkı Sivas aşkından daha üstün.Çünkü Hükümetin Sivas için tezgahladığı oyunların hiç birine yorum yapmamışsın, hepsine kayıtsız kalmışsın.Senin aşk anlayışın farklıysa onu bilemem.İnşallah yanılıyorumdur. Haa yorum yapıp yapmak senin bileceğin iş, ama az da olsa bunlara tepki göstersen "amenna" derdim. Örneğin;
"dikimevi taşınıyor",
"Dikimevinden sonra devlet malzeme ofisi taşınacak",
"DMO yu da kaybettik"
vs. başlıklı haberlerin hiçbirinde yoksun.

Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü’nün kapatılacağı,

Osman Kılıç’ın 3 yıl önce Sivas’a yapılacağını açıkladığı Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesinin Tokat’a yapılacağı,

DAP Kapsamındaki İllerde Etçi ve Kombine Irklarla Kurulacak Damızlık Sığır İşletmesi Yatırımlarının Desteklenmesine İlişkin Karar”ında Ağrı,Ardahan, “Bayburt”, Bingöl, Bitlis, Erzincan, Elazığ, Erzurum, Gümüşhane, Hakkâri, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli, Van, illeri bulunmakta iken Sivas’ın bulunmadığı,

Sivas’ın işsiz kalma riski en yüksek iller arasında 81 il arasında 62.67’lik gibi yüksek bir oranla 6. sırada yer aldığı, Cumhuriyetin ilk yıllarında Türkiye’nin en büyük ekonomisine sahip 7. ili olan Sivas’ın, bugün gelişmişlik düzeyi bakımından Türkiye’nin 55. ili sırasına kadar gerilediği,

ümitle beklenen fuar alanı projesinin ödenek yetersizliği nedeniyle yarım kaldığı,

Yeni Adliye Sarayı binasının yapılacağı arsa tartışmalarını, tartışmalar nedeniyle Adliye Sarayı binasının temellerinin atılamadığı,

Bölge Hastanesi için bulunamayan ya da bulunan ancak uygun olmayan velhasıl bir türlü başlanamayan Bölge hastanesi,

Otoyol Projesinde teğet geçildiğimizi,

Bir türlü bitirilemeyen Sivas Devlet Hastanesi Poliklinik binası inşaatında yaşanan onca olumsuzluğu,

Cumhuriyet Üniversitesi fen Edebiyat formasyon desleri çevre illere verildiğini,

Başbakanın "Stadyum yapma" sözünü tutmadığı
vs. vs. vs. gibi haberlerin hiçbirinde de yoksun. Bu haberlere sessiz kalırken 5 tane sözde iş adamının TVlere çıkıp zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmasını "Sivas için büyük bir felaket"olarak görmene anlam veremiyorum.Bu kişiler eğer haklılarsa belediyeyi mahkemeye versin çatır çatır haklarını alsın.

Eğer şehircilik, modern ekonomi birilerine haksız kazanç vermek, yasalara uymamak, peşkeş çekmek ise söylediklerinin hepsine katılıyorum.

Son söz olarak yukarıdaki Sivas için yapılan tüm olumsuzluklara baktıkça "Acaba Hükümetin Sivas gündemini değiştirmek, Sivaslıyıı susturmak için yaptığı bir oyun mu?" diye düşünmüyor da değilim.Vesselam...
Alt 17.02.2010, 21:16   #16
murat aydoğan
Yeni Yiğido
NO AVATAR

murat aydoğan Şuan murat aydoğan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2010 23:59

Tecrübe Puanı: 595 murat aydoğan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

AKP Lİ İL BAŞKANINA YATIRIMCI KAÇARMIŞ NEREYE KAÇAR NEDEN KAÇSIN ADAM GİBİ MEVZUATA UYGUN PROJE YAPSIN GELSİNLER NE YANİ PARALARI VAR DİYE NOLMAL VATANDAŞA NE HAK TANINDIYSA ONLARADA O HAK TANINACAKTIR İMAR UYGULAMASI NE İSE O UYGULANIR AKP DÖNEMİ BİTMİŞTİR SİZİN OĞLAN BİZİM OĞLAN İŞİ YOK ADALET NE İSE O OLUR YATIRIMCI DİYOSUN SN İL BAŞKANI DİKİM EVİ YATIRIM DEĞİLMİ İDİ NEDEN SESİN ÇIKMADI SUSTUNUZ NE YAPTINIZ SİVASA İKDİDAR İL BAŞKANISIN NE YAPTINIZ ÖYLE YOK PARASI OLAN IN ÜSTÜNLÜĞÜ YOK HER KEZ KURALLARA UYACAK BİZZZZ BBP LİYİZZZZ BBP İSTANBUL MALTEPE ESKİ İLÇE BAŞKANI MURAT AYDOĞAN DOĞAN BEYİN ARKASINDAYIZ TAVİZ YOK KURAL VAR
murat aydoğan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2010, 21:24   #17
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
edebiyatisyen Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Yav arkadaş yorumlarını takip ediyorum belediyeyi küçümsemekten, eleştirmekten başka bir şey yapmıyorsun."Hayırdır çıkarın mı var yoksa?" diye sorana da merdi kıpti şecaat arz ederken sirkatin söyler misali "Benim ne çıkarım olabilir, ben sadece Sivas aşığıyım diyorsun..Acaba bu BAUN rumuzlu arkadaş Sivas aşığı mı yoksa belediyeye muhalif birisimi mi diye Küçük bir araştıma yaptım.Yanılmamışım, Sivas aşığı falan değilsin ya da sende AKP aşkı Sivas aşkından daha üstün.Çünkü Hükümetin Sivas için tezgahladığı oyunların hiç birine yorum yapmamışsın, hepsine kayıtsız kalmışsın.Senin aşk anlayışın farklıysa onu bilemem.İnşallah yanılıyorumdur. Haa yorum yapıp yapmak senin bileceğin iş, ama az da olsa bunlara tepki göstersen "amenna" derdim. Örneğin;
"dikimevi taşınıyor",
"Dikimevinden sonra devlet malzeme ofisi taşınacak",
"DMO yu da kaybettik"
vs. başlıklı haberlerin hiçbirinde yoksun.

Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü’nün kapatılacağı,

Osman Kılıç’ın 3 yıl önce Sivas’a yapılacağını açıkladığı Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesinin Tokat’a yapılacağı,

DAP Kapsamındaki İllerde Etçi ve Kombine Irklarla Kurulacak Damızlık Sığır İşletmesi Yatırımlarının Desteklenmesine İlişkin Karar”ında Ağrı,Ardahan, “Bayburt”, Bingöl, Bitlis, Erzincan, Elazığ, Erzurum, Gümüşhane, Hakkâri, Iğdır, Kars, Malatya, Muş, Tunceli, Van, illeri bulunmakta iken Sivas’ın bulunmadığı,

Sivas’ın işsiz kalma riski en yüksek iller arasında 81 il arasında 62.67’lik gibi yüksek bir oranla 6. sırada yer aldığı, Cumhuriyetin ilk yıllarında Türkiye’nin en büyük ekonomisine sahip 7. ili olan Sivas’ın, bugün gelişmişlik düzeyi bakımından Türkiye’nin 55. ili sırasına kadar gerilediği,

ümitle beklenen fuar alanı projesinin ödenek yetersizliği nedeniyle yarım kaldığı,

Yeni Adliye Sarayı binasının yapılacağı arsa tartışmalarını, tartışmalar nedeniyle Adliye Sarayı binasının temellerinin atılamadığı,

Bölge Hastanesi için bulunamayan ya da bulunan ancak uygun olmayan velhasıl bir türlü başlanamayan Bölge hastanesi,

Otoyol Projesinde teğet geçildiğimizi,

Bir türlü bitirilemeyen Sivas Devlet Hastanesi Poliklinik binası inşaatında yaşanan onca olumsuzluğu,

Cumhuriyet Üniversitesi fen Edebiyat formasyon desleri çevre illere verildiğini,

Başbakanın "Stadyum yapma" sözünü tutmadığı
vs. vs. vs. gibi haberlerin hiçbirinde de yoksun. Bu haberlere sessiz kalırken 5 tane sözde iş adamının TVlere çıkıp zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışmasını "Sivas için büyük bir felaket"olarak görmene anlam veremiyorum.Bu kişiler eğer haklılarsa belediyeyi mahkemeye versin çatır çatır haklarını alsın.

Eğer şehircilik, modern ekonomi birilerine haksız kazanç vermek, yasalara uymamak, peşkeş çekmek ise söylediklerinin hepsine katılıyorum.

Son söz olarak yukarıdaki Sivas için yapılan tüm olumsuzluklara baktıkça "Acaba Hükümetin Sivas gündemini değiştirmek, Sivaslıyıı susturmak için yaptığı bir oyun mu?" diye düşünmüyor da değilim.Vesselam...
Gardaş benim nasıl bir muhalif olduğumu herkes siteden biliyor... Siyasetin de çok içerisinde birisiyim, BOUN'un avukatlığını yapmayacağım, tek tek cevap vermeyeceğim ama sadece şunu söyleyeyim yanlış adama bu suçlamalarda bulunmuşsun... BOUN partizan değildir... AKP doğru yaparsa onu CHP doğru yaparsa onu savunur... En azından benim gözlemlediğim bu... Hatta sivasspor.com'daki stadyum manifestosunun da bel kemiğini oluşturan fikir babasıdır Tanımam bilmem, özelde de hiç görmedim sohbetim olmadı ama yorumlarından anladığım Sezar'ın hakkını Sezar'a veriyor...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.02.2010, 21:40   #18
murat aydoğan
Yeni Yiğido
NO AVATAR

murat aydoğan Şuan murat aydoğan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2010 23:59

Tecrübe Puanı: 595 murat aydoğan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

EYYY AKP İL BAŞKANI SİZİN MİLLETE VERDİĞİNİZ SÖZLER NEREDE ÖRNEK BÖLGE HASTANESİ DİŞ HASTANESİ VE DAHA BİR SÜRÜ VATTLER NEREDE HEPSİNİ BIRAKIN DİKİM EVİ SİVASTAN GİDERKEN SİZ NEREDE İDİNİZ SÖZDE 4 TANEDE İKDİDAR VEKİLİNİZ VARDI BUNLARIN VE SİZİN NEDEN SESİNİZ ÇIKMADI SUSTUNUZ ŞİMDİ USULSÜZ İMARA AYKIRI İŞİ SAVUNUYOSUN İMAR MEVZUĞATI NE İSE O YAPILIR KARDEŞ SİZİN DÖNEMİNİZ BİTTİ HAK NE İSE O YAPILACAK PARASI OLAN İMARDAN FAZLA HAK ALIR DİYE BİR İMAR KANUNU YOK BEN ARSA İŞİ YAPIYORUM İSTANBUL MALTEPE 2007 2009 MAYI ARASI BBP MALTEPE İLÇE BAŞKANI MURAT AYDOĞAN ARARSAN BENİ BULURSUN TEŞKİLATA SOR BENİ BULURSUN BİZ BBP LİYİZ ŞEHİT LİDERİMİZİN DEDİĞİ GİBİ BİZDE DÖNEKLİK OLMAZ
murat aydoğan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil