Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
SICAK ÇERMİK'TEN MANZARALAR - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas' ta Turizm > TERMAL TURİZM > Sıcak çermik
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.12.2007, 22:49   #21
H58A
Yeni Yiğido

H58A - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H58A Şuan H58A isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.01.2009 23:40

Tecrübe Puanı: 0 H58A isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart --->: SICAK ÇERMİK'TEN MANZARALAR

ECEM618 e yanıt
BULUNDUGUN YERDEN BAŞKA YERDE İYİYİ ,GÜZELİ,TEMİZLİGİ GÖRMEDİGİN SÜRECE SENCE EN İYİSİ EN SON TATDIGIN VE GÖRDÜGÜN YERDİR..KAFAMIZI KUMDAN ÇIKARALIM
ÇOK KAPLICALAR GÖRDÜM AMA SICAK CERMİK KADAR BERBAT OLANI GÖRMEDİM.......
YETKİLİLERE SESLENİYORUM BU İŞİ EHLİ OLANLAR YAPSIN SİVASIMIZA YARAŞIR BİR ŞEKİLDE OLSUN,EGER BİR ŞİKAYET GELİYORSA DEGERLENDİRMEK LAZIM ELEŞTİRİLER OLMAZSA DOGRU BULUNMAZ TŞK
H58A isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.12.2007, 22:56   #22
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2016 00:42

Tecrübe Puanı: 858 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart -->: SICAK ÇERMİK'TEN MANZARALAR

Vallahi bu yaz gittim tiksindim acayip kötü bir durumda yazık böyle yerlerimize sahip çıkmamıyoruz .
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2008, 11:09   #23
ecem618
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ecem618 Şuan ecem618 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.07.2008 16:39

Tecrübe Puanı: 0 ecem618 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bana cevap veren şahsa....

ben diğerleriyle karşılaştırmadım, sadece eskisinden daha iyi olduğunu söyledim... çadırlı halinden daha iyi değilmi?? tabiki daha yi olabilir, bunun için bişiyler yapmak gerekiyor, peki sen ne yaptın?? burda bana yazman haricinde?
ecem618 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.01.2008, 16:23   #24
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Tartışmaya gerek yok. Sıcak çermiğin şeklini biz değiştiremeyiz. Bizim yapacağımız şey; yetkililere sesimizi duyuyarak ve onlara bi şekilde yardım ederek, çermiğimizi güzelleştirmektir. Eskisiyle yenisini veya çadırıyla barakasını veya otelini karşılaştırmak abes olur bence.
Alt 15.01.2008, 19:27   #25
H58A
Yeni Yiğido

H58A - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H58A Şuan H58A isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.01.2009 23:40

Tecrübe Puanı: 0 H58A isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

ECEM618 E ATFEN
BURADA YAZMAM HARİCİNDE ÇOK ŞEYLER YAPIYORUZ AYRICA YAPMALIYIZDA
İST DA VEYA DİGER İLLERDE EGER HER YÖRENİN İNSANLARI SİVASA KARŞI BİRAZ SEMPATİ DUYUYORLARSA VEDE COCUKLARINI ÜNİVERSİTE İÇİN SİVASA GÖNDERİYORLARSA BU BİRAZDA SİVAS DIŞINDA BULUNAN GURBETCİ SİVASLILAR SAYESİNDEDİR. KÜCÜMSEMEMEK GEREKİR
EGER SICAK CERMİGİ ELEŞTİRİYORSAK BU ELEŞTİRİLERE BAKILARAK HATALAR GÖRÜLÜR VE YANLIŞLAR DÜZELTİLİRSE SİVAS KAZANIR...ECEM18 ÖVÜNDÜGÜ GİBİ BİR TEMİZLİGİ
BENİMSİYORSA KENDİNE ÖZEL BİRYER YAPSIN GERCEK SİVASLI SİVASIN İYİYE DEGİL DAHA İYİYE GİTMESİ İÇİN ÇALIŞIR . PEKİ YA SİVASLI OLMAYAN?
ELEŞTİRİLERİMİZ ÇOK VE OLACAKTA BAK BİRTANE DAHA YAZAYIM
SİVASTA SİVAS IN YERLİSİ KAC TANE BÜYÜK ESNAF VAR ,DİGER İLLERİN ESNAFLARI GELİP İŞYERLERİNİ ACIYORLAR SİVASLIDAN PARA KAZANIP KENDİ İLLERİNE YATIRIM YAPIYORLAR GÜZELBİ DURUMMU
BİRDAHA YAZAYIM
ELİMİZDE OLAN BİRKAC DEGERLİ SİVASLI HEMŞERİLERİM DE SİVASTA BÜYÜK YERLER ACMIŞLAR BUNLARLADA GURUR DUYACAGIMIZA KISKANCLIKTAN HEP LEKE SÜRÜLMEYE BAKILIYOR
SİVASSPORUN BAŞINA GURUR DUYDUGUMUZ BİRİ GELMİŞ SİVAS VE SİVASLILAR İÇİN EŞİ BENZERİ BULUNMAZ YARARLAR SAGLAMIŞ BU SAYEDE EKMEK YİYEN ONLARCA KİŞİ(ESNAF) VAR AMA GEL GÖRÜNKÜ NE TAM DESTEK CIKAN ESNAF VAR NEDE HALK VAR SADECE HERMACTA SİVASSPOR İÇİN CANINI DİŞİNE TAKAN 8.000 VEYA 10.000 GERCEK YİGİDO VAR
OLİMPİYAT STADI TAM TERS BİRYER
BU STADI FENER,BEŞİKTAŞ,GALATASARAY BİRBİRLERİYLE YAPTIGI MAÇLARDA İKİ TAKIMIN SEYİRCİ TOPLAMI BİLE 40.000 İ GECMEZKEN SİVASSPOR O STADDA TEK BAŞINA 30.000 SEYİRCİSİYLE CIKTI..İŞTE GURBETCİ SİVASLILAR
NE KADAR TERS BİRYER OLURSA OLSUN YİNEDE MAÇTAYIZ.
ECEM618 SEN SİVASTASIN VE SİVAS İÇİN NE YAPTIN ?
SADECE LAF YETİŞTİRİYORSUN

Konu H58A tarafından (15.01.2008 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir..
H58A isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 18.01.2008, 20:22   #26
CrSivaslim58
Usta Yiğido

CrSivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CrSivaslim58 Şuan CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.12.2023 20:33
Autobahn Champion! Caravan Toss Champion! F/A-18 Hornet Champion! Happy Heks Champion! Kingdom Of Gold Champion! Sheep Pool Champion! Yeti Strikes Back Champion!
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 841 CrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yok
Standart --->: -->: SICAK ÇERMİK'TEN MANZARALAR

Alıntı:
Deliilyasliyiz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
en son gittiğimde berbat bi haldeydi.şimdi durumu nasıl bilmem.

einen eskide
bebati .
CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2008, 00:40   #27
ofgurleyuk78
Usta Yiğido

ofgurleyuk78 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ofgurleyuk78 Şuan ofgurleyuk78 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2010 17:58

Tecrübe Puanı: 732 ofgurleyuk78 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sıcak Çermik. Çocukluğumun en güzel günleri orada geçti. Benim için çok özel. Her yaz en az 3 ay kalırdık. Maalesef şimdi hiç bir şeyin saflığı kalmıyor. O ilkel haliyle bile iletilerinizden anladığım kadarı ile çok daha güzelmiş. En az 1000 çadır olurdu. Çadır yeri bulunmazdı. İyi çadır yeri bulmak için okullar kapanmadan çadır kurulurdu. Şimdi özledim doğrusu. Ne güzel günlerdi. Duygulandım...
Alt 17.02.2008, 02:34   #28
hicret
Yeni Yiğido
NO AVATAR

hicret Şuan hicret isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.01.2011 23:04

Tecrübe Puanı: 0 hicret FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sicak cermik eskisi gibi insani cekmiyor.Gerci eskidende pek iyi degildi ama neyse...Havuzlar daha modern olabilir,havuz sayisi mümkünse cogaltilabilir veya büyütülebilr,kaplica disinda insanlari oraya cekecek degisik etkinlikler yapilabilr ve en önemlisi gercekten havuzlari cok pis kullaniyorlar.Hijyen kosullarina dikkat etmiyorlar.birde havuzdan ciktiktan sonra normal su ile dus alacagimiz kabinler olmali cünkü saclarimiz kece gibi oluyor.Sivas elindeki böyle bir hazineyi iyi degerlendirmeli.
hicret isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2008, 10:00   #29
tekniker58
Tecrübeli Yiğido

tekniker58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

tekniker58 Şuan tekniker58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.08.2014 18:40

Tecrübe Puanı: 659 tekniker58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bahsedilenler hepsi yetkililerin hatası. belki biz halk olarak hatalarımızda olabilir.
tekniker58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.02.2008, 10:02   #30
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.09.2015 00:05

Tecrübe Puanı: 1063 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK

arkadaşlar tartışmaya gerek yok
yetkililer gerekeni yapıyor böyle biz konuşunca olmuyor
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil