Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Tiki ile Piki 200 defa sergilendi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 05.03.2010, 07:04   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 907 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Tiki ile Piki 200 defa sergilendi

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Hafik ilçesinde, ilköğretim okulu öğrencilerine tiyatro oyunu sahnelendi.

Hafik Belediyesi Düğün Salonu'nda Yıldız Tiyatro Grubu tarafından sahnelenen “Tiki ile Piki'' adlı tiyatro oyununu, Cumhuriyet İlköğretim Okulu ve Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri izledi.
Oyunun bazı sahnelerine öğrenciler de oyuncu olarak katıldı. Yıldız Tiyatro Grubu üyelerinin bu oyunu yaklaşık 200 defa sergiledikleri belirtildi.

Sivas'ın Sesi.
Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar Sivaslilar.Net'e Teşekkür Ediyor...
Alt 05.03.2010, 08:03   #2
yörem-58
Usta Yiğido

yörem-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yörem-58 Şuan yörem-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2011 21:07

Tecrübe Puanı: 597 yörem-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Tiki ile Piki 200 defa sergilendi

Çocukların gelişimi adına güzel şeyler, şimdi çocuklar daha şanslı bunu iyi değerlendirsinler okuyup bir yere gelsinler.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)