Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Paşabahçeye toplu taşıma başlıyor - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 03.06.2010, 12:53   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Paşabahçeye toplu taşıma başlıyor

Yaz aylarında stres atmak için en çok tercih edilen mesire alanlarından biri olan Paşafabrikası artık daha çok vatandaşı ağırlayacak.

Paşafabrikası’na da halk otobüsleri seferleri başlatılacak. Böylece hem vatandaşların piknik keyfi daha hesaplı hale gelecek hem de park sorunun önüne geçilecek.
Son zamanlarda Sivaslıların en gözde mesire alanlarından biri haline gelen Paşafabrikası’ndaki çalışmalar beğeni topluyor. Vatandaşların özellikle hafta sonları akın ettiği Paşafabrikası her geçen gün daha çok hizmete kapı açıyor. Artık Paşfabrikası’na gitmek hesaplı hale gelecek. Çünkü bundan sonra Paşafabrikası’na da halk otobüsleri seferleri başlatılacak. Belli saat aralıkları ve güzergâhlardan hareket edecek olan otobüs seferlerine halkın yoğun ilgi göstermesi bekleniyor. Artık aracı olmayan vatandaşlar piknik sepetini alıp otobüse binerek hafta sonunda hesaplı ve eğlenceli bir gün geçirme imkânı bulabilecek. Sivaslılar yaz aylarında stres atmak için Paşafabrikası’nı daha çok tercih edecek. Böylece mesire alanında park sorunu da bir nebze olsun azalacak.

Sivaspostası
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.06.2010, 13:05   #2
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Paşabahçeye toplu taşıma başlıyor

Elinde piknik sepeti ve mangalı ile bu küçük otobüslere, halk nasıl ilgi gösterecek merak ediyorum.fazla bi faydası olmaz. özel aracı olan zaten özel aracıyla gider. özel aracı olmayanlara nasıl bi fayda sağlar orası belli değil...
Alt 03.06.2010, 13:13   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Oatüslerde kavga,savaş bekliyor desene.Elinde semaver,mangal,sepet..Millet nereye koyacak bunları kendileri nereye oturacak?Bir de otobüsteki bunaltıcı ve sıcak hava olunca gerginlikler kaçınılmaz olacaktır.
Hem zaten paşabahçe kendi arabasıyla gelenleri bile taşıyamaz vaziyette!
Alt 03.06.2010, 16:24   #4
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 735 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

İyi bir Haber Ben bu uygulamayı Bekliyordum LaEdri ve Salim abi herkezin arabası olmayabiliyor Oranın havasını ve güzelliklerini görmek isteyen olabilir Bunun neresi kötü Gerçi ben yürüyerek gidiyorum hama herkez ben değil
Alt 03.06.2010, 16:28   #5
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
H_Turan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
İyi bir Haber Ben bu uygulamayı Bekliyordum LaEdri ve Salim abi herkezin arabası olmayabiliyor Oranın havasını ve güzelliklerini görmek isteyen olabilir Bunun neresi kötü Gerçi ben yürüyerek gidiyorum hama herkez ben değil
Kötü demedikki kardeşim. kalabalık aileler için sıkıntılı olur dedik.elinde sepeti mangalı vs.bunlarla binilirmi bence zor.

Senin yürüyerek gittiğini biliyorum. bu şekilde gidenlere ve gidecek olanlara tabiki faydalı olur....Şimdiden gözün aydın bu sene yürümezsin daha..
Alt 03.06.2010, 16:56   #6
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Bence gereksiz bir uygulama olur. İptal edilmesi uzun sürmez. Daha önce 302 otobüslerle denendi yürümedi. Şu anki ufacık otobüslerle hiç yürümez. Yinede uygulasın bakalım belediye. Talep oldu da belediye ilgilenmedi denmesin...
Alt 03.06.2010, 17:18   #7
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 00:23

Tecrübe Puanı: 1765 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

olmayacak işeamin denmesi biraz garip ama hadi hayırlısı bakalım kaç gün yada kaç ay sürecek.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar aysima58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.06.2010, 20:24   #8
H_Turan
Usta Yiğido

Başka İller Yapıyor Mesire Yerlerine Toplu Taşıma Bu sayede Arabası olmayan Halkında o yerlere gidişi sağlanıyor Bunda Kötü Olan Sizi Rahatsız eden nedir acaba Gmnül isterki Kardeşler Tepesinede olsun
Alt 03.06.2010, 21:16   #9
h.a.y.
Tecrübeli Yiğido

h.a.y. - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

h.a.y. Şuan h.a.y. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.01.2012 23:26

Tecrübe Puanı: 575 h.a.y. FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Oatüslerde kavga,savaş bekliyor desene.Elinde semaver,mangal,sepet..Millet nereye koyacak bunları kendileri nereye oturacak?Bir de otobüsteki bunaltıcı ve sıcak hava olunca gerginlikler kaçınılmaz olacaktır.
Hem zaten paşabahçe kendi arabasıyla gelenleri bile taşıyamaz vaziyette!
Özal'ın bir lafı vardı sen küçüksün hatırlamazsın da ''alışırlar alışırlar'' derdi.. Bizim milletimiz bu tür aktivitelerde çok başarılıdır.
h.a.y. isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 04.06.2010, 10:39   #10
H_Turan
Usta Yiğido

Bir An önce Başlanmalı Faydalı Olacaktır

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)