Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

KÖYÜNÜZ HANGİSİ? (SİVAS`IN TÜM KÖYLERİ ALFABETİK LİSTE) Sivas Köyleri - Sayfa 37 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > İlçelerimiz ve Köylerimiz (Sivas ilçeler) > Köylerimiz (Sivas Köyleri)
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Köylerimiz (Sivas Köyleri) Bu köşede köyünüzü tanıtabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz:
0 0%
Katılımcı sayısı: 0. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.11.2009, 15:17   #361
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 21:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK
Standart Cevap: KÖYÜNÜZ HANGİSİ? (SİVAS`IN TÜM KÖYLERİ ALFABETİK LİSTE) Sivas Köyleri

merhaba kardeş hamd olsun dedim çünkü köyü olmayanlarda var şehir içi doğumlu olanlar köyü olan en azından sıkılınca gözüm gönlüm açılsın diye ara sıra köyüne gidiyor değişiklik oluyor dimi işte bu yüzden hamd olsun dedim neden sordunuz acaba merakımı mazur görün
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ayten58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2009, 15:23   #362
abdulvahid
Yiğido

abdulvahid - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdulvahid Şuan abdulvahid isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2012 11:51

Tecrübe Puanı: 543 abdulvahid FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: KÖYÜNÜZ HANGİSİ? (SİVAS`IN TÜM KÖYLERİ ALFABETİK LİSTE) Sivas Köyleri

Hamd gerekçenizi yazınca,sualim de ortadan kalktı.
İsterseniz size bir olay anlatayım, o zaman sualimin sebebi daha iyi anlaşılabilir:
Bir öğretmen arkadaşım anlatmıştı.
"...Sonra sıra tanışma faslına geldi.Dikkatimi çeken şey ...lıyım diyenler ,cümlelerinin başına elhamdü lillah ı ekliyorlardı.Sebeblerini biliyordum.Çünkü sevdikleri şahıs oralıydı.
Sıra bana gelince,
"Elhamdü lillah ben...lı değilim dedim...
Buz gibi bir hava esti...
Alt 02.11.2009, 15:29   #363
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 21:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

ha siz beni yanlış anladınız şimdi anladım ne demek istediğinizi yok be kardeşim ben öyle din ,dil,renk,köy kent ayrımı yapan cinsten değilim biz hepimiz bu vatanın çocuklarıyız aklımdan bile geçmez böyle saçmalıklarhepimiz kardeşiz dimi
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ayten58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2009, 15:38   #364
abdulvahid
Yiğido

abdulvahid - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdulvahid Şuan abdulvahid isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.06.2012 11:51

Tecrübe Puanı: 543 abdulvahid FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Amenna,
"Ancak Müminler kardeştir."
Öyleyse bu kavga ne diye?
KArdeşsek hepimiz,
Bu Türk /Kürd ayrışması niye,
Öteleme,"ötekileştirme"niye?
Neden hala "Kürd "diye bir milletin,bir dilin varlığını inkar ediledurur?
Neden "Sosuz Kudret" sahibinin takdiri karşısında bir "hiç "olan insanlık haddini aşar da,ona kafa tutmaya yeltenebilir?
Kara Afrikanın susuz topraklarında dünyaya gelmiş bir zencinin seçme hakkı varmıdır ki, "övünedursun","yerinedursu n"?
Ya da Bir sarayda gözlerini dünyaya açmış kişinin?
Biz işittik ve itaat ettik.
Mevla neylerse güzel eyler.
Selam ve dualarla...
Alt 02.11.2009, 17:27   #365
doğan bulut
Yasaklı
NO AVATAR

doğan bulut Şuan doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 05:13

Tecrübe Puanı: 0 doğan bulut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

SİVAS......GÜRÜN.......YAZYURD U BUCAK MERKEZİ......
doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı doğan bulut'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.11.2009, 17:45   #366
ismail 58
Usta Yiğido

ismail 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ismail 58 Şuan ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.01.2016 00:55

Tecrübe Puanı: 1033 ismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz seinismail 58 kann auf vieles stolz sein

Sivas, Merkez, Hayırbey Köyü.
ismail 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ismail 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 06.11.2009, 02:50   #367
ekingölü58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ekingölü58 Şuan ekingölü58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2010 15:51

Tecrübe Puanı: 0 ekingölü58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

TESEKURLER BENIM KOYUMDE VAR EKINGÖLÜ HAFIK
ekingölü58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı ekingölü58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.11.2009, 19:34   #368
sivaslıyak
Yeni Yiğido
NO AVATAR

sivaslıyak Şuan sivaslıyak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.02.2010 13:57

Tecrübe Puanı: 0 sivaslıyak FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

slmaın aleyküm ben gerneli adiğin osmanın torunuyum anem gerneli babam hacellili bız gernelı olarak herkesi tanımak ısterız köyumuz bıızm ıcın önemlı rabbim nasıp ederse insallah ev yapmayı düşünuyoruz bız burdayız siz nerlerdesınız kımsesız kalmıcak köyumuz
sivaslıyak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı sivaslıyak'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.02.2016, 00:01   #369
gunes
Yeni Yiğido
NO AVATAR

gunes Şuan gunes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2016 00:37

Tecrübe Puanı: 0 gunes FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Güzeloglanköyü altinyayla
gunes isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı gunes'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil