Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.09.2008, 06:23   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Bunun adı YİĞİDO ekolü

Bület Uygun'un Sivasspor'un başına teknik patron olarak geldiği sene kullandığı "Bundan sonra YİĞİDO EKOLÜNÜ göreceksiniz bu ekol başka ekol bunun adı YİĞİDO ekolü olacak"demesiyle ortaya çıkan söylev gereçekleşti...
Dünkü maçta sahayı Fenerbahçeye dar edeon Yiğidolar özellikle ikinci yarıdaki başarılı performanslarıyla alkış topladılar,Fenerbahçe kalecisi Volkan Babacan'ın kurtarışlarıda Fenerbahçeyi yenilmekten kurtaramadı.

Bülent Uygun
Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun ise "Sivasspor olarak çok mutluyuz. Çünkü dünya sıralamasına baktığınızda dünya devi olmuş bir takımı kendi evimizde, kendi seyircimizle birlikte, mübarek ramazan ayında, hem de Kadir Gecesi’nde yenmek nasip oldu" dedi.Kısıtlı bir kadroları olduğunu ifade eden Uygun, şöyle devam etti:"Ama bana inanmış, inandığı gibi de benim verdiğim görevi en iyi şekilde yerine getiren, futbolun bütün güzelliğini sunmaya çalışan bir Sivasspor var. Karşılığında böyle güzel bir maçta galip gelmek, bayram öncesi taraftarımıza böyle bir mutluluğu yaşatmış olmaktan dolayı gerçekten futbolcu kardeşlerimle gurur duyuyorum.

Fenerbahçe'ye teknik direktör olma hedefi varmı?
Bülent Uygun, Fenerbahçe’ye mal olmuş bir futbolcu olduğunun hatırlatılması ve ileride Fenerbahçe’ye teknik direktör olmak gibi bir hedefinin olup olmadığının sorulması üzerine, spor alanında gerçekleştirmeyi hedeflediği çeşitli projelerini ve hedeflerini sıralayarak, şöyle devam etti: "Ben Türk antrenörlerinden bir tanesinin ben de dahil olmak üzere Anadolu’dan bir takımı şampiyon yapacağına inanıyorum. Ben sadece bir yere odaklanmış diye değil, daha iyi şeyler yapabilmek için çalışıyorum. Benle aynı duyguları paylaşan, aynı hedefleri paylaşan olduğunda o takım da bu başarıları İnşallah yakalayacağım."
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 06:26   #2
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 891 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart --->: Bunun adı YİĞİDO ekolü

Maçı televizyondan seyrettim yani fark yapabileceğimiz bir maçtı eğer gollleri hemen ilk yarının başında bulsa idik veya kaçırdıklarımızı değerlendirebilseydik 4-5 olması içten bile değil di bence maçın yıldızı Fenerbahçenin kalecisiydi o kurtarışları yapmasaydı hezimetin adı Fenerbahçe olacaktı
Tebrik ediyorum Sayın Bülent UYGUN ve askerlerini...
Alt 27.09.2008, 13:00   #3
yakamozz
Tecrübeli Yiğido

yakamozz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yakamozz Şuan yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.08.2016 14:43

Tecrübe Puanı: 621 yakamozz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Bunun adı YİĞİDO ekolü

YAKIŞIR SANAAAA................
YAKIŞIR SANAAAA..........
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR SANAAAA.........
ALEMDE TEKSİN..............
DEĞİŞİLMEZSİN...........
SİVASSPOR SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN...........
yakamozz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 13:57   #4
AKÇAMAGRALI58
Tecrübeli Yiğido

AKÇAMAGRALI58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AKÇAMAGRALI58 Şuan AKÇAMAGRALI58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.12.2012 20:05

Tecrübe Puanı: 652 AKÇAMAGRALI58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

GEÇEN YILDAN DAHA MÜKEMMEL BİR SİVASSPOR GELİYOR HOCASINDAN MASÖRÜNE FUTBOLCUSUNDAN BAŞAKNINA HEPSİNİN AYAKLARINA YÜREKLERİNE SAGLIK DESTEKLEYELİM LÜTFEN BU TAKIMI MADDİ VE MANEVİ OLARAK YALIN BIRAKMAYALIM SİVAS BİR ÇOK ŞEYİ BAŞARACAK GÜÇTE .
AKÇAMAGRALI58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 14:54   #5
hamitgüneyli
Usta Yiğido

hamitgüneyli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hamitgüneyli Şuan hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.09.2014 21:46

Tecrübe Puanı: 673 hamitgüneyli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

evet yiğido ekolu olacak bülent hoca bunu dediğinde belki kimse dikkate almamıştı ama bundan sonra hepsi örnek alacak başarılarının devamını diliyorum
hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 15:41   #6
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 00:22

Tecrübe Puanı: 758 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Maasallah ya ! Babam söyleyince baya sasirdim =)
tebrikler Takima..
Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 15:52   #7
haythuyt
Usta Yiğido

haythuyt - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

haythuyt Şuan haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.08.2012 13:55

Tecrübe Puanı: 762 haythuyt isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

SİVASIMIZA BU USTUN BASARISINDAN DOLAYI TESEKKURLERIMI SUNUYORUM
ALLAHIN IZNI ILE SIVASSPORUMUZUN SIRTI YERE GELMEZ
SAVUNUN ÜÇ ŞEYTANLAR SIVASSPOR GELIYOR.......

MEKANIN CENNET OLSUN REİS
haythuyt isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 16:05   #8
gezgin58
Yiğido

gezgin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gezgin58 Şuan gezgin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.07.2011 08:49

Tecrübe Puanı: 597 gezgin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasıma helal olsun En BüYüK SivaSSpor, Sıradaki gelsin
gezgin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 27.09.2008, 22:52   #9
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1015 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

artık alışın buna yiğidolar bunlar bizim için zafer değil artık sıradan galibiyetler olacak, kendi evinde her maçı almalı alabilmeli yiğidom, zafer ancak deplasmanda alınırsa olur,
tesadüf bir yükseliş olmadığını ve kalıcı olduğumuzu yene yene eze eze ispatlayacağız hepsine

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)