Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Sivaslılara kırgın değilim - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.08.2011, 08:18   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivaslılara kırgın değilim

12 Haziran seçimlerinden sonra ilk kez Sivas'a gelen Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, partisinin düzenlediği iftar yemeğine katıldı.
Paşafabrikasında düzenlenen iftar yemeğinde konuşan Şener, 12 Haziran'da kendisini meclise göndermeyen Sivaslılara kırgın olmadığını söyledi.

Şener, ''Siyasette kırgınlık olmaz, siyaset kırgınlıklarla yürüyen bir iş değildir. Ben hayatımda insanlara kırılmadım. İkili ilişkilerimde de kimseye kırgınlık, küskünlük oluşturmadım. Dolayısıyla seçim sonuçlarına göre bir mutluluk veya kırgınlık yaşamamışımdır'' dedi.
İftarda Türkiye gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Şener, yeni dönemin ülke açısından önemli riskler barındırdığını ifade ederek, siyasetin zor bir dönemeçte olduğunu söyledi.
Böyle bir zor dönemeçte milletvekillerinin, siyasi partilerin, meclisin her zamankinden daha basiretli olması gerektiğine dikkati çeken Şener, “Her şeyden önce terör olaylarının Türkiye'ye getirdiği, yanlış siyasetin getirdiği ayrıştırma ülkemizin en temel sorunlarından birisidir. Ülkemizde yıllardır kine, nefrete dayanan, kavgaya dayanan bir siyaset tarzıyla ülkemiz insanı adeta parçalanmıştır, ülkemizin birliğini, beraberliğinin bu süreçte büyük riskler taşıdığını görmekteyiz ve seçimlerin hemen arkasından bu ayrışma ortamının sonuçlarının ne olabileceğiyle ilgili endişeler ve kaygılarda artmış bulunmaktadır. Biz de Türkiye Partisi olarak Sivas'ın yıllardır meclise gönderdiği bir siyasi kimlik olarak bu ülkenin varlığından, geleceğinden sorumlu bir birey olarak bu süreci dikkatle izleyeceğimizi belirtmek istiyorum” dedi.
Şener, Türkiye'nin hem ulusal bütünlüğünün hem de ekonomisinin küresel merkezlerin iradelerine teslim edildiğini savunarak, “Türk ekonomisi küresel merkezlerin ihtiyaçlarına göre yapılandırılmaktadır, şekillendirilmektedir. Bu her geçen gün daha yakından anlaşılır hale gelmektedir ve böyle bir ortamdan başta Sivas'ımız olmak üzere tüm ülkemizin işsizleri, emeklileri, işçileri, esnafı ve çiftçisi perişan durumdadır. Gelecekte zor günler tüm bu gelir gruplarını beklemektedir. Sanayinin rekabet gücü azalmıştır. Bu da ekonomimiz ile ilgili en önemli tehlike sinyalidir. Ancak şu ana kadar ki gelişmeler bu ekonomik gidişin doğru bir rotaya mevcut iktidar yapısıyla oturtulamayacağını açık seçik bir şekilde göstermektedir” şeklinde konuştu.
Şener, önemli dış gelişmeler de yaşandığını, Kuzey Afrika ve Orta Doğu ülkelerinde yaşananların iki yönlü bir gelişme gösterdiğini belirterek, “Bunun en belirgin örnekleri, Libya, Suriye ve İran'dır. İkinci ise küresel güçlerin ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun bir yönetim biçimi benimsemekle birlikte yeni süreçleri idare edemeyecek artık yıpranmış olan yönetimler değiştirilmeye çalışılmaktadır. Bunun en belirgin örneği Mısır'dır. Mübarek gitmiştir ama şu anda aynı zihniyet, aynı politikalar yoluna devam etmektedir. Böyle bir ortamda küresel güçlerin ihtiyaçlarına uygun bir Orta Doğu oluşturulmaya çalışılırken, Türkiye'nin bunun rol modelliğini üstlenmiş olması hükümetiyle, Başbakanıyla sadece kendi ülkemiz açısından değil, tüm Orta Doğu ve İslam ülkeleri açısından Türkiye'nin önemli bir yanlışın içerisinde olduğu açıkça gözükmektedir” dedi.
Bu iktidar yapısının, bu dış politika anlayışının bir an önce değiştirilmesi ve küresel merkezlerin ihtiyaçlarına uygun bir rol modelliğe Türkiye'nin soyunmaktan vazgeçmesi gerektiğini savunan Şener, ''Bugün siyasi yapıyı tahlil edecek olursak seçimler sonrasında ülkenin iç politikasıyla, bütünlüğüyle, ekonomik yapılanmasıyla bağlantılı olarak, hatta tüm bölgemizin yani Orta Doğu'nun, Kuzey Afrika ülkelerinin yeniden yapılanmasıyla bağlantılı olarak Türkiye'nin küresel güç merkezlerinin ihtiyaçlarına uygun bir politikayı benimsemiş olması ülkemizin geleceği adına en fazla kaygı duymamız gereken durumu göstermektedir” diye konuştu.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.08.2011, 16:16   #2
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivaslılara kırgın değilim

Yapılan röpörtajda AKPnin yaptığı tüm hataların arkasında kendisinin de AKP milletveklili iken alınan kararlar var.
Birdenbire ne oldu da bunlar yanlış dedi?
İktidarda iken Sivasa birşey yapmayacaksın, utanmadan başka bir parti için oy isteyueceksin, bir de kırgın olmayacaksın Sivaslılara.
Asıl Sivaslıların sana kırgın olup olmadığını araştırmalısın...
Alt 15.08.2011, 19:58   #3
Reform
Usta Yiğido

Reform - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Reform Şuan Reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.12.2012 19:33

Tecrübe Puanı: 573 Reform FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ne güzel işte zararın neresinden dönersen kardır sayıp kendi bildiği doğru yola devam kararı almış. Saygı duymak gerekir.Önceden hükümette iken Sivas'a yaptıkları kazanımları övmekle bitiremezken şimdide yerden yere vuruyorsunuz. Hiç şık değil yakışmıyor.
Reform isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Reform'e Teşekkür Ediyor...
Alt 15.08.2011, 22:43   #4
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 12:23

Tecrübe Puanı: 627 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

12 Haziranda anladıkki herşey parayla olmuyormuş Şener Efendi ..
Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.08.2011, 04:29   #5
sarissa_58
Yiğido

sarissa_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sarissa_58 Şuan sarissa_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.09.2011 01:39

Tecrübe Puanı: 559 sarissa_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

son secımlerde bos atmaktansa vereyım dedım eskı yaptıkları nedenıyle de oyumu vermısdım cok kotu sonuclar beklemesemde bu kadar düsük beklemıyordum...parti calısmalarını begenmesem de bbp yi gecmesı de enterasan geldi bana.

amaç olarak parti kurulusu akp nın bi ara kapatılması söz konusu oldugunda kapatıldıgında partı tabanını kendısıne cekmek ıstıyordu bana göre ama olmadı ne diyim basarılar hayatında yaptıklarını unutmuycz
sarissa_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil