Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.04.2008, 20:49   #241
FatihCan
Usta Yiğido

FatihCan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

FatihCan Şuan FatihCan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.07.2009 15:15

Tecrübe Puanı: 738 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: YARGIYA GÜVEN

Mesela 301'in düzenlenmesi gerekiyorsa düzenlenmeli.
AB yolunda reformlar yapılcaksa yapılmalı
Serbest piyasa ekonomisi olacaksa olsun...

vs.. vs..
Alt 09.04.2008, 20:54   #242
seva
Usta Yiğido

seva - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

seva Şuan seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 31.08.2010 21:51

Tecrübe Puanı: 2150 seva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz seinseva kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
yiğidoturan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ifade özgürlüğü hoş görü dediğiniz başkasının dinine peygamberine maneviyatına küfretmekmi yoksa almanyada filistinde afganistanda ıraktaki gibi insanları bebekleri katletmekmi yoksa bebek katilini affetmekmi o ıraktaki filistindeki öldürülen bebeklermi fikir özgürlüğüne hoşgörüye karşı ( IRAKTAKİ ASKERLERDE AB DEN GELDİ SANIRSAM)
Onlar akıl hastalarını yakarken biz tedavi ediyorduk akıl hastasına bile tahammül edemeyenler nasıl oluyorda hoşgörüden bahsediyor
,,,,,,,,,,,,,,,hoş görü islamiyettemi yoksa avrupadamı ,,,,,,,,,,

ya gazetelerde kalemşörler olduğunu biliyordumda burayada terfi etmişsiniz hergün buraya yazmak için ne kadar para alıyorsunuz merak ettim doğrusu aslında güzel meslekde yani oturduğun yerden para kazan nereye başvuru yapılıyorsa söyleyinde işsizleri yönlendirelim yeni bir iş daha bu hükümetin zekasına hayranım zaten ekmedikleri yerden biçiyorlar
Art Özgürlük derken değerlere saldırmadan demek istedim.

Ayrıca bu kötü manzaralar Türkiyede yaşanıyor hatırlatırım 17 aylık bebeğe tecavüz Alzheimer Hastalarina Iskence Bakıma muhtaç insanlara yapılan işkenceler! İstanbul'da zihingel engelli kıza tecavüzden bir kişi tutuklanmıştı.
özel huzurevinde kalan yaşlılara işkence ve kötü muamele.

Yani diyorumki o günlerle bugünleri yada yarnları kıyaslamayın..

Bu tür olaylar dünyanın heryerinde oluyor ırkcısı gapsçısı yani her yerde..

O günler geçmişte kaldı birde diyordunuz AKP Türkiyeyi satıyor koskoca Türkiye AKp ellinde mi yapmayın ülkemizi küçük görmeyin Türksünüz Türkiyeyi satıyorlar Türkiye kimin ellinde satılsın ALLAH aşkına bırakın Türklüğü küçük gören Türkiyeyi satar...
seva isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 09.04.2008, 20:54   #243
çiğdem kaya
Tecrübeli Yiğido

çiğdem kaya - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çiğdem kaya Şuan çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.11.2010 22:56

Tecrübe Puanı: 615 çiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOKçiğdem kaya FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
FatihCan Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

vs.. vs..
kendı degerlerımızden odün vermemelıyız.ne olursa olsun uye olalım mantıklı degıl.bu vatan kolaylıkla elde edılmedı.eger bızden ,benlıgımızden ,degerlerımızden odun verecek ısek ab olmaz olsun bence.Ne sanlı mucadele verıpte bagımsızlık ılan ettık ab ye gırelım dıye madara olmak mantıklı degıl.Fakat ortak noktalarda bulusabılırsek amenna.Kı ben ıktıdarın degerlerımızı ezdırecegını sanmıyorum.
çiğdem kaya isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 09.04.2008, 20:56   #244
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 13:58

Tecrübe Puanı: 1021 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sen nıye hem mıllıyetcıyım dıyıp hem kendı mılletınle polemıge gırıyorsun ıkıde bır.var herkesın bır tezatı demekkı.
ya siz milliyetçilikle kafa tascılığı karıştırıyorsunuz bizler ülke milliyetçisiyiz dedelerimizin kanla aldıkları toprakları haçlıya karşı savunmak zorundayız ve hala kan dökülüyor siz avrupa diye çırpınıyorsunuz bu ülkenin başına ne gelirse zaten batı dan geliyor siz hala batının koltuğuna giriyorsunuz
Alt 09.04.2008, 20:57   #245
FatihCan
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 738 FatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISIFatihCan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
çiğdem kaya Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kendı degerlerımızden odün vermemelıyız.ne olursa olsun uye olalım mantıklı degıl.bu vatan kolaylıkla elde edılmedı.eger bızden ,benlıgımızden ,degerlerımızden odun verecek ısek ab olmaz olsun bence.Ne sanlı mucadele verıpte bagımsızlık ılan ettık ab ye gırelım dıye madara olmak mantıklı degıl.Fakat ortak noktalarda bulusabılırsek amenna.Kı ben ıktıdarın degerlerımızı ezdırecegını sanmıyorum.
Bizler elbetteki değerlerimizden kopmamalıyız elbetteki onurlu ve dik bir duruş sergilemeliyiz.....

Ama bizim aşırı milliyetci cephe ve ulusalcı cephe olayları gereğinden fazla abartıp dramatize edip 3-5 puan oy almak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.. Ellerinden geldiğince baltalıyorlar.
Alt 09.04.2008, 20:59   #246
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 21:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:

vs.. vs..
öyle mi fatih efendi.

Avrupa ne derse onu yapaciz öyle mi?

Sen kafayimi yedin.

Türkiye türklerin elinden nasil alinir planlari yapanlardan dost mu olur adama.
Nicin taviz vermek istiyorsun?
Senin ab den cikarin ne olacak?

Ab hakkinda ne biliyorsun?

Ab ye girince "brükselden is bulurum" diye hayal mi ediyorsun.

Valla bu sözleri bir Sivasliya yakistiramadim.
Sen sahte sivaslisin demekki.
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.04.2008, 21:00   #247
Catli58
Yasaklı
NO AVATAR

Catli58 Şuan Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.04.2008 21:10

Tecrübe Puanı: 0 Catli58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bizler elbetteki değerlerimizden kopmamalıyız elbetteki onurlu ve dik bir duruş sergilemeliyiz.....

Ama bizim aşırı milliyetci cephe ve ulusalcı cephe olayları gereğinden fazla abartıp dramatize edip 3-5 puan oy almak için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar.. Ellerinden geldiğince baltalıyorlar.

Senin o asiri milliyetci ve ulusalci dediklerin olmasa varya, sizin gibi teslimiyetciler, hic savasa bile girmek, hemen teslim olur.
Catli58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır  
Alt 09.04.2008, 21:02   #248
yiğidoturan
Usta Yiğido

yiğidoturan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yiğidoturan Şuan yiğidoturan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.07.2014 13:58

Tecrübe Puanı: 1021 yiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDIyiğidoturan TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
seva Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Art Özgürlük derken değerlere saldırmadan demek istedim.

Ayrıca bu kötü manzaralar Türkiyede yaşanıyor hatırlatırım 17 aylık bebeğe tecavüz Alzheimer Hastalarina Iskence Bakıma muhtaç insanlara yapılan işkenceler! İstanbul'da zihingel engelli kıza tecavüzden bir kişi tutuklanmıştı.
özel huzurevinde kalan yaşlılara işkence ve kötü muamele.

Yani diyorumki o günlerle bugünleri yada yarnları kıyaslamayın..

Bu tür olaylar dünyanın heryerinde oluyor ırkcısı gapsçısı yani her yerde..

O günler geçmişte kaldı birde diyordunuz AKP Türkiyeyi satıyor koskoca Türkiye AKp ellinde mi yapmayın ülkemizi küçük görmeyin Türksünüz Türkiyeyi satıyorlar Türkiye kimin ellinde satılsın ALLAH aşkına bırakın Türklüğü küçük gören Türkiyeyi satar...

DEDİKLERİNİZE KATILIYORUM AMA BURDA BİR AYRINTI VAR S.P.K SADİST RUHLU KİŞİLERİN İŞLEDİĞİ SUÇ BİREYSELDİR TABİKİ TASVİP ETMİYORUM AMA DİKKAT EDİLECEK BİR HUSUS VAR ORTADA ABD VE AB NEDEN BİR HIRİSTİYAN ÜLKESİNİ İŞGAL ETMİYORDA İSLAM ÜLKELERİNİ HEDEF ALIP TOPLUMSAL KIYIM YAPIYORLAR BU SİZE GÖRE NORMAL BİR OLAYMI
Alt 09.04.2008, 21:02   #249
FatihCan
Usta Yiğido

Neyse geçen sefer ki gibi olmadan ben çıkıyım yine tartışma adabını bilmeyen kişiliksiz adamlar gelir

şerefi iffeti katarlar...

ben daha yazmıyorum.
Alt 09.04.2008, 21:43   #250
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 15:27

Tecrübe Puanı: 888 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick
Standart -->: YARGIYA GÜVEN

)-)-) Konu KİLİTlenmiştir. (-(-(

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil