Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Soykırım Teklifi Geçti - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.12.2011, 19:40   #11
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 21:24

Tecrübe Puanı: 4500 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: Soykırım Teklifi Geçti

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Arkadaşlar bu gördüğünüz markalar fransızlara ait kullanmaktan kacınalım
Alt 23.12.2011, 20:21   #12
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ya bir şey eklemek istiyorum.
Tamam Fransız mallarını kullanmayalım da öncelikle protesto, kınama manasına gelen BOYKOT sözünden mi başlasak?
Birisi bence kasıtlı olarak bu kelimeyi kullanmak istiyor bence..
Alt 24.12.2011, 00:27   #13
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2012 00:55

Tecrübe Puanı: 706 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bu sitede bazen çok şaşırıyorum bazı yorumlara.........hani bugün bi savaş çıksa (allah göstermesin) bazı arkadaşlar sırf hükümet zedelensin zarar görsün diye savaşta yenilmemizi isteyeceklermiş gibi geliyor bana............halbuki bu sıradan bi konu değil bazı konularda birlik beraberlik içinde olmamız gerekiyo her olumsuzluğu hükümete saldırmanın bi fırsatı olarak görmemeliyiz.......eğer sözde soykırım frasa senatosundan geçerse uzun vadede kaybeden kendileri olacaktır o yüzden ben geçeceğini pek sanmıyorum........
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar titizyiğido'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.12.2011, 11:44   #14
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 13:44

Tecrübe Puanı: 915 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu sitede bazen çok şaşırıyorum bazı yorumlara.........hani bugün bi savaş çıksa (allah göstermesin) bazı arkadaşlar sırf hükümet zedelensin zarar görsün diye savaşta yenilmemizi isteyeceklermiş gibi geliyor bana............halbuki bu sıradan bi konu değil bazı konularda birlik beraberlik içinde olmamız gerekiyo her olumsuzluğu hükümete saldırmanın bi fırsatı olarak görmemeliyiz.......eğer sözde soykırım frasa senatosundan geçerse uzun vadede kaybeden kendileri olacaktır o yüzden ben geçeceğini pek sanmıyorum........
Şu anda zaten hükümet ve muhalefet birlik beraberlik içinde. Sadece bir parti destek vermedi bunu herkes biliyor. Bu ülkenin düşmanı da onlar zaten. Ama hükümetin yapmış olduğu hataları da eleştirmek gerekir. Buna da hakkımız var zaten.

Hükümeti yaptığı hatalarla kabul edip, eleştirmeyenler ve her koşulda ona destek verenlerin yaptığı hata görülmüyor, yapılan hatalar eleştirilince düşman mı ilan edileceğiz?
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.12.2011, 11:59   #15
aktassa
Usta Yiğido

aktassa - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aktassa Şuan aktassa isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.04.2016 21:30

Tecrübe Puanı: 611 aktassa FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Olayların zaten bu noktaya kadar uzanmasının en büyük sebeplerinden birisidir bu hükümet.
Buyrun işte.
Daha dün akşam milletvekili maaşlarına zam getirilmedi mi?
2 yıl vekil olan ömür boyu emeklilik haklarından yararlanmayacak mı?
Utanmadan bir de insan gibi yaşamak bizim de hakkımız, elinizi vicdanınıza koyun diyen bu ülkenin başbakan yardımcısı değil mi?
El insaf?
Cumhuriyetten beridir hangi dönemde bu kadar alçakça bir yönetim ve vatandaşını aşağılama yaşanmıştır?
Sorarım size..

Buyrun haberi de;
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Bununla beraber kanser hastalarının ilaçları pahalı vb. şeylerle kesintiler, ödememeler vb. gibi şeyleri tartışırlar.
Haram zıkkım olsun inşallah..
Alt 24.12.2011, 14:56   #16
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Bence Sarkozy Türk düşmanı olduğu için böyle bir tasarı geçti. Eğer sadece oy için olsaydı 10bin Ermeniyi Türkiyeye değişmezdi. Tamamen sorunlu bir pisikolojinin eseridir bu tasarı ve Sarkozye aittir. Sarkozy bizi çekemiyor. Türkiyeyinin ekonomisini kıskanıyor. Ve bizim ekonomimizi bu tür pisikolojik faaliyetlerle yavaşlatmaya çalışıyor. Biliyorsunuz Fransa bugune kadar hep sömürgeleri sayesinde ekonomisini ayakta tuttu, artık Fransa nüfusu yaşlandı Irak, Suriye, Mısır gibi pazar alanlarını eskisi kadar kullanamıyor çünkü Türkiye elinden aldı. Vehasılı kelam Sarkozy kendi mezarını kendisi hazırladı. İnanıyorum ki ilerde olaylar bizim lehimize gelişecek ve kazanan Türkiye olacak.
Alt 24.12.2011, 16:54   #17
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 13:44

Tecrübe Puanı: 915 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

[quote=aktassa;608721]Olayların zaten bu noktaya kadar uzanmasının en büyük sebeplerinden birisidir bu hükümet.
Buyrun işte.
Daha dün akşam milletvekili maaşlarına zam getirilmedi mi?
2 yıl vekil olan ömür boyu emeklilik haklarından yararlanmayacak mı?
Utanmadan bir de insan gibi yaşamak bizim de hakkımız, elinizi vicdanınıza koyun diyen bu ülkenin başbakan yardımcısı değil mi?
El insaf?
Cumhuriyetten beridir hangi dönemde bu kadar alçakça bir yönetim ve vatandaşını aşağılama yaşanmıştır?
Sorarım size..

Bakın işte biz burda eleştiri yaptığımızda vatan düşmanı ilan ediliyoruz. Memura, emekliye verdikleri zamlara bakın, vekil maaşlarına bakın. Hiçbir hükümet zamanında halk bu kadar ezilmedi ama suç başımızdakilerde değil halkımızda, hak ediyorlar bunu ama akıllanmıyorlar. Kurunun yanında yaş da yanıyor.
Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Alibaba58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 24.12.2011, 19:00   #18
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 09:54

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Arkadaşım, biz de ülkemizi sizden daha fazla sevdiğimizden kuşkun olmasın. Ne yapalım yani şimdi hükümet diye yanlışlarını eleştirmiycezmi? Sana yakın tarihle ilgili bir örnek yazım senin mantığın bunu normal karşılıyorsa ben bir şey demiyorum.
Sayın başbakan yurt dışındaki bir toplantıda İsrail'e bağırdı çağırdı,biz dedik tamam topla tüfekle İsrail'e giricez galiba Türkiye'ye döndü tam tersi bir tutum içien girdi. Malatya'da füze kalkanı projesine imza attı.
Nato'nun Sureye'de ne işi var dedi, bir süre sonra ne düşündüyse, Nato Suriye halkının emniyetini sağlamak için gelmelidir dedi. Gördüğümüz ve yanlış bulduğumuz noktaları eleştirmek hakkımız arkadaşım. Birlik beraberlik ayrı şey yanlışları görüp eleştirmek ayrı şey. Elbetteki tehlike anında bir bütün yürek bir bütün yumruk olup bu ülke için cepheyede koşarız. Herşeyde hükümeti kötülemek için sözünden vazgeçin artık, duygusallığı bir kenara bırakın mantığınızla da haraket etmesini öğrenin biraz, Yanlışı yapan ister hükümet olsun ister muhalafet yanlış yanlıştır eleştirmekten çekinmeyin şunuda unutmayın ki eleştiri olmadan doğrularda bulunmaz.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 25.12.2011, 00:52   #19
Bamteli58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

Bamteli58 Şuan Bamteli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.12.2011 01:17

Tecrübe Puanı: 0 Bamteli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Türkün türkten baska dostu yoktur
Bamteli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Bamteli58'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil