Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Kalesine eli sopalı bekçi - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 09.01.2010, 22:41   #11
sandalli
Usta Yiğido

sandalli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sandalli Şuan sandalli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.04.2016 18:58

Tecrübe Puanı: 4504 sandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekanntsandalli ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivas Kalesine eli sopalı bekçi

Güvenlikciler daha modern dövme aletleriyle donatilmali, odun bir sopa cok ilkel duruyor.
Alt 09.01.2010, 22:43   #12
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Çöpleri halı altına süpürmekten başka bir şey değil.Ama bu haberi Hurriyet duymasın.Benden söylemesi..
Alt 09.01.2010, 22:45   #13
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 01:47

Tecrübe Puanı: 1312 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

zaten adımız yobaza çıkmış
Alt 09.01.2010, 22:45   #14
Osmanlı
Yiğido

Osmanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Osmanlı Şuan Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2010 16:55

Tecrübe Puanı: 530 Osmanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Çöpleri halı altına süpürmekten başka bir şey değil.Ama bu haberi Hurriyet duymasın.Benden söylemesi..
Manşet böyle olurdu

"Sivasta Bekçi Tarafından Şiddet gören gençler"
Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Osmanlı'e Teşekkür Ediyor...
Alt 09.01.2010, 22:48   #15
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1264 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Osmanlı Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Manşet böyle olurdu

"Sivasta Bekçi Tarafından Şiddet gören gençler"
"FLAŞ..Sivas'ta ahlak polisleri göreve başladı"..Ayşe Arman'ın haberi sayfa 2'de..
Alt 10.01.2010, 00:12   #16
Kibrisli
Usta Yiğido

Kibrisli - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Kibrisli Şuan Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 15.04.2015 04:22

Tecrübe Puanı: 1166 Kibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDIKibrisli TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Ötüken Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
"FLAŞ..Sivas'ta ahlak polisleri göreve başladı"..Ayşe Arman'ın haberi sayfa 2'de..
Valla manşete gerek yok ben diyecektim Ahlak Polisi misin ulan diye ama biraz sıkar bu amcaya bunu demek... Şaka bir yana da hakikaten abartılmış.... Bunun bir başka yolu olmalı, bende okuldan kaçtım kız arkadaşımla oraya gittim eminim burada benim yaşımdaki ve üzerindeki çoğu abimiz 80 öncesinde bile sevgilileri ile orada el ele gezmiştir, bir gazoz felan içmiştir, yani bizim adtelerimizle büyümüş gençler daha fazla ne yapabilirler ki? Yakalamışmış gençleri bakar mısın? O zaman vereydin polise Allah Allah... Bu haberden pek mutlu olmadım, geçmişte polis aracı devamlı dururdu orada tabii hır gür çıkaracak adam gelmezdi poliste gençler abartmadıkça asayişi sağlar kimseye karışmazdı şimdi bu adamın ne eğitimi var? Dünyaya bakışı ne kadar geniş bir pencereden kendince fuhuş saydığı birşey belki toplumun belki kızın ve oğlanın ailesine normal gelen küçük bir buse ya da el ele gezme olabilir... Buna bir çözüm bulsunla bir polis aracı ve mobesse yeterli olacaktır...

üzä kök tänri basmasar, asra yir telinmeser, Türk budun ilingin törüngün kim artatı udaçı erti?
Kibrisli isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Kibrisli'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 00:16   #17
Osmanlı
Yiğido

Osmanlı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Osmanlı Şuan Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.01.2010 16:55

Tecrübe Puanı: 530 Osmanlı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Kibrisli Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Valla manşete gerek yok ben diyecektim Ahlak Polisi misin ulan diye ama biraz sıkar bu amcaya bunu demek... Şaka bir yana da hakikaten abartılmış.... Bunun bir başka yolu olmalı, bende okuldan kaçtım kız arkadaşımla oraya gittim eminim burada benim yaşımdaki ve üzerindeki çoğu abimiz 80 öncesinde bile sevgilileri ile orada el ele gezmiştir, bir gazoz felan içmiştir, yani bizim adtelerimizle büyümüş gençler daha fazla ne yapabilirler ki? Yakalamışmış gençleri bakar mısın? O zaman vereydin polise Allah Allah... Bu haberden pek mutlu olmadım, geçmişte polis aracı devamlı dururdu orada tabii hır gür çıkaracak adam gelmezdi poliste gençler abartmadıkça asayişi sağlar kimseye karışmazdı şimdi bu adamın ne eğitimi var? Dünyaya bakışı ne kadar geniş bir pencereden kendince fuhuş saydığı birşey belki toplumun belki kızın ve oğlanın ailesine normal gelen küçük bir buse ya da el ele gezme olabilir... Buna bir çözüm bulsunla bir polis aracı ve mobesse yeterli olacaktır...
Haklısın Kıbrıslı.

Bence Kaleyi Özel güvenlikçilere verilmesi lazım Eli sopalı bekçiyle olacak iş değil.
Osmanlı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı Osmanlı'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 01:12   #18
serhat_58
Usta Yiğido

serhat_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

serhat_58 Şuan serhat_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.07.2016 13:48

Tecrübe Puanı: 1139 serhat_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

kalenin koruma isini bana verselerdi daha iyi olurdu
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı serhat_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 01:21   #19
MUTLU İTİK
Tecrübeli Yiğido

MUTLU İTİK - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

MUTLU İTİK Şuan MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.07.2015 18:04

Tecrübe Puanı: 665 MUTLU İTİK FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Arkadaşlar neden böyle düşünüyorsunuz haberi kim yaptı bilmiyorum ama bu haber böyle yapılırsa uğur dündarında diline düşeriz diyerlerininde nasılki okulda namaz kılan liselileri okuldan edecekti ama okulda bira içenleri haber bile yapmadı.
Yine bir şeyler yazacağım belediyeyi savunuyor demeyin;Belediyenin bu duruma hiç müdehale etmemesi lazım bu alan emniyet sınırları içerisinde kalmıyormu buradaki işletmeler özel değilmi burada neredeyse her ay bir bıçaklanma olayı yaşanmıyormu neredeyse kavgalarıyla anılan bir alan olmadımı burası.
Sabah saat 9:00 dan akşam saat 18:50 ye kadar dört yol kavşağında en bir ekip aracı beklemiyormu mobesenin altında ya orada mobese kurma yada polisi orada akşama kadar bekleteceğine saatte bir kalede tur atıp insin aşağıya.
Bu haberide sopalı güvenlikçi diye yapanlar sırf dikkat çeksin diye yaparak sivas ı yine aşağıladıklarını belirtip kınıyorum.
MUTLU İTİK isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 3 Kullanıcı MUTLU İTİK'e Teşekkür Ediyor...
Alt 10.01.2010, 02:00   #20
Sivaslisandy-58
Usta Yiğido

Sivaslisandy-58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sivaslisandy-58 Şuan Sivaslisandy-58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.04.2011 22:11

Tecrübe Puanı: 1415 Sivaslisandy-58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
serhat_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
kalenin koruma isini bana verselerdi daha iyi olurdu
sana verirlerse yandik serhatcigim kus bile ucurtmazssin artikk
kendin ucarsin

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)