Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

2009 yılında Sivas için en önemli olay neydi ? - Sayfa 7 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Sizce 2009 yılında Sivas için en önemli olay neydi ?
Abdullatif Şener'in Türkiye Partisi'ni kurması 39 4,17%
BBP helikopterinin düşmesi (Muhsin Yazıcıoğlu' nun Vefatı) 666 71,23%
Bülent Uygun' un istifa etmesi 19 2,03%
Cumhuriyet Üniversite' ne İlyas Dökmetaş' ın atanması 6 0,64%
Sivasspor'un Şampiyonlar Ligine katılması 140 14,97%
Sivas Dikimevi' nin taşınması 62 6,63%
Vali Ali Kolat'ın göreve gelmesi 3 0,32%
Katılımcı sayısı: 935. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.01.2010, 13:28   #61
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 20:51

Tecrübe Puanı: 2152 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: 2009 yılında Sivas için en önemli olay neydi ?

Sivas için üzücü olan Sayın Muhsin Yazıcıoğlun,un vefatı :(

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

CANDA ÖZÜR OLMAZ...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar seva'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 10:20   #62
ilkerkocak58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ilkerkocak58 Şuan ilkerkocak58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.05.2011 16:02

Tecrübe Puanı: 594 ilkerkocak58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bence en önemlisi muhsin başkan ın vefatı ama hepsi çok önemli sivas için. sivas a oynanan oyunları sivaslılar olarak unutmayacağız ve hesabını bir gün soracağız elbet.
Alt 10.01.2010, 18:43   #63
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 686 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Değerli kardeşim,olay yerinde ben yoktum,babam da dedem de amcam da dayım da yoktular.Benim hiç bir akrabam da yoktu.Bu olayı sen ne kadar kınıyorsan ben de o kadar kınıyorum.Ama ben Sivas'a aşığım,Sivas benim derdim.Bu olayın sürekli önümüze getirlmesi Sivas'ı ne hale sokuyor herkes görüyor.Ve Sivas'ın bu durumuna en ço üüzlenlerden biri de benim.Bu kadar da iddialıyım.
Ben vardım...
Şehirden kaçmaya çalışıyordum, ağzım açık ne oluyor, bu kadar insan nereden çıktı diye kendime soruyordum, tanığım insanları bu bağıran kalabalık içerisinde gördüğüm zaman anlam veremiyordum...
Sonrasın da da vardım..
Yananları tedavi etmeye çalışıyordum...
Sonrasında da vardım, kamyonlar 58 plakalı arabamın üstüne üstüne direksiyon kırılıyordu..
O anda sonrasında ve hala soruyorum neden başka şehir değil?
Neden Sivas?

Ve en önemli soruyu soruyorum:
BİR SÜRÜ İNSAN BEN DE KINIYORUM, BEN DE İSTEMEDİM, BEN DE ÜZÜLDÜM,
PROVOKASYON VARDI DİYORLAR.
AMA SİVASLILARDAN BİRİ ÇIKIP TA EY AHALİ NE YAPIYORSUNUZ DESE, TÜKÜRSE, ENGEL OLSA BU İŞİ YAPANLARA, BUNLAR OLUR MUYDU?
SİVASLI NEDEN GAZA GELEN PROVOKASYONA GELEN OLDU DA, AKLI SALİM OLAN ENGELLEYEN OLAMADI???
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 20:49   #64
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Değerli abim,
Aklı selim davranmak,gaza gelmekten,sinirlenip kırıp dökmekten her zaman daha zordur.hele hele insanları din mevzuunda kandırıp,gaza getirmek,yalanla dolandırmak en koalyıdır.Bu insanları aklı selime çağırmak daha da zordur.Genlerimizden midir bilmem ama bir yalan haber koca bir ilçeyi,bir ili birbirne katabiliyor.Bunu son günlerde de çok gördük.O günkü olanalr hangi şehirde olsa benzer oaylar vuku bulurdu.Sivas'ta da olsa,kayseri'de de diğer herhangi bir şehirde de olsa..
Alt 13.01.2010, 11:33   #65
AKÇAMAGRALI58
Tecrübeli Yiğido

AKÇAMAGRALI58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

AKÇAMAGRALI58 Şuan AKÇAMAGRALI58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.12.2012 20:05

Tecrübe Puanı: 651 AKÇAMAGRALI58 Maalesef Forumlarda cok az yorum yapıyor.

ankette şu soruluyor 2009 en önemli olayı ama arkadaşın biri veya bir kaçı hala bir şeyler karıştırmaktan sivası ve sivaslıyı karalamaktan vaz geçmiyor arkadaşım bu olay seni ne kadar üzdüyse benide okadar üzmüştür bu vahim bir olay ama bunu sivasa mal etmek ayıptır günhatır başbağlarda aynı olay oldu senin gibi düşünen kaç kişi kınadı açıklarmısın...

ankete gelince tabiki TÜRK İSLAM ÜLÜKSÜNÜN SON LİDERİ BÜYÜK İNSAN YİĞİT ADAM MUHSİN BAŞKANI KAYBETMEKTİR BİR KEZ DAHA ALLAHTAN RAHMET MEKANI CENNET OLSUN DİLİYORUM İNŞALLAH...

Konu AKÇAMAGRALI58 tarafından (13.01.2010 Saat 11:33 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
AKÇAMAGRALI58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 16.01.2010, 13:40   #66
ulfase
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ulfase Şuan ulfase isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.02.2010 05:41

Tecrübe Puanı: 0 ulfase FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

hepsi sivasımız için önemli..Ama Başkanımızın kaybı hepsinden daha önemli..Sivaslılar büyük bir evlatlarını Ahirete ugurladılar..Allah gani gani Rahmet eylesin..
ulfase isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ulfase'e Teşekkür Ediyor...
Alt 17.01.2010, 12:00   #67
ismail 58
Usta Yiğido

ismail 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ismail 58 Şuan ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2016 23:55

Tecrübe Puanı: 1035 ismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
ulfase Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
hepsi sivasımız için önemli..Ama Başkanımızın kaybı hepsinden daha önemli..Sivaslılar büyük bir evlatlarını Ahirete ugurladılar..Allah gani gani Rahmet eylesin..

Tespitin de sana katılıyorum sn. hemşerim,

2009 yılında sivaslılar net sitesi için de, en önemli olay senin siteye üye olmandır....
ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2010, 02:10   #68
-aynur58
Yiğido

-aynur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

-aynur58 Şuan -aynur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.12.2010 09:15

Tecrübe Puanı: 528 -aynur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Üzüntüler ve acı olaylar herzaman birinci olarak insan belleğinde ve yüreğinde yer alır.

Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu'nun acısı eminim ki her Sivas'lının yüreğinde ve belleğinde ebediyen kalacaktır.
-aynur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)