Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ. - Sayfa 12 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Serbest Kürsü
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Serbest Kürsü Serbest Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.06.2013, 17:16   #111
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: HER YER TAKSİM, HER YER DİRENİŞ.

AKP'den soğuyorum soğuyorum,ama sonra bu sitedeki bazıları gibi edepsizleri görünce diyorum ki "bunların desteklediği adam mı yönetecek yani bu ülkeyi?Yok arkadaş,en kötü AKP,bunların destekleyeceği şahıslardan daha iyidir." deyip tekrar kanım kaynıyor..
Alt 05.06.2013, 17:16   #112
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

cevap ver amazon aynı hassasiyeti başka yasaklarda da gösterdin mi? Yoksa bunun ucu size dokunduğu için mi bu rahatsızlığınız. Biraz cesaret lazım sadece doğruyu söyleyebilmek icin
Alt 05.06.2013, 17:39   #113
amazon10
Usta Yiğido

amazon10 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

amazon10 Şuan amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.05.2015 12:20

Tecrübe Puanı: 578 amazon10 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
cevap ver amazon aynı hassasiyeti başka yasaklarda da gösterdin mi? Yoksa bunun ucu size dokunduğu için mi bu rahatsızlığınız. Biraz cesaret lazım sadece doğruyu söyleyebilmek icin
bana yöneltmiş olduğun soruyu şöyle bir gezindim bulamadım hangi yasaktan bahsediyorsun cley. neyin ucu size dokunuyor? yaranız olan bişey mi ne anlamadım soruyu tam sor?

Adaletin asıl düşmanları;
durumundan memnun olan Kölelerdir...
amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 17:50   #114
nene-hatun
Tecrübeli Yiğido

nene-hatun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

nene-hatun Şuan nene-hatun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.06.2013 10:16

Tecrübe Puanı: 456 nene-hatun FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alt 05.06.2013, 18:08   #115
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 733 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Hükümet bu son olaylardan sonra büyük yara aldı.
Alt 05.06.2013, 18:39   #116
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

yine üç maymunu oynamaya başlamışsın amazon10. Işine gelmiyor tabi doğruyu söylemek
Alt 05.06.2013, 18:47   #117
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
nene-hatun Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dediğin gibi duman kardeşim ben belgesiz konuşmam buraya bir resim ekliyorum örnek diye, bunlar polisin yanında yer alıp, etrafı da tahrip edip , direnişçilerin üzerine yıkmaya çalışanlar. Gerisini de yandaş medyadan başını kaldırıp diğer medyaya da karşılaştırmalı olarak bakmayı alışkanlık edersen zaten bulursun. Zira yandaş medya da yazmayan ve resimlenmeyen her şey oralar da mevcut

Video ise engellenmiş bundan bahsetmiştim.Bunun gibi bir çok videoyu aradım.Ama seni temin ederim bahsettiğim videoyu defalarca izledim.Ayrıca polisle birlikte hareket eden ama polis olmayan ve videoya çekilenvideo da vardı buraya paylaşmak için aradım ama onlarda egellenmiş. Arkadaşlarımdan gelen telefonlar var .Polis bütün atmleri tahrip etti .Parasız kaldık bir biçimde bize para ya da yiyecek ulaştırır mısın diyen. Neyse sen benim yine yalan söylediğimi kabul et Ama üzülme 1 Mayıs 1977 de taksimde devlet eliyle yapılan katliam nasıl ortaya çıktıysa ,gün gelir bu olayın da belgeleri açık ve net ortaya çikar . Yaşın genç elbet görürsün
İzmir Valisi'nin bir açıklaması var ...

" Olaylar devam ederken, polis birimlerimizin arkasında sivil görünümlü kişilerin müdahalede bulunduğu konusunda gerçek olmayan unsurlar var. Bu mümkün değil. Karmaşıklığı önlemek açısından, resmi üniforma dışında sivil görevlilerimiz varsa, polise ait yelek giydirilmesi talimatı verdik. Artık yelek giyiyorlar. Polis bir müdahalede bulunurken, farklı bir grup adına bir iş yapılırsa polis adına fatura edilmesi yanlış bir anlayıştır"

Dün yaşanan eylemde polisin arkasından göstericilere saldıran sopalı kişilerin kim olduğunun sorulması üzerine Vali Toprak, "Polisin kanun çerçevesinde hangi enstrümanları taşıyacağı bellidir. Polis dışında bunları taşıyan varsa bu polis kuvvetlerine mal edilemez. Bu olayların hepsi de provokasyondur. Demokratik tepkiyi koymakta bir sorun yok. Sosyal medyada 'kes yapıştır' yöntemi ile pek çok şey paylaşılıyor. Bunlar insanları yanlış yönlendirir. Güvenlik birimlerimizin güvenliği sağlamak adına müdahale yöntemleri açıktır" dedi.
Alt 05.06.2013, 19:02   #118
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:
yine üç maymunu oynamaya başlamışsın amazon10. Işine gelmiyor tabi doğruyu söylemek
Ben sana bulamadım sor diyorum sen laf ebeligi yapıyorsun. Adama yalan borcumuz var sanki.i

amazon10 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 05.06.2013, 19:03   #119
Alibaba58
Usta Yiğido

Alibaba58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alibaba58 Şuan Alibaba58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.06.2013 12:44

Tecrübe Puanı: 918 Alibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOKAlibaba58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Taksimde Kuran okutmak mı? Aman dikkat etsinler irtica hortlamasın rejim tehlikeye girer.
Cley sen ayranı fazla kaçırmışsın. Bak alkole yasak geldi millet ayıldı. Sende ayranı bırak belki ayılırsın.
Alt 05.06.2013, 19:10   #120
amazon10
Usta Yiğido

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
AKP'den soğuyorum soğuyorum,ama sonra bu sitedeki bazıları gibi edepsizleri görünce diyorum ki "bunların desteklediği adam mı yönetecek yani bu ülkeyi?Yok arkadaş,en kötü AKP,bunların destekleyeceği şahıslardan daha iyidir." deyip tekrar kanım kaynıyor..
Kimse sana bizim oy verdiğimize oy ver demiyor bu ülkede iki parti yok a ya vermezsen b Ye ver de yok c var d var varda var. Ama siz alışmışsınız koyunluğa istesenizde çapınızı genişletemezsiniz.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)