Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

KPSS - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.08.2010, 18:23   #11
Pusula_58
Usta Yiğido

Pusula_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Pusula_58 Şuan Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.08.2013 14:51

Tecrübe Puanı: 735 Pusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz seinPusula_58 kann auf vieles stolz sein
Standart Cevap: Kadrolaşma da gelinen son nokta.

Bu olay nasıl ayndınlanmaz bu kadar mı çaresizler ilginç vede şaşırtıcı.
Pusula_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Pusula_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 29.08.2010, 21:33   #12
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 686 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: KPSS

Alıntı:
ŞAHBEY Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ÇAMUR AT izi kalsın ayıp kardeşim çalışan kazanıyor...ciğere ulaşamayanlar bir laf atıyor bu her zaman böyle olmuştur.onların gayesi fitne çıkarmak en iyi yaptıkları şey mide bulandırmak
Ne kadar doğru söyledin.....
Evet çamur at izi kalsın, fitne fesatla insanlara zulüm etmek ne kadar yanlış, ne kadar ahlaksızca değil mi?
Ergenekon madurları içinde aynı şeyleri söyleyebilecek cesaretin var mı?

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kimse mahkemelerce suçlu sayılmadıkça suçlu olarak gösterilemez.
Oratada iddialar var ve araştırılıyor.İspatlayabilecek lerini de sanmıyorum.Adam çıkıp ben çalıştım yaptım derse ne diyeceksiniz?Hepsini doğru yapma ihtimali var.Birkaç kişi için de bir kurumu suçlayamazsınız.Ben Canan Arıtman'a bakarak CHP'ye laf söylesem..
Ne ne ne????
Gözlerime inanamıyorum.......
Kim mahkemede aksi ispat edilmedikçe suçlu sayılamaz??
Hayret bişeysiniz, döktürmeyin bana ergenekon madurlarına ettiğiniz lafları, adamları bir kaşık suda boğdunuz, adamlar kaç yıldır içerdeler, ölenleri bile var, hiç biriniz bu adamlar içinde çıkıp "etmeyin, eylemeyin, adamların suçluluğu ispat edilemedi" diyebilidiniz mi?
Nasıl bir kalbiniz ve beyniniz var sizin yav??

Konu KAOS tarafından (29.08.2010 Saat 21:33 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.08.2010, 23:40   #13
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
KAOS Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ne kadar doğru söyledin.....
Evet çamur at izi kalsın, fitne fesatla insanlara zulüm etmek ne kadar yanlış, ne kadar ahlaksızca değil mi?
Ergenekon madurları içinde aynı şeyleri söyleyebilecek cesaretin var mı?

Ne ne ne????
Gözlerime inanamıyorum.......
Kim mahkemede aksi ispat edilmedikçe suçlu sayılamaz??
Hayret bişeysiniz, döktürmeyin bana ergenekon madurlarına ettiğiniz lafları, adamları bir kaşık suda boğdunuz, adamlar kaç yıldır içerdeler, ölenleri bile var, hiç biriniz bu adamlar içinde çıkıp "etmeyin, eylemeyin, adamların suçluluğu ispat edilemedi" diyebilidiniz mi?
Nasıl bir kalbiniz ve beyniniz var sizin yav??
Mesele ispat edilmesi değil.Kuvvetli deliller olunca tutuklarsın,ya da mahkeme neye karar kılarsa.Bunu sadece Ergenekon sanıkları çekmedi.Bir ömrü suçsuz yere hapiste yatan pek çok insan var.

KPSS konusunda ise deliller ortaya çıkıyor yavaş yavaş.Ben hiçbir hırsızı savunmam,kendi görüşümde olsun olmasın.İnşallah en ağır cezalara çarptıtlırlar.
Alt 30.08.2010, 17:45   #14
KAOS
Usta Yiğido

KAOS - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

KAOS Şuan KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.06.2016 13:31

Tecrübe Puanı: 686 KAOS FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

KPSS'deki kopya iddialarıyla ilgili yeni gelişme. Milli Eğitim Bakanlığı yazılı bir açıklama yaparak öğretmen atamalarının ileriki bir tarihe ertelendiği duyuruldu.

Umarım kimin kime soru servis ettiği de ortaya çıkar.
ÖSYM başkanı hemen istifa etmeli, böyle rezil bir dönem geçirmemişti OSYM
KAOS isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar KAOS'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.08.2010, 18:29   #15
Kasım Öktem
Tecrübeli Yiğido

Kasım Öktem - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kasım Öktem Şuan Kasım Öktem isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2013 02:34

Tecrübe Puanı: 586 Kasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOKKasım Öktem FAZLA SÖZE GEREK YOK

26 Eylül'de Ortaöğretim-Önlisans Kpss'ye gireceğim.
Sınava çalışıp o kadar kafa yormaya gerek yok.
Badem bıyık bırakıp sınava gireceğim.

Badem bıyıkta keramet olduğu söyleniyor.
Badem bıyık bırakıp sınava girenler full çekmiş
Alt 31.08.2010, 19:22   #16
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Büyük bir ümitle beklenen öğretmen atamaları durdu mahkeme kararı bekleniyormuş.Peki hakadip umutla bekleyen bu öğretmen adaylarına yazık günah değilmi.Suçlu varsa bunların biran önce aydınlatılması gerek.

ÖSYM başkanının açıklamaları çelişkili ne suçlu suçunu kabul ediyor nede haklı haklılığını ispat ediyor.Düzenmi bozuk yoksa çark böylemi dönüyor.....
Alt 31.08.2010, 19:50   #17
TripleDouble
Yiğido
NO AVATAR

TripleDouble Şuan TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 606 TripleDouble FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

yök başkanı diyor ki
3227 (sayı tam aklımda değil) kişinin elinde sorular elden ele gezmiş...

ula karaktersiz sen ne iş yaparsın orda, utanmadan çıkıp nasıl konuşursun demezler mi adama?
demezler burası türkiye cumhuriyeti
susarız
unuturuz iki gün sonra
hem referandum var, bizim hakkımız yenmiş önemli mi?
ülkeyi bu hale getirenlerin allah bin bir türlü belasını versin...
TripleDouble isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar TripleDouble'e Teşekkür Ediyor...
Alt 31.08.2010, 21:56   #18
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1263 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Kasım Öktem Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
26 Eylül'de Ortaöğretim-Önlisans Kpss'ye gireceğim.
Sınava çalışıp o kadar kafa yormaya gerek yok.
Badem bıyık bırakıp sınava gireceğim.

Badem bıyıkta keramet olduğu söyleniyor.
Badem bıyık bırakıp sınava girenler full çekmiş
Dene bakalım,sonucu bizimle de paylaş.
Alt 31.08.2010, 22:01   #19
Dilsad Hatun
Usta Yiğido

Dilsad Hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dilsad Hatun Şuan Dilsad Hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.10.2010 20:09

Tecrübe Puanı: 1066 Dilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yokDilsad Hatun Fazla söze gerek yok

Haberlerde izliyorum'da yazik ...diger insanlarin emekleri Ümitleri nolacak aceba ? InsaAllah fazla bekletmezler...
Alt 31.08.2010, 22:10   #20
sivasli_boy
Yeni Yiğido

sivasli_boy - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivasli_boy Şuan sivasli_boy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.07.2013 16:16

Tecrübe Puanı: 679 sivasli_boy FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tamam ortada bi usulsuzlük var ve buda yargıya tasınmıs durumda ama daha kimin yaptıgını bilmeden yok cemaatci yok söyleci boyleci demek art niyetlikliktir acaba bunu yapanlar senin taraftarın oldugu kişiler cıksa ne tepki verirsin acaba hoş bir kişinin fikri neyse zikride odur bu sitede zaten objektif konu acan kimse yok zaten o yuzdende profosyonel olamassınız..

MEKANIN CENNET OLSUN BUYUK DAVA ADAMI...M. Yazıcıoğlu.
sivasli_boy isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)