Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Kılıçdaroğlu'nun Sivas Mitingi - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.06.2011, 22:31   #31
Duhan58
Tecrübeli Yiğido

Duhan58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Duhan58 Şuan Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.01.2013 13:30

Tecrübe Puanı: 713 Duhan58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Birrrrrrr..........
bırı gördünmü %50 aldı arkadaş en doğru tahmini yapmış tebrikler

bu arada kibrisli arkadaş bi daha tahmin yapmasın en kötü ihimalini söylesin
Duhan58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 13:50   #32
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Kılıçdaroğlu'nun Sivas Mitingi

Alıntı:
Duhan58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu arada kibrisli arkadaş bi daha tahmin yapmasın en kötü ihimalini söylesin
Beklediğim oyun 10.000 kadar altında geldi oy sayısı CHP'nin... O bakımdan tahminimde çok yanıldım sayılmaz. %20'ye yakın oy bekliyordum %16 oy aldı Sivas'ta CHP... Bunun nedeni yani yanılmamın nedeni Şener'e bu kadar düşük oy çıkacağını beklemiyordum ve Sivaslının kendisini bu kadar kandıran bir partiye oy vermeyeceklerini CHP'ye vermeseler bile Şener ya da MHP'ye vereceklerini düşünüyordum fakat Sivaslı yeniden ve yine kendisini yok sayan Sivas'ı istikrarlı bir şekilde küçülten partiye oy verdi. Oy dağılımlarına bakıldığında eğer AKP benim dediğim gibi 180.000 civarında bir oy alsa 3-1-1 MHP oluyordu...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.06.2011, 14:18   #33
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 687 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Kemal bey bu seçimin galibi biziz diyor,Genelbaşkan olalı altı ay oldu üç milyonun üzerinde fazla oy aldık diyor buda bir yılda altıbin fazla oy yapar seçime dört yıl olduğuna göre 6.000 çarpı 4 = 24.000 oy yaparkı kendi oylarınıda katarsa tek başına rekor bi oyla başbakan olur olurmu Kemal bey diyorsa olur.Başbakana dişini sökerim demekle olmuyor bu işler millet uyandı artık Kemal bey.
Alt 14.06.2011, 19:56   #34
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 20:30

Tecrübe Puanı: 616 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Vaatler yine tutmadı.
Üzüldüğüm şey.
Kılıçdaroğlu iktidar olsaydı Fatmagülün Suçunu tüm belgeleri ile ispatlayacakmış ama olmadı işte...
aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)