Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.12.2008, 14:00   #1
Kaptan-58
Usta Yiğido

Kaptan-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kaptan-58 Şuan Kaptan-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.08.2013 10:28
Space pacman Champion!
Tecrübe Puanı: 994 Kaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISIKaptan-58 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Bayan yiğidolar geliyor!

Bayan yiğidolar geliyor!
Sivasspor, gelecek sezonda bayan futbol takımı kurmayı planlıyor.

Bayan yiğidolar geliyor!
Sivasspor, gelecek sezonda bayan futbol takımı kurmayı planlıyor. Ligde geçen sezon ''3 Büyükler'' olarak bilinen Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile birlikte şampiyonluğu kovalayan, sezon sonunda şampiyonluğu kıl payı kaçıran ve elde ettiği başarıyla taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin beğenisini toplayan Sivasspor, futbol sahalarında bayan futbol takımı ile de boy göstermek istiyor.
Bayan futbol takımı kurmayı planlayan kırmızı-beyazlı ekip, Sivas'taki okullarda eğitim gören, futbol oynamaya istekli olan ve okul takımlarında yer alan 12-14 yaş arası genç kızları kuracağı takıma katmayı düşünüyor.

-''FUTBOLA RENK KATACAKLARI KESİN''-
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ''Galiba Futbol Federasyonu, önümüzdeki sezondan itibaren Süper Lig'deki takımlara bayan futbol takımı mecburiyeti getiriyor'' dedi.

Bu kapsamda Sivasspor olarak bayan futbol takımı kurmak için çalışma yapacaklarını belirten Uygun, ''Sivas'ta okullararası kız futbol takımlarının müsabakaları yapılıyor. 12-14 yaş arası genç kızlarımız bu müsabakalarda futbol oynuyor. Biz de o mecburiyet geldiğinden itibaren futbol oynamaya aşkı olan bu bayan futbolcularımıza imkan sağlayarak bir takım kurmayı düşünüyoruz'' diye konuştu.

Uygun, şunları kaydetti:
''Futbolun içerisinde bayanların olması veya onların tribünde bizleri izlemesi ve futbol ortamında bulunması, küfürleri engelleyecektir, futbolun daha güzelleşmesini sağlayacaktır. Bayanlar futbolda başarılı olmak istiyorlar, arzuluyorlar. Tabi erkekler gibi olma şansları yok ama, açıkçası futbola renk katacakları kesin. O renkle birlikte de centilmenliği ortaya çıkaracakları kesin. Evde oturan bayanlarımızı da futbola çekmek, onların da bu renk cümbüşünün içerisinde olmasını sağlamak açıkçası gökkuşağı gibi bir güzellik olacaktır diye düşünüyorum.''
Alt 05.12.2008, 23:02   #2
sonbahar5803
Usta Yiğido

sonbahar5803 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sonbahar5803 Şuan sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.09.2009 13:57

Tecrübe Puanı: 791 sonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISIsonbahar5803 COK SEVILEN BIR KISI
Standart Cevap: Bayan yiğidolar geliyor!

Yiğide'ler geliyor desenize!

Futbolu bayana yakıştırmasam ve uygun görmesem de, gurur verici bir olay bu.

İnsan yaklaştığınca yaklaştığından ayrı
Belli ki, yakınımız yoktur ALLAH’tan gayrı...
sonbahar5803 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 06.12.2008, 10:48   #3
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 11:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick

Benim arkadaşlarım var profesyonel,Benim yaşımda ama bayan futbol takımında.

Ümraniye Mevlana Lisesi Spor kulübü,Hepsi çok yetenekli hepsi çok iyi Milli takımda forma giyenler bile var.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08.12.2008, 00:12   #4
muratsivasli
Yeni Yiğido

muratsivasli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

muratsivasli Şuan muratsivasli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.04.2010 16:58

Tecrübe Puanı: 0 muratsivasli Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

neden olmasin ?bizim dunya ulkelerinden geri kalmamamiz lazim,tabiki olmali.

bu ise el atanlara helal olsun tebrikler,

bu arada tum islam ve turk aleminin kurban bayrami mubarek olsun
saygilar ,
muratsivasli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)