Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Imam Hatipliler derneğinden danıştaya tepki - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 11.02.2010, 01:14   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 898 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Sivas Imam Hatipliler derneğinden danıştaya tepki

YÖK'ün açıkladığı katsayı kararına, İstanbul Barosu tarafından yapılan itirazla "yürütmeyi durdurma kararı" alan Danıştay 8. dairesine tepkiler çığ gibi büyüyor.

Meslek Liselilerin Üniversite hayatına duvar olan katsayı uygulamasındaki adaletsizliği dile getiren Sivas İmam Hatipliler Dernek Başkanı Abdussamed Şimşek, " Danıştay 8. dairesi, daha önce aldığı "katsayı belirlemeye YÖK yetkilidir" kararı ile çelişkiye düşmektedir. Aynı daire tarafından 21 Temmuz 2009 tarihinde alınan karar sonrasında bu okullara olan rağbet ciddi şekilde artmıştır. Son alınan yürütmenin durdurulması kararı ise tam bir çelişkinin ifadesidir. Geleceğimiz olan çocuklarımızın Eğitim hakkı engellenmemelidir. İstanbul barosunu ve kendi kararını dahi hiçe sayarak ikilem içerisinde olan danıştay 8. dairesini anlayamıyoruz" dedi.

Sivas İmam Hatipliler Derneğinin yaptığı basın açıklamasına; Mazlumder, İHH, AGD, Memur Sen, Eğitim Bir Sen, Sağlık Sen, Öğretmenler Derneği, Eğitimciler Derneği, Enerji Bir Sen, Kemalettin İbni Hümam vakfı gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının yanısıra, Sivas İmam Hatipliler Derneğinin kurucularından; Merkez İmam Hatip Lisesi Müdürü Turan Görgülü, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Turan Topgül ile İl Genel Meclis Başkanvekili Ahmet Özaydınlı'da destek verdi.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] özel haberidir.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2010, 04:51   #2
GuVeN
Yeni Yiğido

GuVeN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

GuVeN Şuan GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.06.2011 00:29

Tecrübe Puanı: 0 GuVeN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart Cevap: Sivas Imam Hatipliler derneğinden danıştaya tepki

Dernek başkanının arkasında duran abimiz de pek karizmaymış
GuVeN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar GuVeN'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2010, 07:10   #3
özgüven
Usta Yiğido

özgüven - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özgüven Şuan özgüven isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.04.2015 06:50

Tecrübe Puanı: 686 özgüven FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tepkiler nekadar ses getirecek bekleyip görmek gerek.
Alt 11.02.2010, 07:39   #4
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Sivas İmam Hatipliler Derneğini yapmış olduğu bu güzel açıklamasından dolayı kutluyorum.

Katsayı uygulanmasında net bir çözümü ortaya koymak gerekir.
Alt 11.02.2010, 08:04   #5
Rallim58
Usta Yiğido

Rallim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rallim58 Şuan Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.04.2012 13:19

Tecrübe Puanı: 792 Rallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOKRallim58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Düzenlenecek yeni bir yasa ile "keyfi" kararların önüne geçileceğine inanıyorum.

Danıştay 8. dairesinin aldığı bu karar, meclisi harekete geçirecektir diye düşünüyorum.
Rallim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Rallim58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 11.02.2010, 19:41   #6
akademik
Yiğido
NO AVATAR

akademik Şuan akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.02.2010 14:28

Tecrübe Puanı: 684 akademik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Salim58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Sivas İmam Hatipliler Derneğini yapmış olduğu bu güzel açıklamasından dolayı kutluyorum.

Katsayı uygulanmasında net bir çözümü ortaya koymak gerekir.
O net çözümü 7 senedir sağa sola laf yetiştirmekle meşgul RTE ve saz ekibi sağlayacak. akp nin şikayet etme hakkı yok bu işlerle ilgili yasa ve anayasa değişikliklerini kasten yapmıyorlar,neden? yaptıkları gün gündemde konuşulacak mesele kalmayacakta onun için.Bu bağlamda kavalda akp de düdükte, ama beste yapabilirse.
akademik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 12.02.2010, 13:45   #7
TracyMcGrady58
Usta Yiğido

TracyMcGrady58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

TracyMcGrady58 Şuan TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 09.08.2013 17:54

Tecrübe Puanı: 806 TracyMcGrady58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Zamanla tepkilerin ne kadar etkiledigini bekleyip görecez.
Gözlerim hep seni arıyor Kabem

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
TracyMcGrady58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)