Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Referandum öncesi ayak oyunları - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Dünya ve Türkiye'den Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Dünya ve Türkiye'den Haberler Dünya ve Türkiye'deki tüm haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 02.09.2010, 16:12   #1
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 688 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Referandum öncesi ayak oyunları

Bu gün haber kanallarına bir haber düştü
DSP Muş teşkilatından 7300 kişi evet demek için partilerinden istifa etmişler.
Bu haberi bazı haber kanalları hiç utanmadan yayınlayabildikleri gibi bir sürü yorumcuda habere balıklama atlayıp alkış tutmuş

Bre cahiller işte size MUŞ 2900 yerel [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sadece merkezde DSP 68 oy almış.
Nasıl 7300 DSP li olur..
Ülkem insanına neler yapılıyor neler
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2010, 16:52   #2
35gürün58
Yiğido

35gürün58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

35gürün58 Şuan 35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.03.2014 15:15

Tecrübe Puanı: 689 35gürün58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Referandum öncesi ayak oyunları

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bu haberi bazı haber kanalları hiç utanmadan yayınlayabildikleri gibi bir sürü yorumcuda habere balıklama atlayıp alkış tutmuş

Bre cahiller işte size MUŞ 2900 yerel [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sadece merkezde DSP 68 oy almış.
Nasıl 7300 DSP li olur..
amacıma ulaşmak için gerekirse papaz elbisesi bile giyerim demedimi, 10 lafından
9 u yalan bunların bu milleti cahil yerine koyup kandırabileceklerine inanıyorlar
ne mutlu bize ki sorgulayan bir bir beynimiz var, hapı yutmayan bir irademiz var.
konu nerede bitiyor biliyormusunuz ülkelerin layık oldukları rejimle yönetilmek zorunda kalmaları.
35gürün58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 35gürün58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2010, 17:23   #3
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Yalan haber bu ülkede en çok yapılan işlerden birisi.Alışmak lazım.Olmasa daha iyi ama bu böyle maalesef!
Alt 02.09.2010, 18:04   #4
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

İşpotacı tezgahına kadar inmişse mesele, orayı bile"evet"le kiralamışlar aslında birde kampanya yapsaymış işportacı "evet" diyene ikii kilo muz bedava nasıl olsa para gani ganii...
bunlar normal, Yalancının mumu yatsıya kadar yanar merak etmen siz
Alt 02.09.2010, 18:51   #5
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt

Alıntı:

Nasıl 7300 DSP li olur..
Bre cahiller ha ilginc.
Alt 02.09.2010, 19:35   #6
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2179 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hakimlerde evet cıkarsa yanarız hayır olması lazım gerekirse apoyla görüşelim hayır için diyorlar o ses kaydını dinle boşver muş u
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar barikat58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2010, 20:02   #7
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 18:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bre cahiller ha ilginc.
vuuuuuuuuuuuu
Alt 02.09.2010, 20:33   #8
KAOS
Usta Yiğido

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Hakimlerde evet cıkarsa yanarız hayır olması lazım gerekirse apoyla görüşelim hayır için diyorlar o ses kaydını dinle boşver muş u
Vallahi bilgisayar teknolojisinden az buçuk anlayan her aklı selim çok iyi bilir ki senle iki dk konuşulsun senin sesinden envai çeşit senaryo üretirler, emin olabilirsin?

AYRICA KİMSE SORUŞTURMUYOR YASA DIŞI DİNLEME HUKUK DIŞIDIR....
Ama kimin hukuku???

Alıntı:
sandalli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bre cahiller ha ilginc.
Lütfen üzerinize alınmayın, o haberlere alkış tutan cahil yorumcuları kasdetmiştim bide bu haberi yayınlayanları..

Ha ha ha...
Haberturk haberi geri çekmiş, geçte olsa anlamışlar uydurmayı.....

Konu KAOS tarafından (02.09.2010 Saat 20:33 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Alt 02.09.2010, 22:06   #9
barikat58
Usta Yiğido

barikat58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

barikat58 Şuan barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.04.2016 17:19

Tecrübe Puanı: 2179 barikat58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Vallahi bilgisayar teknolojisinden az buçuk anlayan her aklı selim çok iyi bilir ki senle iki dk konuşulsun senin sesinden envai çeşit senaryo üretirler, emin olabilirsin?

AYRICA KİMSE SORUŞTURMUYOR YASA DIŞI DİNLEME HUKUK DIŞIDIR....
Ama kimin hukuku???

Lütfen üzerinize alınmayın, o haberlere alkış tutan cahil yorumcuları kasdetmiştim bide bu haberi yayınlayanları..

Ha ha ha...
Haberturk haberi geri çekmiş, geçte olsa anlamışlar uydurmayı.....

Dinlemek yasadışı ama o şekilde konuşmak yasa içimi ? Aynen hsyk başkanı gibi konuştun !
Bırakın ya işinize geldimi başkalarının ses kayıtlarından KAOS çıkarırsın işinize geldimi ses kayıdından değil dinlenmesinden KAOS çıkarırsınız..
barikat58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar barikat58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 02.09.2010, 22:32   #10
KAOS
Usta Yiğido

Alıntı:
barikat58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dinlemek yasadışı ama o şekilde konuşmak yasa içimi ? Aynen hsyk başkanı gibi konuştun !
Bırakın ya işinize geldimi başkalarının ses kayıtlarından KAOS çıkarırsın işinize geldimi ses kayıdından değil dinlenmesinden KAOS çıkarırsınız..
İşime gelmek mi?
laf olsun diye yazıyorsun farkında mısın?
Ben ya da benim gibiler ne zaman işime gelipte ses kaydından medet ummuşum, kısa geçmişe beraber bakalım m?
Kimler ses kaydından kaos yaratmışlar...
Lütfen atmayalım, sallamayalım, kendimizi komik duruma düşürmeyelim..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)