Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

SAYGIYLA ANIYORUZ... - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Özel Günler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Özel Günler Burada Bayram ve Özel Günler Hakkında Paylaşımları Yapabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.05.2012, 12:06   #11
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.
Standart Cevap: SAYGIYLA ANIYORUZ...

Allah'ın rahmeti çoktur. Allah rahmet eylesin.
Alt 19.05.2012, 13:02   #12
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

İnsanlık için yapılan iyilikler niteliği niceliği her ne olursa olsun Allah razı olsun. Kendini insanlık için, iyilik için adayan bir şahıstı.
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..!
Alt 19.05.2012, 15:07   #13
hicre58
Usta Yiğido

hicre58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hicre58 Şuan hicre58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.05.2014 01:02

Tecrübe Puanı: 560 hicre58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

"Cennet o kadar kolay değil, cehennem de lüzumsuz değil."
hicre58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı hicre58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2012, 15:14   #14
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
hicre58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
"Cennet o kadar kolay değil, cehennem de lüzumsuz değil."
Çok doğru... Herkes için de geçerli.

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2012, 15:17   #15
mansur58
Usta Yiğido

mansur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mansur58 Şuan mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.07.2014 06:38

Tecrübe Puanı: 641 mansur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Türkan Saylan yasadigi dönemde hakkında ortaya atılan bu iddialarin cogu icin ceşitli gazete ve internet sitesine dava acmis.tazminat kazanmis ve bu tazminatlarla 300ün üzerinde cocugu okutmustur.ÇYDD bu davaları emsal göstererek bu yalan haberleri yapanlar ve yayinlayanlar hakkinda dava acmakta kazanilan paraylada cocuk okutmakta. Hacı olmus,yüzlerce insani hacca göndermis,milyona yakin cocuk okutmus ve ölmüş birisi hakkinda hala bu yalanlari söylüyorsunuz ya,ben nikah sekeri yerine CYDDye yardim yaptigim icin onur duydum simdi iyice.Seni tanidigim icin cok mutluyum Türkan,Allah rahmet eylesin demek yerine hala arkandan yalanlari ile ölüne bile tükürenlere inat,Allah Rahmet Eylesin
Syın Kıbrıslı ÇYDD kendi başına sorunlu bir kuruluştur. Derin ilişkierde Ergenokoncular, balyozcular vel hasıl darbeciler ÇYDD aracılığı ile ne mitingler düzenledi ne yürüyüşler yaptılar hepsi de hafızalarda çok taze. Onun için toprağı bol olsun ama Türkan saylanı rahmetle anamıyoruz.
mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2012, 15:28   #16
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 05:22

Tecrübe Puanı: 1162 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
mansur58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Syın Kıbrıslı ÇYDD kendi başına sorunlu bir kuruluştur. Derin ilişkierde Ergenokoncular, balyozcular vel hasıl darbeciler ÇYDD aracılığı ile ne mitingler düzenledi ne yürüyüşler yaptılar hepsi de hafızalarda çok taze. Onun için toprağı bol olsun ama Türkan saylanı rahmetle anamıyoruz.
Bu peşin hükümü nereden bulduğunuzu anlamıyorum işte... Her seferinde aynı yere geliyoruz, Demokrasi demokrasi diyorsunuz, demokrasinin en büyük koruyucusu hukuku boşa sayıyorsunuz, Demokrasinin ilk ve en önemli kuralı olan Suçu ispatlanana kadar suçsuzdur sözünü yok sayıyorsunuz. Sanık diyorum sanık, siz de aynısını söylüyorsunuz. Merak ediyorum acaba iddianameyi okudunuz mu? Ya da sahte delillerden haberiniz var mı? Okuyup bu peşin hüküme varıyorsanız dahi kabul edilemez çünkü hakim değilsiniz. Ben bir peşin hükümde bulunmuyorum ki bahsettiğiniz mitinglerin bazılarının düzenleme kurulunda olmama rağmen, en yakın dostlarım sanık olmalarına rağmen suçsuzlar demiyorum sizler ki bize darbeci demokrasi karşıtı demenize rağmen peşin hükümde bulunuyorsunuz... Sizinkisi tam da Erdoğan'ın dediği Tramvay çeşidi demokrasi işinize geldiğinde binip işinize geldiğinde iniyor yaftalıyorsunuz...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 4 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 19.05.2012, 15:31   #17
Siyahnur
Usta Yiğido

Siyahnur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Siyahnur Şuan Siyahnur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.09.2013 01:22

Tecrübe Puanı: 754 Siyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOKSiyahnur FAZLA SÖZE GEREK YOK

Sevmiyordum, görüslerine zerrece katilmam.Ama Türkan Saylan'i batil olan davasinda yasina ve agir hastaligina ragmen samimi ve o kadar gayret göstermesini takdir ediyordum.

Dün twitter da bir taraf yerin dibine gecirirken , malum taraf yüceltiyor du.Garip...
Alt 19.05.2012, 15:35   #18
mansur58
Usta Yiğido

mansur58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mansur58 Şuan mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.07.2014 06:38

Tecrübe Puanı: 641 mansur58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Bu peşin hükümü nereden bulduğunuzu anlamıyorum işte... Her seferinde aynı yere geliyoruz, Demokrasi demokrasi diyorsunuz, demokrasinin en büyük koruyucusu hukuku boşa sayıyorsunuz, Demokrasinin ilk ve en önemli kuralı olan Suçu ispatlanana kadar suçsuzdur sözünü yok sayıyorsunuz. Sanık diyorum sanık, siz de aynısını söylüyorsunuz. Merak ediyorum acaba iddianameyi okudunuz mu? Ya da sahte delillerden haberiniz var mı? Okuyup bu peşin hüküme varıyorsanız dahi kabul edilemez çünkü hakim değilsiniz. Ben bir peşin hükümde bulunmuyorum ki bahsettiğiniz mitinglerin bazılarının düzenleme kurulunda olmama rağmen, en yakın dostlarım sanık olmalarına rağmen suçsuzlar demiyorum sizler ki bize darbeci demokrasi karşıtı demenize rağmen peşin hükümde bulunuyorsunuz... Sizinkisi tam da Erdoğan'ın dediği Tramvay çeşidi demokrasi işinize geldiğinde binip işinize geldiğinde iniyor yaftalıyorsunuz...
Türkan saylanı suçlu ilan etmedi sanık dedim. Suçsuz da olabilir ama darbecilerin yanında gözükmesi kabul edilemez.

Ayrıca darbeden yargılanan darbecilerin idianamelerini okudum. Size uyduruk gelen tarafını anlıyamadım.
mansur58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 19.05.2012, 22:46   #19
ÖnceVatan_58
Usta Yiğido

ÖnceVatan_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ÖnceVatan_58 Şuan ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.07.2012 09:54

Tecrübe Puanı: 943 ÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOKÖnceVatan_58 FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
Geleneklerinde var sanıyorum, biri bir yalan haber iftira atar, diğeri alır gerçek habermiş gibi yayınlar sonra kendi yalanına kendide inanır. Ve yargısız infaz başlar, hakimde savcıda kendileridir. Hükmünü verir,yargılar suçlu ilan eder ve artık o toplum nezdinde suçludur. Bunun kısaca adı "Yargısız infaz"dır Sayın Kıbrıslı artık iyi tanıyor biliyoruz.
ÖnceVatan_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı ÖnceVatan_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 20.05.2012, 12:28   #20
NECMEDDİN ÖZBEK
Usta Yiğido

NECMEDDİN ÖZBEK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

NECMEDDİN ÖZBEK Şuan NECMEDDİN ÖZBEK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2015 22:31

Tecrübe Puanı: 1473 NECMEDDİN ÖZBEK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Cley Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Allah'ın rahmeti çoktur. Allah rahmet eylesin.
İnsan olmanın bir gereğide ebediyete intikal edenlerin ardından sevgili cley gibi rahmet okumak yalan,desise ve iftiraya baş vurmamamaktır.çünkü seytan bile o kişi hakkındaki tüm kötü emellerinden vaz geçmiştir.
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı NECMEDDİN ÖZBEK'e Teşekkür Ediyor...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil