Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
19 Mayıs Şoku - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.05.2012, 10:18   #61
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 629 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: 19 Mayıs Şoku

Yargıtay'ın kararı durdurmasını doğru buluyorum. 19 Mayıs her şehrimizde belirli ahlaki kurallar dahilinde ve disiplin içersinde kutlanmalı.Yasakçı bir zihniyet yerine bu işe bazı standartlar getirilmeli.Statlarda baldırıçıplakların yaptığı gösterileri savunanlar burası Türkiye Cumhuriyeti %99'u Müslüman bir ülke.Geçmişte kutlamalarda dansöz bile oynatılıyordu her pislik dönüyordu ama şu an siyasi olarak aynı safta olmasamda akp bu tür kepazeliklere yavaş yavaş dur diyor.İki taraflı oynuyor demeyin sakın. Milli bayramlarımız yasaklanmasın,ama eskisi gibi kepazelik içinde geçecekse hiçbir yerde kutlanmasın.Kutlanacaksa Milli bayrama yakışır bir biçimde Türk Örf-adet ve geleneklerine uygun bir biçimde kutlansın.
Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2012, 11:01   #62
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1164 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
mansur58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Cumhuriyet mitingleri de böyle bayraklarla yapıldı da
fos çıktı.
Altı da
boş çıktı.

Ucu da
ergenokon darbecilerine çıktı.

Ne yapsalar olmadı
olmuyor
olmuyor.

Ölümcül hastalığa yakalanmış hasta gibi
ne yapsanız çare olmuyor
günden güne eriyip gidiyorsunuz.

Yakın gelecekte de CHP diye bir parti sadece anılarda kalacak
kötü bir anı olarak hatırlanacak.

Bayrak asmayınan bayrak sallamayınan olsaydı bindirme kıtalarınızla topladığınız cumhuriyet mitingleri derdinize çare olurdu.

Bu milletin cumhuriyetle bir derdi yok bu milletin derdi ve hesabı sizin gibi çarpık kafalarla vesselam.
Gardaş onu yapma bunu yapma, bayrak asma, peki muhalefet nasıl yaşayacak bu ülkede? Baya faşistsin sen ya... Engin Ardıç felan paylaşmakla demokrat olunmuyor... Ergenekon nedir? 4-5 yıldır 1 tek hüküm var mı? Yüzlerce insan suçlarını bilmeden hala hapis yatıyor... Benim bildiğim bu... Sen kalkıp hükmü vermişsin bile, Cumhuriyet mitinglerini ergenekon yaptı, e ben neden içeride değilim acaba? 3 tane mitingin düzenleme komitesindeydim... ??? neden dışarıdayım? Zaten şu ülkede 2 büyük sorun var.

1- Hüküm verilmeden suçlu ilan edilmek. Ülkede suçluluğu kanıtlanana kadar herkes suçsuz olması gerekirken, suçsuzluğunu ispatlayana kadar suçlusun.

2- Uzun tutukluluk süreleri ile insanlarda suçlu algısı yaratmak ve sonrada "ulan bunu biz çok yatırdık şimdi beraat ederse bu kadar niye yatırdınız denir 3-5 sene verelim yattığına sayar serbest bırakırız ne şiş yanar ne de kebap" mantığı...

Kardeşim hüküm yok hüküm, milyonlar toplanmış oraya, sandığa yansımış yansımamış, muhtura veren GK başkanı dışarıda geziyor, maaş yükseltiliyor, arabası değişiyor, nişanlar veriliyor, baya teşekkür ediliyor... Ap açık... Sağol deniyor bizi iktidar yaptın yeniden ama ona birşey diyen yok. 3-5 ay sonra tutuklanacak Büyükanıt bence, gözden çıkartılacak ve o zaman da denecek ki bakın tutuklandı... Bizler de kanacağız...

Ülke de bir grup insan (En az yarısı) ülkenin iyi yönetilmediğini düşünüyor, buna istinaden de Gençliğe Hitabeyi kendisine parola ediniyor, bundan rahatsızlık duymayı anlamıyorum. Hak mıdır? Haktır, kendisine görev edinmiş adam paylaşmış siz neden rahatsız oluyorsunuz ki? Orada bahsedilen iç ve dış mihraklar siz misiniz ki bu kadar rahatsız oldunuz? Bence değilsiniz, en azından Bekir Abi değil

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.05.2012, 17:29   #63
Merkez_Alperen
Usta Yiğido

Merkez_Alperen - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merkez_Alperen Şuan Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.09.2012 11:23

Tecrübe Puanı: 629 Merkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOKMerkez_Alperen FAZLA SÖZE GEREK YOK

Ergenekonda hüküm yokmu?
Camiileri bombalama planları
darbe planları nı senmi yaptın yoksa ?
Yada İstanbul'un birçok semtinde yeraltı madenleri kendi kendine işlenerek lav silahı halinemi dönüştü
Merkez_Alperen isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil