Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Kalesine eli sopalı bekçi - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.01.2010, 07:09   #21
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivas Kalesine eli sopalı bekçi

bence özel güvenlik konulsa daha mantıklı ve güzel olur bide kamara sistemi konur herşey kontrol altına alınır.

resimdeki bekçiyi yakından tanırım.
Alt 10.01.2010, 11:14   #22
qio
Usta Yiğido

qio - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

qio Şuan qio isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.04.2012 22:41

Tecrübe Puanı: 950 qio FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

3 adet jop almak çokmu zor , koyun ceblerinede biber gazını alın size Çevik Kuvvet ( Bekçi )
Alt 10.01.2010, 11:36   #23
sivasli_boy
Yeni Yiğido

sivasli_boy - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivasli_boy Şuan sivasli_boy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2013 16:16

Tecrübe Puanı: 679 sivasli_boy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
58_SEMİH_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivas Belediyesini kutluyorum.Böyle cahilce bir davranış sergiledikleri için kendilerine teşekkür ederim ..!!
Ne yapsın adamlar itten kopuktan kaleye girilmiyor en guzeli valla

MEKANIN CENNET OLSUN BUYUK DAVA ADAMI...M. Yazıcıoğlu.
sivasli_boy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2010, 12:41   #24
sivas_sevdamiz
Yiğido
NO AVATAR

sivas_sevdamiz Şuan sivas_sevdamiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.09.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 653 sivas_sevdamiz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Ne yazık ki Sivas kalesi yılardır önemli bir sorun. Tarihi bir özelliği, gerçek surları olmamasına rağmen yüksek olması sebebiyle Sivas'ın birçok yeri güzelce seyredilebiliyor.

"Çıkalım kaleye bir akşam üstü, Sen Sivas'ı seyret, yar ben de seni" gibi güzel bir türküsü olan kale ne yazık ki artık çok çirkin olaylarla anılıyor.

Ailenizle, arkadaşlarınızla gidip Sivas'ımızı yüksekten seyretmek itiyorsanız kale artık uygun bir yer değil, çünkü asla görmek istemeyeceğiniz şeyleri görebilirsiniz. Tabi ki genç aşıklar da gidecekler, orada vakit geçireckler, buna kimse bişey diyemez. Bizim tepki gösterdiğimiz orada uygunsuz davranışlarda bulunulması...

Türk-İslam gençliğinin (bir kısmının) böyle pis şeylerle anılması, 21. yüzyılda böyle önlemlere ihtiyaç duyulması...

Gençlerimizi Atalarımıza ve dinimize uygun bireyler olmaya davet ediyorum (kendim de dahil)
sivas_sevdamiz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar sivas_sevdamiz'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 13:24   #25
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1137 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Sivaslisandy-58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sana verirlerse yandik serhatcigim kus bile ucurtmazssin artikk
kendin ucarsin
bana verseler guzel olurdu ablam, rahat durmayanin topuklarina sihardih, bidaha almazdik iceri
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı serhat_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 14:40   #26
besyo_cu
Usta Yiğido

besyo_cu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

besyo_cu Şuan besyo_cu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.11.2015 22:13

Tecrübe Puanı: 982 besyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYORbesyo_cu SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Yazık ya bu zamanda bu uygulama aferin bula bula bu çözümümü buldunuz. Sizlerden de başka ne beklenirdi...
Alt 10.01.2010, 16:25   #27
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1077 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

ne yapılsa yanlış..Anlamadımki nasıl bir görüşe sahipsiniz?!
sivas kalesi sivasın aynası diyebiliriz,mobese'de var,saatte bir polis devriyede atıyor ama önlenemiyor çirkin görüntüler.çok yerinde bir uygulama ! hala oranın pisliğinden haberi olmayanlar resmen söylemek istiyorum eğer bu tür önlemler alınmazsa bundan 2-3 yıl sonra sivas kalesi resmen fuhuş yuvası olur !
unutmayalımki sivasımız ülkemizin en dindar,en milliyetçi şehirlerinden biridir !
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Abdurrahman 58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 16:45   #28
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1310 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

dindar milliyetçi olduğu için mi gençler bu işi yapıyor.

dindar ama fuhuş yapılıyor

dindar ama gençler büyüklere saygısız

dindar ama ailere ''emanet ''olarak verilen çocuklarına sahip çıkmıyor, onlara ahlak eğitimi vermiyor.

sorun çocukların uygunsuz davranışları kale de yapmaması mı? kalye eli sopalıyı dikersin gider başka yerde yapar. Çözüm mü bu?

dindar milliyetçi de olsa insanlar nefis taşıyor her insan her şeyi yapabilir.

burada ben çelişkiyi ifade etmek istedim dindarlar bunu yapıyor diye değil..gerçekten Allahtan korkan Allahın razı olmayacağı işi yapmaz..

özde temizlik lazım sözde değil.

Konu goramaz tarafından (10.01.2010 Saat 16:45 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı goramaz'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 18:58   #29
-Alp-
Tecrübeli Yiğido

-Alp- - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

-Alp- Şuan -Alp- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.08.2010 00:07

Tecrübe Puanı: 546 -Alp- FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Özel Güvenlik Görevlisi diye bir özel kolluk kuvveti var, ama Sivas Belediyesi'nin bundan haberi yok galiba.

Ben Sivas'ın içini çok fazla bilmem, o kaleye de sadece bir kez gittim o da bir akrabamızın düğününe o kale madem ki çok gözde bir mekan özel güvenlik koyacaksın arkadaş.İnşaat mı orası bekçi dikiyosun.

Özel güvenlik olursa dışardan gelen yerli veya yabancı turistleri olumlu etkiler.

Alıntı:
serhat_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bana verseler guzel olurdu ablam, rahat durmayanin topuklarina sihardih, bidaha almazdik iceri
Bazı şeyler "sıh" madan da halledilebilir be kardeşim.

Konu -Alp- tarafından (10.01.2010 Saat 18:58 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
-Alp- isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı -Alp-'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 22:38   #30
balix
Yiğido
NO AVATAR

balix Şuan balix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.01.2011 09:59

Tecrübe Puanı: 569 balix FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bir şehrin kalesi, aslında Sivasın diğer maskotu, gelecek ziyaretcilerinde Sivası seyran eyleyeceği nezih bir mekan olması gereken yer. Issızlaşan yerler, terk edilen yerler harap olmaya mahkumdur, o halde aileler Sivastakiler daha çok ziyaret etmeli...
Belediye ya da sivil toplum kuruluşları, şöyle ailecek gelinip çoluğuyla çocuğuyla akşamları çay içerek gecenin ışıklarında Sivası camın ardından seyredeceği mekana cevirmeli... sopayla korunacak hale bırakmanın ne mantığı var, yakışırmı Sivas a bu...
balix isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)