Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas'ın derdide kaybıda yok rahat olun - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.04.2010, 11:20   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 901 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas'ın derdide kaybıda yok rahat olun

Yerlikaya rahat konuştu !

Sivas ile ilgili çalışmaları anlatan Yerlikaya, hızlı tren projesinin Sivas ayağını başlatıp Yerköy'e doğru çalışmaları götüreceklerini belirterek, şunları kaydetti:
''2010 yılı Sivas'ımızın şantiye yılı olacak ve AK Parti'nin, hükümetimizin nimetlerinden büyük faydalanmalar, kazanımlar olacak. Hastanemizin proje ihalesi tamamlandı, ihale sürecine doğru gidiyoruz. Bu yıl onu da başlatacağız. Aynı zamanda Adalet Sarayı'nın temeli atılacak. En kötü şartlarda bir ay içinde temelini atıp Adalet Sarayı'na Sivas'ımız kavuşacak. Ardından 628 konutluk TOKİ, yani yoksul konutları olarak tabir ettiğimiz ucuz fiyatlara halkımızla buluşturulacak. Onun da bu ay içinde temelini atıp hızlı bir şekilde bitirilmesini takip edeceğiz. Bunların hepsi Sivas halkımızın daha huzurlu, daha yaşanabilir bir Sivas haline gelmesi için yapılan çalışmalardır. 2009 yılında Sivas'ımıza gelen para 429 milyon liradır. Bunun yüzde 90'ı Sivas'ımızda harcanmış, yüzde 10'u bekliyor. Proje devam ettikçe üzerine eklemelerle harcamalarımız devam ediyor. Bunun hiçbir kuruşu Sivas'tan dışarıya çıkmamış, çıkmayacaktır da.'' Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın 7 il de Rölöve Bölge Müdürlüğü kurduğunu, bunlardan birisinin de Sivas olduğuna işaret eden Yerlikaya, '' Bende o komisyonda olduğumdan dolayı, 7 ile kuruldu bir tanesi de Sivas. Sivas'ımız bu konuda bir kazanım elde etmiştir'' dedi.
Son iki aydır ilçeleri gezdiklerini de anlatan Yerlikaya, ''4 tane ilçemiz kaldı. Onları da yarın ziyaret edip belirli müjdelerimiz olacak. Biz sadece seçim zamanında halkımıza inen değil, seçim dışında da halkımızla beraber olan bir teşkilatız. Siyaset olarak da bunu böyle görüyor ve çalışıyoruz. Onun için Sivas'ımızda herhangi bir tedirginlik olmasın. Sivas'ımızın kaybettiği hiçbir şey yoktur, olmayacaktır da. Dedikodulara, dedikodu yapıp Sivas'ta AK Parti'yi yıpratmak isteyenlere hiç kimsenin kulak vermemesini temenni ediyorum. Bunlar zaman zaman çıkıyor'' diye konuştu.
AK Parti İl Başkanı Burhanettin Kuru, 13 Nisan'dan itibaren Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde Anayasa paketiyle ilgili görüşmeler başlaması nedeniyle vekil halk buluş-malarının yapılamayacağını da belirterek, ''O görüşmeler bitene kadar Sivas'a özel durum olmadıkça gelemeyecek-ler. Bu parti kararıdır. Bu nedenle vekil halk buluşmasını o çalışma bitene kadar yapamayacağız. Bu bir zorunluluktur'' dedi.

Sivaspostası
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2010, 11:27   #2
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 787 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas'ın derdide kaybıda yok rahat olun

eğer bu projeler yapılıyorsa bunların bu vekişllerle hiç bir alalaksı yoktur.hatta eğeğr başkaları olsaydı belki daha erken olurdu bu gelişmeler ve hatta şuıan kulalnabiliyor olabilirdik.bununla da havanzıı atmayın isterseniz sayın yerlikaya.
Alt 05.04.2010, 11:38   #3
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 637 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivas Milletvekilleri gerçek manada çok başarılı değiller ancak tamamen sorumsuz olmadıklarını da düşünüyorum. Ama tabi ki bu Sivas'ımıza yetmiyor. O yüzden Sivas için daha fazla proje üretebilecek yeni vekillere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2010, 11:42   #4
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 736 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ben Sivas Milletvekillerinin hiç birini iyi bulmuyorum O yüzden bunlar olursa yine Akpye oy yok
Alt 05.04.2010, 11:54   #5
burak5866
Usta Yiğido

Alıntı:
sultansehir Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivas Milletvekilleri gerçek manada çok başarılı değiller ancak tamamen sorumsuz olmadıklarını da düşünüyorum. Ama tabi ki bu Sivas'ımıza yetmiyor. O yüzden Sivas için daha fazla proje üretebilecek yeni vekillere ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.
sana aynen katılıyorum ama kesinlikle yetersizler.
Alt 05.04.2010, 12:26   #6
ismail 58
Usta Yiğido

ismail 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ismail 58 Şuan ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2016 23:55

Tecrübe Puanı: 1039 ismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz sein

Senede bir Sivas'a gidiyorum ve genelde yazları....
Sivas'ta bulundugum zaman zarfında evet sorun yok....

Sanırım bunlarda benim gibi senede bir gelmekteler ve bu açıklamayı rahat ve sorumsuzca yapabilmekteler...
ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar ismail 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.04.2010, 13:49   #7
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 667 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

ADALET sarayı temeli 1 ay içerisinde atılacakmış nasıl bir vekillisiniz siz ya önceki proje doğru saraydı ama şimdiki temelini atacağınız bina ilemi övünüyorsunuz o yapılacak binaları karşıyakadaki hemşehrilerimiz 3 ayda bitirip içinde oturuyorlar.

TAYYİP VEKİİLERİNİDE AL GİT SİVAS'TAN.
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.04.2010, 14:01   #8
burak5866
Usta Yiğido

o proje yanlış zaten resimdeki değilmiş.doğru pojeyi görmek için [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] .çünkü bu konuyla çok yakından takip ediyorum.yazın inş stajımı burada yapacağımda.
Alt 05.04.2010, 21:47   #9
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

"Yaptıklarınız yapacaklarınızın teminatıdır" Başka birşey yazmayı gerek görmüyorum.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)