Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Polis bu kez traktör sürücülerini denetledi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.03.2010, 00:29   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 897 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Polis bu kez traktör sürücülerini denetledi

Sivas Emniyet Müdürlüğüne bağlı trafik ekipleri yollardaki denetimlerine ağırlık verdi.

Geçtiğimiz günlerde şehir içinde emniyet kemeri uygulaması yapan ekipler önceki günde traktör denetimi yaptı.
Sivas Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tarım sezonunun başlamasıyla birlikte özellikle gece saatlerinde kara yollarında traktör kullanan sürücüleri, araçlarının ışık donanımlarını kontrol etmeleri konusunda uyardı.
Sivas-Ankara kara yolu üzerindeki Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü önünde uygulama yapan ekipler durdurdukları traktör sürücülerini uymaları gereken kurallar hakkında bilgilendirdi.
Uygulamaya katılan şube müdürü Muhammet Fatih Sarıyıldız, tarım sezonunun açılmasıyla birlikte yollarda traktör yoğunluğunun artmaya başladığını, bu nedenle denetleme çalışmalarına başladıklarını belirtti.
Sivas’ta zaman zaman traktör kaynaklı ölümlü kazaların yaşandığını ifade eden Sarıyıldız, traktörlerin özellikle gece saatlerinde tehlike oluşturduğunu söyledi.
Genellikle ışık donanımlarının yetersiz olması ve bundan dolayı arkadan gelen araçların traktörleri fark edememesi nedeniyle üzücü kazaların yaşandığını anlatan Sarıyıldız, bunu önlemek adına uygulamalarının bugünden itibaren traktörler üzerine yoğunluk kazanacağını ifade etti.
Traktör sürücülerini uyaran Sarıyıldız, ''Kesinlikle gece geç saatlerde, hava karardıktan sonra kara yolu kullanacaklarsa mutlaka araçlarının ışık donanımlarını kontrol etmelerini, özellikle arka römorklarındaki ışık donanımlarının yanıp yanmadığını, ve arkalarındaki levhaların, yansıtıcı levhaların standartlara uygun olup olmadığını kontrol etmeleri gerekiyor'' dedi.
Traktörlerde kara yolları yönetmeliğine göre sarı yanan flaşörlerin bulunması gerektiğine işaret eden Sarıyıldız, bu flaşörlerin, görünülürlüğü fazla olduğu için fark edilmesinin kolay olduğunu söyledi.
Bu flaşörlerin traktörün üzerindeki yükler nedeniyle kapanabildiğini, arkadan gelen sürücülerin görebileceği şekilde olmasının trafik güvenliği açısından önemli olduğunu anlatan Sarıyıldız, bunun yanı sıra traktörlerin sadece yük taşımak için kullanılmadığını, yolcu taşımacılığında da kullanıldığını belirterek, bununda zaman zaman zaman ölümlü kazalarla sonuçlanabildiğini kaydetti.
Sarıyıldız, sürücülerin yolda arıza yapan traktörlerini bulunduğu yere bıraktıklarında da ölümlü kazalarla karşılaşıldığını ifade ederek, sürücülerden arıza yapan traktörlerini yolun dışına bırakmalarını istedi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2010, 00:46   #2
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 663 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Polis bu kez traktör sürücülerini denetledi

Ya kardeşim trafiği tehlikeye düşüren asıl kasapları görmüyorsunuz hergün her yerde karşmızdalar.Market servis araçları ekmek fabrikası servis araçları. Camlarını sanki yağlı boyayla boyamış gibi filmler çekip kimsenin kendilerini görmediğini sanıp züppece araç kullananlar. Yaşları dolar dolmaz emekli olan babalarının aldığı okul servisine eğitimsiz binen genç şoförler. dahada saymayayım.
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı MUTLU İTİK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2010, 06:21   #3
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Genellikle ışık donanımlarının yetersiz olması ve bundan dolayı arkadan gelen araçların traktörleri fark edememesi nedeniyle malesef üzücü kazalar olabiliyor .denetimler sıklaştırılmalı, sadece traktörleri değil kara yollarındaki tüm araçları kontrol etmeliki bakalım ne tür eksiklikler var.
Alt 13.03.2010, 11:20   #4
hamitgüneyli
Usta Yiğido

hamitgüneyli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hamitgüneyli Şuan hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 24.09.2014 21:46

Tecrübe Puanı: 673 hamitgüneyli FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
MUTLU İTİK Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Ya kardeşim trafiği tehlikeye düşüren asıl kasapları görmüyorsunuz hergün her yerde karşmızdalar.Market servis araçları ekmek fabrikası servis araçları. Camlarını sanki yağlı boyayla boyamış gibi filmler çekip kimsenin kendilerini görmediğini sanıp züppece araç kullananlar. Yaşları dolar dolmaz emekli olan babalarının aldığı okul servisine eğitimsiz binen genç şoförler. dahada saymayayım.
katılıyorum kardeşim sana ayrıca bölgemiz tarım bölgesi adamcağız tarlaya gidiyor tarlada ruhsatı ne yapsın ehliyet belkide yoktur varsada onuda almaz yanına birde trafiğe takılırsa eyvahh
hamitgüneyli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar hamitgüneyli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 13.03.2010, 13:08   #5
doğan bulut
Yasaklı
NO AVATAR

doğan bulut Şuan doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.05.2010 04:13

Tecrübe Puanı: 0 doğan bulut FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

valla ben tarlaya giderken hayatta ne ehliyet ne ruhsat nede kimlik hayatta almadım almamda birsefer aldım ehliyeti düşürdüm toprağa karıştı bulamadım o da E sınıfı ehliyet yeniden almak epey sorun oldu gazeteye iğlan vercen kayıp olduğuna dair yayınlanacak o iğlanı emniyete götürecen ondan sonra ehliyetini alacan tabiğ birazda mazraf oluyor onun için kesinlikle tarlaya giderken yanıma evrak alman

ışığa katılıyorum gece bayağı sorun oluyor devirsiz araçlarda yani iş makinalarında onun için mutlaka tepe lambası şarttır LÜTFEN KURALLARA UYALIM UYMAYANLARI UYARALIM ki hayatımız kabusa dönmesin
doğan bulut isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar doğan bulut'e Teşekkür Ediyor...
Alt 14.03.2010, 12:21   #6
ayten58
Yasaklı
NO AVATAR

ayten58 Şuan ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.03.2010 20:23

Tecrübe Puanı: 0 ayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOKayten58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

sizlere baştan sona kadar katılıyorum gerekli yorumlar yapılmış zaten birde ben köye giderken araba arızalandı gece akkaya köyünden köye tel açtım traktör geldi almaya bindik az ilermeye kalmadı polis peşimize takıldı ulaşa geldik durdurdu bizi ehliyet ruhsat yokmuş kimlikde yok ee ne far ne arkada ışık allahım kafayı yiyecem aldılar bizi jandarmalığa kızım korktu hastalandı allah razı olsun jandarmadan gitmemize izin verdi bizi tabii asker bıraktı köye traktörü bağladılar ama iyide bir ders oldu kuzenime amman deyim sakın bu şekil traktörle yola çıkmayın.
ayten58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)