Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Spor Haberleri- Sivas Amatör Takımları - Diğer Sporlar Spor Haberleri

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.02.2008, 20:17   #1
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart ''HAKKINIZI HELAL EDİN!''

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın, sarı-kırmızılı kulübün mart ayında yapılacak olan genel kurul toplantısında kulüp başkanlığına yeniden aday olmayacağını açıklarken, "Sıhhatim yerinde ve her görevi yürütebilirim. Ancak, bu kongrede artık aday değilim. Hakkınızı helal edin" dedi!

Maslak Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilen genel kurulda, yaptığı bu açıklamayla bütün üyeleri adeta şok eden Canaydın, bu kararından yönetim kurulu arkadaşlarının hiçbirinin haberi olmadığını vurgulayarak, ''Sıhhatim yerinde, her görevi yapmaya hazırım. Ama bugün sizlere veda ediyorum. Aday değilim. Hatalarımızla sevaplarımızla 3 dönem geçirdim, taktir sizindir. Yönetim kurullarıma, eski ve yeni hepsine teşekkür ediyorum. Hakkınızı helal edin'' dedi.

Özhan Canaydın, seçimde başkan adayı olacak isimlere de seslenerek, şunları ifade etti:
''Şu an futbolda lideriz, mart ayında ciddi maçlarımız var. Başkan adaylarından ricam, basketbolda kızlarımız Avrupa Kupası'nda yarı finale yürüyor, erkeklerimiz de Avrupa'da ilerliyor, ligde de iyi durumda. Sutopu branşımız çok iyi durumda, yüzme branşı kendi evlatlarımızla en iyi mücadeleyi yapıyor. Seçim telaşıyla bu güzel gidişe mani olmayalım. İstikrarlı, vakur bir seçim dönemi geçirelim. Mart ayında, şampiyonluğa giden, kupada finali oynayan bir takım haline gelebiliriz. Çok dikkatli olalım. Biz yönetim olarak tüzüğümüz gereği gereken bütün önlemleri alacağız.''

-''AVRUPA'DA BAŞARILI OLAMADIK''-
Sportif açıdan Avrupa kupalarında başarılı olamadıklarını itiraf eden başkan Canaydın ama bu başarının altyapısını hazırladıklarını söyledi.

Canaydın, ''2000 ruhuna yaklaşıyoruz. Bize o güzel günleri yaşatan Sayın Başkan Faruk Süren ve ekibine tekrar tekrar teşekkür ediyorum, sağ olsun, var olsunlar'' diye konuştu.

-BAYER 04 LEVERKUSEN YENİLGİSİ İÇİN ÖZÜR DİLEDİ-
Özhan Canaydın, toplantıda, UEFA Kupası 3. turunda hafta içinde Almanya'nın Bayer 04 Leverkusen takımı karşısında alınan 5-1'lik mağlubiyet nedeniyle özür diledi.

Canaydın, ''Tam yetki verdiğim futbol şubesi ve Futbol A.Ş. adına, Avrupa yaşadığımız üzüntülü neticeden dolayı özür diliyorum. Ama önümüzde 3 ciddi karşılaşma var, Kasımpaşa, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile karşılaşacağız. Umarım bu heyetimiz bu karşılaşmalarda yüzümüzü güldürerek Avrupa'daki acımızı unutturacaklardır, kendilerine başarılar dilerim'' dedi.

-''KİMSEYE TESLİM OLMADIM''-
Galatasaray'ın prestijini her konumda en iyi şekilde korumaya ve en iyi şekilde temsil etmeye çalıştığını kaydeden Canaydın, muvaffak olduğunu sandığını dile getirdi.

Başkan Canaydın, genel kurul haricinde hiçbir kuvvete teslim olmadığını ve olmayacağını vurgulayarak, bundan sonraki yönetimlerin de bu felsefeden caymayacaklarına inandığını söyledi.

-İCRAATLARINI ANLATTI-
Genel kurulun 3 dönem kendisine görev verdiğini ve bunun için teşekkür eden Canaydın, şöyle devam etti:
''Bu 6 sene içinde az hata yapıp, sağlığım pahasına kulübüme yardımcı olmaya çalıştım. Biliyorsunuz, görevi aldığımda sıkışık bir dönemden geçiyorduk. Bu sıkışıklık içinde 2 lig şampiyonluğu, bir Türkiye Kupası şampiyonluğu ekleme şerefine eriştik. Gelirlerimize sahip çıktık, yabancı ortaklığımızla giriştiğimiz bazı mücadeleler sonunda 20 milyon dolara satılan hisselerimizi, 32,5 milyon dolara aldık. Fakat tekrar halka arz edip, 37 milyon gelir alarak, artı bir 4,5 milyon dolar gelir elde ettik. Tesislerimiz yenilendi, Galatasaray Adası standartların üstüne çıktı. Büyükçekmece'de 94 dönüm arazi göl kenarında, sportif amaçlı 231 dönüme çıkacak bir varlık yarattık. Kavaklı'da da 120 dönümlük bir yerin kullanma hakkını bitirmek üzereyiz. 3 sene emek verdiğim ve yönetimde kalmak için direndiğim Aslantepe Stat Projesi devam ediyor, ufak tefek pürüzler olacaktır, bunu da aşıyoruz. Müzemiz 6 ay içinde Beyoğlu'nda faaliyete geçecek. Havuzumuz Avrupa standartlarına erişti.''

Canaydın, kulüp şirketlerin birleşmesinde gereken izinlerin SPK'dan alındığını ve bütün karşı açılan davaların düştüğünü sözlerine ekledi.

-AYAKTA ALKIŞLANDI-
Kulüp başkanı Özhan Canaydın'ın aday olmayacağını açıklaması, salonda şok etkisi yarattı.

Duygusal anlar yaşadığı konuşmasını bitiren Canaydın, genel kurula katılan bütün üyeler tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Canaydın, daha sonra yönetim kurulu masasına yönelerek, yönetimdeki arkadaşlarıyla öpüştü

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)