Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

C.Ü.'de medeni soygun var - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.12.2010, 11:57   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 899 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart C.Ü.'de medeni soygun var

Alacahan belediyesi eski başkanı Şakir Aslanpınar, Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı yönetimi ve hastane yetkililerini çeşitli konularda eleştirdi.
Aslanpınar, "ilim irfan yuvasında çağdışı ve yobaz aynı şekilde medeni bir soygun var" dedi.

Alacahan belediyesi eski başkanı Şakir Aslanpınar, Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı yönetimi ve hastane yetkililerini çeşitli konularda eleştirdi. Cumhuriyet Üniversitesi Vakfı’nın otoparklara getirdiği barkotlu geçişine tepki gösteren Aslanpınar, otoparkın ticari bir hale getirildiğini, 1 saatliğine 2 lira, 5 saatliğine 3 lira ve 5 saatten fazla otoparkta duran araç için 5 lira alındığına dikkat çekti. İl dışından gelen onca hasta yakınından bu kadar otopark ücreti alınmasını kınayan Aslanpınar, üniversitede bulunan işletme ve kantinlerde satılan ürünlerin pahalılığına da tepki gösterdi. Piyasanın çok üstündeki fiyatlara satış yapılmasının, ekonomik durumu iyi olmayan hasat ve yakınları için büyük sorun teşkil ettiğini dile getirdi. Neticede hem otoparkın hem de kantinlerin vakfa bağlı olduğunu belirten Aslanpınar, vakfın vergi vermeyen bir yapı olmasına rağmen buralardan elde ettiği paralarla borçları nasıl kapatamadığını sorguladı. Aslanpınar, “YÖK’ün ayırdığı bütçe de bir kenarda” diyerek vakfın borçlarının olduğuna inanmadığını ve bir rant olabileceğini iddia etti.

Vakıfta asgari ücretle çalışanların en küçük hatasını bile affetmeden hemen ilişiğinin kesildiğine dikkat çeken Aslanpınar, vakıf yönetiminin anlayışına karşı olduğunu ifade etti.

Öte yandan hastane yönetimine de sitem eden Aslanpınar, “babam vefat etti, yukarı çıkmam lazım diyen hastalara –babanı ben mi öldürdüm- diyecek kadar ruhsuz hocalar var” şeklinde konuştu. Aslanpınar, “ hocalar ameliyat parası almadan hastayı ameliyat etmiyor. Vatandaş bu parayı vermezse, henüz işinin ehli olmayan pratisyenlere hastalar emanet ediliyor. Vergisini veren vatandaşlar neden uzman doktorlardan yararlanamıyor”dedi.

Siyasi partilerin bu konularda elini taşın altına koyması gerektiğini düşünen Aslanpınar, muhalefetin çamur atmak değil sorunlara çözüm önerisi getirmek olduğunu söyledi. Aslanpınar, yakındığı bu konuları şu ifadelerle özetledi; “ilim irfan yuvasında yaşanan bunca şeyi çağdaş dışı ve yobaz buluyorum. Burada medeni bir soygun var”

Kaynak: Sivaspostası
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2010, 16:13   #2
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 21:31

Tecrübe Puanı: 1477 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: C.Ü.'de medeni soygun var

ben bu adamı iyi tanırım sivasın eski su ve kanalizasyon müdürü idi hiç bir söylediğine şahsen ben inanmam
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2010, 17:30   #3
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Cumhuriyet Üniversitesi Vakıf yönetiminden kısa süre önce sitemizde öğrencilerinde kantinlerdeki pahalılıktan şikayet ettiği haberlerini okudum bütün bunlar doğru ise Cumhuriyet Üniversitesi Vakıf yönetiminin kendilerine kısa süre içinde ceki düzen vermelidir öğrencileri yolunacak kaz gibi görmemeli
Alt 16.12.2010, 18:00   #4
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ben bu adamı iyi tanırım sivasın eski su ve kanalizasyon müdürü idi hiç bir söylediğine şahsen ben inanmam
Hadi o adam yalan söylüyor diyelim de,otopark parası diye soyulan hasta yakınlarını nasıl yalanlayacağız?
Alt 16.12.2010, 18:01   #5
pover58
Yiğido
NO AVATAR

pover58 Şuan pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2015 21:28

Tecrübe Puanı: 527 pover58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ben bu şahsı tanımıyom ancak dedikleri hemen hepsi dogru.doktorların içinde gayet iyiniyetlileri var.hepsine kötü demek dogru olmaz ama çogu malesef parasız iş yapmıyor.otopark ve kantin tamamen dogru dagın başında 2 lira park ücreti neyin nesi anlamak mümkün degil.yer sıkıntısı yok yapın kardeşim büyükçe bir park.mesela acil girişi ile diş pol. arasında kocaman alan var yapın orayı 1 lira fiyatla herkes gelir girer semayeden zararmı ediyorsunuz.hatta belediyeye masrafını verip en ucuza yaptırın sonuçta insanlar burdan faydalansın..hastane yönetiminden bende hiç memnun degilim mesela dışardan hastalar geliyor.bunların refakatcisi sadece bir sandalyeye mahkum...insanlık dışı bir uygulama bu...2 güvenlik görevlileri son derece kaba ve ukela sonuçta asgari ücretle ekmek parası kazanıyorsun havan kime kardeşim.ordaki insanların piskolojisi zaten sıfır derdi başından aşmış bide sanamı katlansınlar...3 hastanede yeterince uzman yok işinin ehli az olanlarda parasız iş yapmıyor.gene diyorum istisna var.ben çok iyi doçentlerde gördüm ruh gibi prof larda gördüm..4 hastanede resmi işler çok yavaş ve çok gereksiz işlemler var zaman kayıbı fazla,bide yetkili imza için yetkiliyi bulmak bazen mümkün olmuyor.kısaca haberin hepsi malesef dogru....
pover58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı pover58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.12.2010, 19:43   #6
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

sevgili arkadaşım ben böyle bir şey olmamıştır demedim bu adama inanmam dedim çünkü geçmişte yüzümüze baka baka çok yalan söylediği için
NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.12.2010, 22:40   #7
Duhan58
Tecrübeli Yiğido

Duhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Duhan58 Şuan Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2013 13:30

Tecrübe Puanı: 713 Duhan58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Yalan diyen arkadaşım niyeyse bu adamın söylediği herşey doğru sonuna kadar katılıyorum heleki para almadan ameliyatı öğrencilere yaptıran uzamanlar olayı bizimde başımıza denk geldi lanet olsun öyle hastaneye ve yönetimine sağ gireni öldürüp yolluyorlar araştırma adı altındaa hastaya uygulamadıkları işkence yöntemi kalmıyor
Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Duhan58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2010, 10:03   #8
bilgin_58
Usta Yiğido

bilgin_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgin_58 Şuan bilgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.06.2019 12:06

Tecrübe Puanı: 652 bilgin_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
NECMEDDİN ÖZBEK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Şahsın geçmişini bilmem, söylediklerine gelince %1500 doğrudur.

Koskocaman Cumhuriyet Üniversitesi hastaları ve öğrencileri yolunacak bir kaz olarak görmekten vazgeçmeli, biz vatandaş olarak c.ü. hastanesine gitmeye gerçekten çekinir olduk, arabımızı park edecek hiç mi bir yer olmaz, gelenden 2-3-5 tl alarak resmen kibarca soygunculuğa soyunan, hastane yönetimini kınıyorum, bizlerin bedensel bir sorunu olmasa neden oralara gidelim, gezmeye gitmiyoruz,

Hastanede o bölümün hocalarını görmek bir milletvekilini görmekten daha zor, her nedense hep meşgul oluyorlar, ama muayene ücreti olan 125 tl'yi muhasebeye takdim ettiğinizde sizlere ayıracak o kadar boş zamanları oluyor ki; hem beyefendi veya hanımefendi oluyoruz hemde muayenemiz daha titiz yapılıyor, yoksa pratisyenlerin elinde deneme tahtasına çevriliyoruz, deneme yanılma üsulü ile hastalar bir kobay kullanılmaktadır.
Ama bunlar bir yana;

Cumhuriyet Üniversite hastanesiyle ilgilenenlerin acil olarak bu otopark sorununa bir çözüm getirmeleri lazım, hastanede komşu illerden özel aracıyla gelen insanlarımızın bir kaç ay bu hastanede kaldıklarını düşünürsek, günlük 5 tlden 150 tl park parası vereceğini, bu insanların zaten ruhen bunalım geçirdikleri ve bu fahis ve yasal olmayan ayakbastı parasını duyduklarında bir daha hayal kırıklığına uğradıklarını, asıl hedefi şifa dağıtmak ve araştırma yapmak olan hastanenin asıl hedefinden uzaklaştığı, her gelen insana bir rant aracı olarak bakmaktan vazgeçmelerini, insanlara insan olarak değer verilmesini, devlet hiç kimsenin başına bir polis veya jandarma dikemeyeceğine göre hastane personelinin içerinde biraz Allah korkusu olması lazım, Allah korkusu olan bir zihniyetin böyle insanlara eziyet çektirmemesi lazım.

Şimdi bu ayakbastı parasının acilen iptal edilmesi, biz mağdur olanların da bir insan olduğunun hatırlanması en büyük dileğimizdir.
bilgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı bilgin_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2010, 10:33   #9
bilgin_58
Usta Yiğido

bilgin_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgin_58 Şuan bilgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.06.2019 12:06

Tecrübe Puanı: 652 bilgin_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Bu söylediklerimin hangisi yanlış Allahaşkına
İçlerindeki bu söylediklerimden tenzih ederim
bilgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı bilgin_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.12.2010, 11:42   #10
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

bakın arkadaşlar ben kayseride özel bir hastanede ancıyo oldum bırakın hastayı yakınlarını bile rahat ettirmek için nasıl gayret ettiklerine şahit olmuş biriyim cumhuriyet üniversitesi böyle bir uygulama yapıyorsa sizlerin hepinize inanıyorum bu çok yanlış yanlış olduğu kadarda çirkin bir uygulamadır ama sözünü ettiğim arkadaş mahallemizdeki su sıkıntısı nedeniyle yanına gittiğimizde bize ne yapayım istasyon caddesi dururken size sumu vereyim diyen bir arkadaş yani bu kadar zenginin oturduğu yer dururken bir çoğu emekli bir çoğununda yoksulluktan sığınmak zorunda olduğu mahallede karşıyakada suyun işi ne demeye getiren biri olduğu için inanmadığımı söyledim yoksa kimsenin kimseyi ezmediği sömürmediği herkesin fırsat eşitliğinden aynı ölçüde yararlanmasından yana olan biri olarak böyle bir uygulamaya doğrudur diye baktığım asla düşünülmemelidir yaptığınız yorumlara ve uğradığınız haksızlığada yüzde yüz katıldığımı belirterek sözlerimi bitirmek istiyorum saygılarımla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)