Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.04.2008, 00:12   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart ASİB'TEN MUHTEŞEM GECE

Avrupa Sivaslılar Birliği'nin düzenlediği gecede,Sivas'lılar coştu. Asib'in organize ettiği geceye 2000 bine yakın Sivas'lı katıldı.Geceye katılan Sivas'lılar gönüllerince eğlendiler.

Türkiye'den de seçkin davetlilerin de katıldığı gecede ,Ankara'dan derneğin davetlisi olarak Almanya'ya gelen Sivas miletvekilleri Malik Ecder Özdemir ve Hamza Yerlikaya hemşehrileriyle buluştu.Gerek gece öncesinde gerekse geceden sonra Sivas'lıların yoğun ilgisiyle karşilaşan milletvekilleri bu ilgiden oldukça memnun kaldılar.Gecede birer konuşma yapan milletvekilleri;"Burada hemşehrilerimizle olmaktan mutlu ve gururluyuz,gurbette de olsa Sivas'ın havasını hissetmek çok güzel bir duygu´´dediler

Milletvekilleri ile birlikte Beyaz Saray konser salonlari sahibi Sivas'lı işadamı Mehmet Çapraz, Nrw bölgesi Essen şehri Başkonsolosu Dr.Hakan Akbulut´un yanısıra Danimarka Sivaslılar Birliği başkanı Yusuf Şahin,Fransa Sivaslılar Birliği başkanı Ilyas Mert,Türk Dernekler Birliği başkanı Bahri Akalın,Tudeb yönetim kurulu üyesi Halil Yalçın,Bochum Emniyet müdürlügünü temsilen komiser Mine Özdemir ve birçok dernek başkanı ile çok sayıda medya kuruluşu geceye iştirak etti.

Geceye katılan sanatçılar Sivas'lıları coşturdu.Açılış Sivaslı sanatcı Mustafa Karagöz'ün birbirinden güzel türküleriyle başladı,ardından herkesin sevdiği sanatcı Hilmi Şahballı'nın söylediği türküler geceye ayrı bir renk kattı.Minik oyuncuların da sahnede yaptıkları tiyatro gösterileri izleyenleri büyüledi.
Gecede daha sonra Boys Anılar sahne aldı ve Sivas'lılar coşmaya başladılar.Birbirinden güzel parçaların yanısıra son günlerin hit parçalarıyla keyifli dakikalar yaşattılar.Gecenin ilerleyen saatlerinde sahne alan Yurtseven Kardeşler de yine biribirinden güzel parçalarla gençleri coşturdular.
Avrupa Sivaslılar Birliği başkanı Rüştü Elmas'ın geceye katılan Sivas'lılara hitaben yaptığı konuşma gecenin anlamına binaen oldukça etkiliydi.
Elmas konuşmasında şunları söyledi;
Değerli Hemşehrilerim;
Hepinizi şahsım ve Asib Yönetim Kurulu adına saygıyla selamlıyorum.Gecemize hoşgeldiniz.
Bizler Vatanından ,toprağından uzaklarda yaşamak zorunda kalan insanlar olarak Vatanımızın değerini,kokusunu ve kıymetini iyi biliriz.Ülkemizden uzaklarda Sultan şehrimiz Sivas'tan uzaklardayız. Bu hasrete dayanmanın tek çaresi,gurbet ellerde birlik ve beraberliğimizi koruyarak Sivas'lı kimligine hep beraber sahip çıkmaktır.

Asib'in kuruluş amacı Avrupa'da yaşayan Sivas'lıları tek çatı altında toplayarak güçlü bir yapı oluşturmaktır.Bu hedeflerimize ulaşmak için Avrupa'nın önemli ülkelerinden Danimarka ve Fransa'da örgütlenme çalışmalarını tamamlayarak bu ülkelerde de dernekler kurulmasına öncü olduk.
Kuruluş amaçlarımızdan olan,gençlerimizi kötü alışkanlıklardan korumak ve kaynaştırmak için Avrupa Sivasspor futbol takımını kurduk.Alman polisiyle ortaklaşa çalışarak aileleri ve gençleri bilgilendirici seminerler düzenledik ve düzenlemekteyiz.Gerek Alman resmi makamlarla gerekse Alman sivil toplum örgütleriyle ortak çalışmalar yaparak uyuma yönelik katkı sağlamaya çalışmaktayız.
Sivas'ın,Sivas'lının adını her yerde her platformda duyurmak için elimizden gelen tüm gayreti göstermekteyiz.Sizlerinde bu çalışmalar esnasında yanımızda olduğunuzu bilmek bizlere ayrıca güç vermektedir.Gücümüz bizlere verdiğiniz destekten gelmektedir.Hedefimiz sürekli daha güzel ve büyük çalışmalar yapmaktır.Bunlar birlik ve beraberlikle gerçekleşecektir.Herşey Sivas ve Sivas'lı icin.
Hepinizi en derin sevgi ve saygılarımla selamlıyorum.´diyerek konusmasına son verdi.
Kadın kolları Başkanı Zehra Acıkabak'ta derneğin kadın üyeleri ile yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Sponsorlara ve geceye emeği geçenlere desteklerinden dolayı birer plaket veren Asib başkanı Rüştü Elmas misafirlere ve emeği geçen herkese teşekkür ederek,Sivas'lıları biraraya getirecek organizasyonlara devam edeceklerini söyledi.
Ayrıca Danimarka Sivaslılar Birliği başkanı Yusuf Şahin ve Fransa Sivaslılar Birliği başkanı Ilyas Mert birer konuşma yaparak Sivas'ın Sivas'lının adını heryerde duyurmak için var güçleriyle çalışacaklarını,çalışmalarında Asib'i örnek aldıklarını belirterek geceyi düzenleyen Asib Yönetim Kurulu üyelerine birer Sivas'lı olarak teşekkür ettiklerini belirttiler.
Rüştü Elmas,Yusuf Şahin ve Ilyas Mert kürsü de el ele tutuşup birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Gecenin süprizini ise Ismail YK yaptı.Sevilen sanatcının sahne almasıyla coşku en üst seviyeye çıktı.Ismail YK nın söylediği hareketli ve slow parçalar eşliğinde salondaki Sivas'lıların coşkusu ve sevgisi görülmeye değerdi.Uzun süre sahnede kalan Ismail YK ayrıca yanında getirdiği hediyeleri seyircilere vererek unutulmaz dakikaların yaşanmasına sebep oldu.

Son olarak Ali Seven,biribirinden değerli parçalarıyla gecenin finalini gerçekleştirdi.
En ufak bir tatsızlığın dahi yaşanmadığı gece geç saatlere kadar devam etti.Tüm Sivas'lılar memnun ve mutlu şekilde salondan ayrıldılar.

Chp Milletvekili Malik Ecder Özdemir, AKP Milletvekili Hamza Yerlikaya ve ASİB başkanı Rüştü Elmas, Şölende bahçede yöresel yemekleri yiyorlar.

ASİB' in gecesine sürpriz yapan İsmail YK' ya başkan Elmas mzalı forma hediye ediyor.

Fransa Sivaslilar Birlği başkanı İlyas Mert, Avrupa Sivaslilar Birliği başkanı Rüştü Elmas ve Danimarka Sivaslilar Birliği başkanı Yusuf Şahin elele birlik beraberlik sözü veriyor.

Protokolde koyu sohbetler devam ediyor.

Daha fazla fotoğraflara [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] adresinden ulaşabilirsiniz.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 30.04.2008, 00:34   #2
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 14:27

Tecrübe Puanı: 891 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: ASİB'TEN MUHTEŞEM GECE

Açık konuşmak gerekirse ben bu kadarını beklemiyordum,inanılmaz güzel bir gece olmuş,çekilen zahmete,harcanan zamana ciddi anlamda değmiş,SİVASlıların birlik ve beraberliğini sağlamak için böyle DEV bir organizasyona imzasını atan,amacı Avrupa'da yaşayan SİVASlıların tanışıp kaynaşmasını sağlamak olan ve bu haklı gururu bizlere yaşatan Avrupa Sivaslılar Birliği'(ASİB)ne bir SİVASlı olarak çok teşekkür ederim.
Bu kıymetli davete icabet eden saygıdeğer hemşehrilerimide saygıyla selamlıyorum.
Alt 30.04.2008, 00:45   #3
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4503 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Böylesine büyük ve güzel organizasyonu hazırlayan derleyen emeği gecen herkesi tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun
Alt 30.04.2008, 01:08   #4
navruz58
Yiğido

navruz58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

navruz58 Şuan navruz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.07.2016 13:52

Tecrübe Puanı: 663 navruz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

cok güzelllllllllllllllll olmus en büyük sivasspor
Alt 02.05.2008, 11:46   #5
sade58
Tecrübeli Yiğido

sade58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sade58 Şuan sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.04.2011 22:57

Tecrübe Puanı: 703 sade58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Çok güzel bir gece olduğu resimlerden anlaşılıyor.Milletvekillerin katılımı ve İsmail YK nın gelmiş olmasıda bence çok güzel.Organize edenleri kutluyorum.
sade58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 02.05.2008, 23:10   #6
yusufsahin58
Tecrübeli Yiğido

yusufsahin58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yusufsahin58 Şuan yusufsahin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.06.2012 15:00

Tecrübe Puanı: 631 yusufsahin58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart --->: ASİB'TEN MUHTEŞEM GECE

cok guzel
daha guzel gunlerde birlikte olmak dilekleriyle

yusufsahin58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2008, 08:17   #7
arikarinkuchi
Usta Yiğido
NO AVATAR

arikarinkuchi Şuan arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.09.2015 23:05

Tecrübe Puanı: 1066 arikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOKarikarinkuchi FAZLA SÖZE GEREK YOK

ismail yk da ordaymış
orda olmak isterdim :(
A nasına Bacısına Saygı Duyan
S ivaslı Yigidolarız Biz..!!!
arikarinkuchi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2008, 08:35   #8
Güleycanım
Yiğido

Güleycanım - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Güleycanım Şuan Güleycanım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 05.02.2009 10:22

Tecrübe Puanı: 597 Güleycanım FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

çok güzel olmuş fotorğraflara bakılınca anlaşılıyor gerçekten iyi organizasyon emeği geçenlere teşekkürler Sivaslı olmak ayrıcalıktır.

Öyle Kapıda Susuşun...
Öyle Sarsak...
Öle Serkeş...
Öyle Çerkes Duruşun
Güleycanım isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2008, 08:45   #9
fadomii
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

fadomii Şuan fadomii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2010 22:27

Tecrübe Puanı: 614 fadomii FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

bende orda olmak isterdim çok eğlenceli geçmiş
fadomii isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 03.05.2008, 08:53   #10
abdussvs
Usta Yiğido

abdussvs - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abdussvs Şuan abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.04.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 650 abdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOKabdussvs FAZLA SÖZE GEREK YOK

Bu gecenin düzenlenmesinde emek sarfeden, katılımları ile dernek yönetimini yalnız bırakmayan herkese teşekkürler...

Huzur dolu içimde
Ben sonsuzluğu düşünüyorum
Ey sonsuzluğun sahibi, sana ulaşmak istiyorum
Durun kapanmayın pencerelerim
Güneşimi kapatmayın
Beton çok soğuk, üşüyorum.....

abdussvs isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)