Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 26.01.2010, 21:25   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart Öğrencilere 6 Bin 500 Diş Fırçası Ve Macun Dağıtıldı

SİVAS (İHA) - Sivas'ın Suşehri ilçesinde öğrencilere 6 bin 500 adet diş fırçası ve macun dağıtıldığı bildirildi.

Konu hakkında açıklama yapan Suşehri Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güler Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yürütmekte olduğu kampanyalar doğrultusunda her yıl olduğu gibi bu yılda eğitim öğretim açısından öğrencilerimizin daha sağlıklı olmaları için diş ve ağız sağlığı alışkanlığını kazandırmak istedik. Kaymakamlığımız ve ilçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün iş birliğiyle yapılan kampanyada temizlik malzemesi olarak öğrencilerimize dağıtılmak üzere diş fırçası ve macunu merkezi İstanbulda bulunan HAK-MAR marketler zinciri tarafından 6 bin adet, diğer firmalardan 500 adet olmak üzere toplam 6 bin 500 adet diş fırçası ve macunu teslim alarak Suşehrindeki öğrencilere dağıtımını gerçekleştirdik. Yine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün yürüttüğü kampanyalar kapsamında öğrencilerimize dağıtılmak üzere çeşitli firmalardan gelecek olan giysi ve değişik malzemelerde öğrencilerimize dağıtılacaktır. Eğitim öğretimin öğrencilerimiz açısından daha sağlıklı ve başarılı olması için elimizden gelen tüm gayreti sarf ediyoruz. Bize bu çalışmamızda en büyük desteği veren Kaymakam Yusuf Özdemir'e eğitim camiası adına teşekkür ediyoruz dedi.

Güler, Ayrıca öğrencilerin daha temiz, sağlıklı bir ortamda eğitim görebilmeleri için bu yıl kaymakamımız Yusuf Özdemir'in desteğiyle toplum yararına çalışma programı kapsamında İŞ-KUR tarafından görevlendirilen temizlik görevlileri ile okullarımızdaki temizlik sorunu çözüme kavuşturulmuştur. Temennimiz ikinci dönemde kaymakamımızın desteğiyle toplum yararına çalışma programının devamının sağlanarak eğitim öğretimin öğrencilerimiz için daha sağlıklı ve temiz ortamda yapılmasını sağlamaktır. Daha önceki yıllarda Suşehrili İstanbul'daki iş adamlarımızın destekleriyle bir çok köy okulumuz onarıldı lojmanları oturulacak duruma getirildi. Okullarımıza maddi manevi katkıda bulunan iş adamlarımıza da destelerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Öğrenci velilerimizin de eğitim öğretime maddi ve manevi desteklerini her zaman bekliyoruz. Eğitime destek insana yapılan yatırım demektir diye konuştu.

Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 26.01.2010, 21:42   #2
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: Öğrencilere 6 Bin 500 Diş Fırçası Ve Macun Dağıtıldı

Diş sağlığı kadar önemli bir konunun olmadığını düşünüyorum.İnşallah düzenli bir şekilde kullanırlar.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil