Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Belediyesinin Çalışmalarından Memnun musunuz? - Sayfa 4 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Sivas Belediyesi'nin çalışmalarından memnun musunuz?
Evet 82 27,99%
Hayır 211 72,01%
Katılımcı sayısı: 293. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.01.2011, 21:34   #31
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 634 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Sivas Belediyesinin Çalışmalarından Memnun musunuz?

O dükkanlara da esnaf gelecekti onların ekmek parasına ne olacak şimdi Bence belediyenin görevi belli bir kesimi düşünmekten ziyade öncelikle halkı ve şehri düşünmektir. Doğan Ürgüp ve ekibi bu konuda ne kadar başarılı sizce? Bence hiç. olumlu çalışmaları var tabi ki ama bu işi yapabilecek ekip yok, sadece doğan Ürgüp'ün gayretleri bu şehri düzeltmeye yetmez.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 17.01.2011, 22:22   #32
Ayşegül1967
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

Ayşegül1967 Şuan Ayşegül1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 01.07.2012 21:41

Tecrübe Puanı: 577 Ayşegül1967 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Sivasta yaşamıyorum 2-3 yılda bir geliyorum ama şuan gördüğüm kadarıyla değişen tek şey bizim mahalledeki muhtarlık binası olmuş buda Doğan Bey'in projesiymiş öğrendim ne diyelim çok büyük bi proje vesselam...maşşallah diyelim nazar değmesin (: onun dışında gözle görülür bi fark yok.
Ayşegül1967 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 20.01.2011, 11:37   #33
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 15:47

Tecrübe Puanı: 784 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

sitede virüsmü var ne anlamadım ki.aynı yorumu sürekli yeni yazılmış gibi gösteriyor.
Alt 20.01.2011, 12:18   #34
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sitede virüsmü var ne anlamadım ki.aynı yorumu sürekli yeni yazılmış gibi gösteriyor.
Sitede bi sorun yok kardeşim.Kısaca özetlemek gerekirse ankete her tıklandığında son yorum herzaman anasayfada ilk onda en üstteki yerini alır.
Alt 29.01.2011, 22:23   #35
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 766 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Artık Ocak ayının sonuna geldik. Şubat, Mart derken bir - bir buçuk ay içerisinde çalışma sezonu başlayacak. Doğan Ürgüp ve ekibi için 3. iş sezonu başlıyor. Bu forumda daha evvelki iki yılın Sivas için ciddi ciddi boşa geçirilmiş, kayıp yıllar olduğunu söylemiştim. Diğer bir çok şehir belediyeler öncülüğünde önemli atılımlar yaparken, biz Sıcak Çermik safsatası, Aynalı Çarşı'nın üst katının yıkılması, Charles Dickens romanlarındaki 1800'lerin fakir banliyö çarşılarını anımsatan ucube meyve sebze halinin çatısının kapatılıp kapatılmaması, eski garajlara avm yapılsın mı yapılmasın mı gibi saçma sapan konu ve önerilerde belediyenin ismini gördük!

Sayın Doğan Ürgüp! Bu yaz 3. çalışma sezonun olacak. İcraatinizi görelim artık. Sizin yapmayı planladığınız işlerle alakalı açıklamalarınızda hep bir muğlaklık görmekten bıktım! Şunu yapacağız inşallah, bunu şeydeceğiz inşallah... E mübarek adam Halep ordaysa arşın burda, yap da görelim ya hu! Şu şehirde yapılması en basit proje olacak olan Paşabahçe -ki artık büyük proje filan da sayılmaz- için bile iki yıldır adam gibi bir adım atamadınız. Sıcak Çermik dediniz durdunuz, ağzını açtığınızda her iki kelimenizden birisi Sıcak Çermik oldu, duyan da sanacak başkan Sıcak Çermiği İhlas Armutlu veya Kuzuluk gibi yaptı! Ortada hala ciddi bir yatırım yok. Bir de çıkıp yaptığınız bir kaç havuz ve otel tadilatını anlatıyorsunuz ki, yazık size acıyorum! İnsan bunlarla övünmekten utanır. Yaptığınız iş bu kadar mı???

Bu şehrin kronikleşmiş bazı sorunları da var ki, bu konularda siz de sıfırsınız (sizden öncekiler gibi)

- Eski sanayii
- Yeni Ata sanayii
- Buğday pazarı
- Sebze hali vb konularda siz de hiç bir adım atamadınız. Bir de çıkıp her gelenin 'bu sorun tek bir dönemde çözülmez, bir kaç dönemde biter' demeleri yok mu, bitiyorum arkadaş. Böyle söyleyip kimse işe girişmiyor. Arkadaş sen başlama, o başlamasın kim başlayacak ya hu? Böyle saçma bahane mi olur?

Son olarak küçük bir not: Lütfen artık küçük mahalle parkımsı(!) yerleri dev park diye millet yutturmayın. Duyan da Central Park benzeri bir yer yapıldı sanacak. Ufak tefek park, yol vb hizmetler zaten belediyelerin rutin işleri. Sizden Sivas'a çağ atlatacak işler bekliyoruz, mahallenin ihtiyarlarını kandırıp günü kurtaracak değil!

Sivas için büyük düşünüyorsanız, hepsini bir dönem içerisinde bitirmek mümkün olmasa bile bir kaç projeyi planlayarak, ufaktan başlayarak Sivas'ın yüz yılına hizmet etmiş olursunuz:

- Sivas için şehir büyüyüp, planlama zorlaşıp, iş işten geçmeden raylı sistem çalışmalarına/planlamalarına şimdiden başlamak

- En beğendiğim ve adam gibi tek projeniz olarak gördüğüm Kale evleri - Ulucamii - Gök Medrese - Behrampaşa Hanı -Kurşunlu Hamamı bölgesini tek bir tarihi eserler kompleksi olarak dizayn etmek

- Şuanki Kent Meydanı - Selçuklu park bölgesini, adliye binası, çirkin belediye binanızı, nüfus müdürlüğü binası, askeri lojmanlar ve orduevini yıkarak bu bölgeyi 27 Haziran parkı ve Numune Hastanesi'nin arazisiyle birleştirerek Arkeoloji müzesine kadar tek bir kompleks içerisinde Sivas'ın Central Park'ını yaratmak.

- Sivas'ın kuzeyinde yeni bir çevre yolu açıp Sami Bey'in yolundan yürümek.

- Uzaktan bakınca insanı rahatsız eden Merakum tepeleri için hem imar çalışması hem de yeşil alan çalışması yapmak

- Sivas'ın kalkınması ve refahının artması için olmazsa olmaz yol olan sanayi yatırımları ve yatırımcılardan uzak olmamak, gerekirse üstüne vazife gibi gözükmese bile şehrin gelişim açısından sorumluluk alarak, tanıtım elçisi gibi çalışıp yeni yatırımcı getirmek ve mevcutları mutlu etmek.

Sezon açılıyor, yazdıklarımız burada kalıyor. Bakalım üç yıl sonra oy için değerlendirme yaptığımızda neye karar vereceğiz. Eleştirdik diye düşman vs olduğumuz gibi yanlış bir algılama olmasın. Benim şehrimde harikalar yaratın, üç yıl sonra sırf sizi mutlu etmek için ikameti Sivas'a aldırıp oyumu size vereceğim, benim sözüm söz. Meydan sizin!
Alt 29.01.2011, 22:36   #36
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 18:19

Tecrübe Puanı: 733 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Memnun değilim Ümit etmiştim bir şeyler yapacağına :(
Alt 29.01.2011, 22:47   #37
ahenk
Yeni Yiğido
NO AVATAR

ahenk Şuan ahenk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2011 15:37

Tecrübe Puanı: 0 ahenk FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Yoruma gerek duymuyorum,,Anket yapmış yapacağını.
ahenk isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 01.02.2011, 22:56   #38
H_Turan
Usta Yiğido

Hiç beğenmiyorum Yapılan köprüyü bile bağlantı yollarını yapamadı Sivas Halkı onu niçin getirdi emanatini böyle sahiplenioyr Doğan Ürgüp Muhsin başkan ölmeseydi Hayalinde göremezdi
Alt 01.02.2011, 23:11   #39
Dağcı
Tecrübeli Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dağcı Şuan Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.08.2014 12:23

Tecrübe Puanı: 705 Dağcı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Rahmetli'nin emanetine bile sahip çıkmayı beceremeyen bir yönetim. Sivas'ın boşa geçen yılları...
Alt 01.02.2011, 23:13   #40
H_Turan
Usta Yiğido

Emanet olduğunu bilse bu vakti boş geçirirmi Sivasın sorunlarına duyarsız kalıp boş işlerle uğraşırmıydı.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)