Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Özdemir Çiçekten Kongre Müzesinin akıbetini sordu - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.05.2012, 08:14   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Özdemir Çiçekten Kongre Müzesinin akıbetini sordu

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir, soru önergelerine bir yenisini ekleyerek Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek’e Kongre Müzesinin akıbetini sordu.

Yazılı olarak cevaplandırılması kaydıyla verdiği soru önergesinde Kongre Müzesinin tarihi sürecine değinen Özdemir , Cumhuriyetin temellerinin Sivas’ta atıldığını ve bu kongre müzesinin Atatürk’e 108 gün ev sahipliği yaptığını hatırlatarak Kongre müzesinin kurtuluş savaşı ateşinin yakılmasında dönüm noktası olduğuna dikkat çekti.
Özdemir soru önergesinde “10 Ocak 2011 yılında dönemin Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mehmet Ali Şahin Başkanlığında binanın 4 Eylül Sivas Kongresi ruhunu yansıtan bir müzeye dönüştürülmesi amacıyla restorasyonu, tarihi objelerin bakımı, onarımı ile çevre düzenlemesi projelerinin yaptırılması ve uygulanması için Sivas Valiliği ile protokol imzalanmış ve bina TBMM’ye devredilmiştir.
Aradan 16 ay geçmesine rağmen Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesinin restorasyonu için herhangi bir çalışma başlatılmamış, atıl, bakımsız, adeta kaderine terk edilmiş bir haldedir.
Ülkemizin geleceğinin belirlendiği tarihi binanın bu içler acısı hali sadece Sivas ilimizde yaşayan vatandaşlarımızın değil ülkemizdeki bütün vatandaşlarımızı derinden yaralamaktadır” dedi.
Özdemir Çiçek’e yazılı olarak cevaplandırması amacıyla “10 Ocak 2011 tarihinde Sivas Valiliği ile protokol imzalanarak TBMM’ye devredilen Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesinin restorasyonu için bu zamana kadar hangi işlemler yapılmıştır? Restorasyon çalışmaları ne aşamadadır? TBMM özel ödenek hesabından Özel İdare hesabına aktarılmak üzere ne kadar para ayrılmıştır? TBMM Başkanlığı ve Sivas Valiliği arasında imzalanan 15 maddelik protokolün içinde restorasyonun başlama ve bitiş tarihleri yer almaktamıdır? Atatürk Kongre ve Etnografya Müzesi restorasyonunu hangi tarihte tamamlayarak halkımıza açmayı düşünüyorsunuz?” soruların yöneltti.

Hürdoğan
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.05.2012, 10:19   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart Cevap: Özdemir Çiçekten Kongre Müzesinin akıbetini sordu

Bakalım verilen cevabı biz de okuyabilecek miyiz.
Alt 12.05.2012, 00:54   #3
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 09:54

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Cumhuriyet Halk Partisi Sivas Milletvekili Malik Ecder Özdemir sizi bu çalışkan tutumunuzdan dolayı yürekten kutluyorum yolunuz açık olsun. En azından diğerleri gibi uyuyarak yola devam etmiyorsunuz.
Siz bu soru önergelerini gündeme getirin cevaplamayanlar kıymetinizi bilmeyenler utansın!
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2012, 00:35   #4
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2012 00:55

Tecrübe Puanı: 706 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

bu da boş önergeler verip çalışıyomuş gibi gözüküyo işte.......arkadaşlar birinin açığını ararsanız mutlaka bulursunuz bu zor bişey değil kendi partisi iktidar oladığı için boş önergeler verip duruyo............iktidar olan parti deaima yıpranmaya müsaittir çünkü her olumsuzluğun faturası doğal olarak iktidara kesilir........inanın chp iktidar olsa özdemir şu anki akp vekilleri ne yapıyorsa onu yapacaktır...........
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar titizyiğido'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2012, 19:59   #5
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Vekilimiz Sivas'ın sorunlarını dile getiriyor yiğido bunu yapmakla hatamı ediyor? Bunu hangi vekil yaparsa yapsın destek verip saygı duymak gerekmezmi? Kendisi için birşey talep etmiyorki istediği şeyler tüm Sivas'lılar için değilmi?
Alt 16.05.2012, 22:44   #6
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Türkiye'de demokrasi bundan ibaret. Muhalefetin elinde 1-2 enstrüman var ne yazık ki soru önergesi de bunlardan birisi, bunları da yapmasalar ne yapacaklar? Ha ama şundan eminim muhalefete muhalefet eden mantık o zaman da ne yapıyor ki BU diyecekler... Bu arada "BU" diye hitap etmeniz çok doğru değil bence. Sonuçta 60.000'e yakın oy almış birisi, kendisine, şahsına olmasa bile O 60.000 kişiye saygınız olsun. Hadi hepsini geçtim ben O'na oy verdim bana benim oyuma saygınız olsun...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2012, 22:47   #7
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Bu arada Altın çamura düşse yine de altındır, Sivas'ta Sağcı Solcu herkesin sevdiği birisi, meyve veren ağaç taşlanırmış sizin demenizle ne kirlenir, ne de meyve vermekten vazgeçer. Bu arada FEF öğrencilerinin sorunlarının çözülmesi gibi çözdüğü problemler bu soru önergeleri sayesinde sağlandı ya da Kuddusi Müftüoğlu'nun Bank Asya maçı bile alamaması bu önergelerinin sonucudur...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.05.2012, 22:52   #8
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 22:40

Tecrübe Puanı: 763 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu da boş önergeler verip çalışıyomuş gibi gözüküyo işte.......arkadaşlar birinin açığını ararsanız mutlaka bulursunuz bu zor bişey değil kendi partisi iktidar oladığı için boş önergeler verip duruyo............iktidar olan parti deaima yıpranmaya müsaittir çünkü her olumsuzluğun faturası doğal olarak iktidara kesilir........inanın chp iktidar olsa özdemir şu anki akp vekilleri ne yapıyorsa onu yapacaktır...........
Aklını başkalarına ipotek etme, rehin olarak verme. Aklını kendine kullan. Sevdiğin parti, sevdiğin lider vs bir kenara bırak ve memleketinin menfaatini düşün. Bugün verilen bu önerge unutulmuş bir projeyi canlandırsa, gözardı edilen bir yatırımı tekrar gündeme getirse veya mevzunun muhatabı insanlar üzerinde takip edildiklerine dair bir intiba bıraksa bu durum benim memleketim için kazanç değil midir? Varsın bu durumdan Malik Ejder Özdemir nemalansın, sükse yapsın, ne yaparsa yapsın! Benim hakkımı savunuyorsa ben takdir ederim, teşekkür ederim ve geçerim. Sivas için İsmet Yılmaz, Malik Ejder Özdemir veya Doğan Ürgüp farketmez, hizmet eden herkesi saygı ve takdirle anarım.

Sizin sahip olduğunuz bu anlayıştan en hafif tabirle tiksiniyorum, bu anlayıştan midem bulanıyor!
Alt 16.05.2012, 23:58   #9
titizyiğido
Usta Yiğido

titizyiğido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

titizyiğido Şuan titizyiğido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.06.2012 00:55

Tecrübe Puanı: 706 titizyiğido BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Aklını başkalarına ipotek etme, rehin olarak verme. Aklını kendine kullan. Sevdiğin parti, sevdiğin lider vs bir kenara bırak ve memleketinin menfaatini düşün. Bugün verilen bu önerge unutulmuş bir projeyi canlandırsa, gözardı edilen bir yatırımı tekrar gündeme getirse veya mevzunun muhatabı insanlar üzerinde takip edildiklerine dair bir intiba bıraksa bu durum benim memleketim için kazanç değil midir? Varsın bu durumdan Malik Ejder Özdemir nemalansın, sükse yapsın, ne yaparsa yapsın! Benim hakkımı savunuyorsa ben takdir ederim, teşekkür ederim ve geçerim. Sivas için İsmet Yılmaz, Malik Ejder Özdemir veya Doğan Ürgüp farketmez, hizmet eden herkesi saygı ve takdirle anarım.

Sizin sahip olduğunuz bu anlayıştan en hafif tabirle tiksiniyorum, bu anlayıştan midem bulanıyor!
sakin ol heyecanlanma.........ipotek,re hin......nerden çıkarıyosun ben sadece (kibrisli kardeşimden ve diğer 60000 den özür dileyerek) SN.ÖZDEMİR hakkında şahsıma ait görüşlerimi dile getirdim.......bunda tiksinecek bi durum yok.........burası sağlık problemlerini anlatacağın bi yer değil başın ağrıyosa
miden bulanıyosa doktora gideceksin.........
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar titizyiğido'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil