Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.02.2009, 14:22   #11
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

ebubekir çakmak - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ebubekir çakmak Şuan ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 13.03.2010 12:51

Tecrübe Puanı: 681 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Madımak'ta 'tarihi' gelişme

arkadaşlar lütfen yine polemiğe girmeyelim 2temmuz olayları sivasın saf insanınıın her zaman kanayan yarası olmuşur olayın özünü bilseniz inanın önce kendi cahilliğinize kızardınız ben anlatmaya kalkmayacağım biliyorum anlatsamda sizler yine anlamamakta ısrar edeceksinizz bize düşen ölenleri allah rahmet eylesin hapisteki (gercekten suçsuz olanları)allah kurtarsın demektirr çünkü her 2 tarafta bu memleketin evladıdır bunun aksini söylen de kalleş oğlu kalleştirr umarım beni anlarsınızzz lokantanın taşındığı bi yönden iii olmuş inşallah miskebabın elamlarıyla rant kavgasınıa girmezlerr

O HALDE

HAYATTA BENİM BOYAYACAĞIM RENGİ ALACAKTIR!!!

EBUBEKİR ÇAKMAK.
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2009, 14:42   #12
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 681 ebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDIebubekir çakmak TAM BIR BEYEFENDI

MADIK58 KARDEŞİM GECENLERDE BİR YERDE OKUMUŞTUM

GÖRÜNDEN DÜŞMAN DEĞİL GÖRÜNMEYENDEN KORKUNN
BELKİ BİLİRSİN AMA BEN YİNDE Bİ YAZIYIM DEDİM

AMA SANA BAKYORUM SEN HERKESTEN KORKUYORSUN 37 KİŞİ SENİN CANINSA BZİMDE GARDAŞIMIZDI SANA TOPRAĞIM DEDİK BALÇIKLIK YAPMAA
37 KİŞİNİN ALİLESİNİN YANINA MEZARINA KAÇKERE GİTTİN DE BURDA TUTMUŞ BNA ÖLENLERİN AVUKATLIĞINI YAPIYORUSN SENİN İÇİN YANIYORDA BİZZİMKİ YANMIYORMUUU AKLINI BAŞINA AL FAZLA ZIPLAMA BEN HİÇBİR ZAMAN ALEVİ SUNNİ AYRIMCILIĞI YAPMADIM DÜŞÜNCELERİMİ DEĞİŞTİRME TAMAMMI CANIM DAVANIDA SAVANIYORSAN ADAM GİBİ SAVUNACAKSIN KİMSENİN DÜŞÜNCELERİNİ DEĞİŞTİRMEYE HAAKIN YOKTURRR SEN BENİ GENE ANLAMAYACAN AMAAA NEYSEEEE

O HALDE

EBUBEKİR ÇAKMAK.
ebubekir çakmak isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2009, 14:58   #13
ebubekir çakmak
Usta Yiğido

BİRBRİMİZİN KALBİNİ KIRMAYA MORALİNİ BOZMAYA GEREK YOKTURRRRRRR

OLAN LA ÖLENE BİŞEY YAPILMAZZZZZZ BİZ NEKADAR KONUSSAKTA ELİMİZDEN HİÇBİRŞEY GELMİYOR ANCA KALBLERİMİZİ KIRIP DURUYORUZZZZZ ............ ADAMLAR UZAYA ÇIKIYORR BİZ HALA NELERLE UĞRAŞIYORUZ BEE

O HALDE

EBUBEKİR ÇAKMAK.
Alt 13.02.2009, 14:59   #14
madımak_58
Usta Yiğido

madımak_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

madımak_58 Şuan madımak_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.10.2012 12:47

Tecrübe Puanı: 689 madımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISImadımak_58 COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
ebubekir çakmak Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
MADIK58 KARDEŞİM GECENLERDE BİR YERDE OKUMUŞTUM

GÖRÜNDEN DÜŞMAN DEĞİL GÖRÜNMEYENDEN KORKUNN
BELKİ BİLİRSİN AMA BEN YİNDE Bİ YAZIYIM DEDİM

AMA SANA BAKYORUM SEN HERKESTEN KORKUYORSUN 37 KİŞİ SENİN CANINSA BZİMDE GARDAŞIMIZDI SANA TOPRAĞIM DEDİK BALÇIKLIK YAPMAA
37 KİŞİNİN ALİLESİNİN YANINA MEZARINA KAÇKERE GİTTİN DE BURDA TUTMUŞ BNA ÖLENLERİN AVUKATLIĞINI YAPIYORUSN SENİN İÇİN YANIYORDA BİZZİMKİ YANMIYORMUUU AKLINI BAŞINA AL FAZLA ZIPLAMA BEN HİÇBİR ZAMAN ALEVİ SUNNİ AYRIMCILIĞI YAPMADIM DÜŞÜNCELERİMİ DEĞİŞTİRME TAMAMMI CANIM DAVANIDA SAVANIYORSAN ADAM GİBİ SAVUNACAKSIN KİMSENİN DÜŞÜNCELERİNİ DEĞİŞTİRMEYE HAAKIN YOKTURRR SEN BENİ GENE ANLAMAYACAN AMAAA NEYSEEEE
siz merak etmeyin,düşüncelerini düzgün bir şekilde anlatan insanlar baş tacımızdır.sivri çıkışlar yapan,haksız yere insanların günahını alan insanlara karşı kimse susmaz,zıplar!
kimse kimsenin düşüncesini değiştiremez zaten ama doğru bilinen yanlışlar da vardır.ölenlerin avukatlığı ha siz olsanız sizde aynı şeyi yapardınız emin olun.bir Hasret Gültekin,bir Nesimi Çimen,bir Muhlis Akarsu,bir Asım Bezirci,bir Asaf Koçak... bir daha gelmeyecek bu dünyaya...

konu sadece iskendercinin kapanmasıydı ama farklı düşünceler konuyu başka boyutlara çekiyor işte...
Alt 13.02.2009, 15:13   #15
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 860 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Çok saçma bir karar.Taşınınca ne oluyor , taşındıda ne geçti elimize bütün kanallarda altyazı olarak geçiyor Madımak otelindeki kebabpçı kaldırırdı Sivasın adını kötü yönde üst düzeyde tutmaktan başka bir şeye yaramıyor.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2009, 16:04   #16
sivaslıgenç
Usta Yiğido

sivaslıgenç - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sivaslıgenç Şuan sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 20.03.2016 23:42

Tecrübe Puanı: 860 sivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOKsivaslıgenç FAZLA SÖZE GEREK YOK

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu ne saçma bi tartışma ya ...ne yani kardeşim adam orada yemek yiyemezmi..........veya yemek yedi diye adama boğazında kalsın demekmi lazım.........oaraya dam lokanta açmış isteyen gider yemek yer istemeyen yemez bu kişiyi bağlar.......adam yemek yedi diye hakarete uğrarmı yaaaa...............
Aynen ya sizene kardeşim kim nerde yemek istiyorsa orda yer yemeğini onadamı karşı çıkacaksınız.
sivaslıgenç isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 13.02.2009, 16:20   #17
Cley
Moderator

Cley - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Cley Şuan Cley isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Cley isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Büyük başarııı lokanta taşınmış... Artık bize gittiğimiz yerlerde "yakanlardan mısın yananlardan mısın" diye sormayacaklar. Sorarlarsa da abi lokantayı taşıdılar bu konu kapandı deriz
Alt 13.02.2009, 16:22   #18
abircan
Usta Yiğido

abircan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

abircan Şuan abircan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2015 09:55

Tecrübe Puanı: 1015 abircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISIabircan COK SEVILEN BIR KISI

Alıntı:
titizyiğido Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
bu ne saçma bi tartışma ya ...ne yani kardeşim adam orada yemek yiyemezmi..........veya yemek yedi diye adama boğazında kalsın demekmi lazım.........oaraya dam lokanta açmış isteyen gider yemek yer istemeyen yemez bu kişiyi bağlar.......adam yemek yedi diye hakarete uğrarmı yaaaa...............
elbetteki orada bir sürü hemşerimiz yemek yedi, ama bu konuda açılınca altını çizip hiçde rahatsız olmadan keyifle yemek yemiş beyfendi, ayıp değilmi, burada sorun orada ne yapıldığı değil, artık orada bir acıya, bir simgeye insanlar duyarlı davranmış geçte olsa kapatılmış, taşınmış, ama bunla övünmek doğru davranış değil, bilmesi lazım, ben orada akrabalarımı kaybettim, kendi ellerimle götürdüğüm insanlardı bazıları bunun anısına .......... derim ama yinede .........ye dedim, adam ise beni tehdit ediyor........................ .........................
Alt 13.02.2009, 16:26   #19
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1262 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

İsteyen istediği yerde yemek yer tabi ki..
Ancak başka insanların kötü anılarının olduğu,bakınca hüzünlendiği yerde yemek yediğini böbürlene böbürlene söylemek de karşımızdaki insana saygısızlıktan başka bir şey değil!
Alt 13.02.2009, 18:38   #20
Sivasli Zekayi
Yiğido

Sivasli Zekayi - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Sivasli Zekayi Şuan Sivasli Zekayi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.12.2013 20:16

Tecrübe Puanı: 561 Sivasli Zekayi isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Önce Selam herkese

Neden AKP´nin yaptigi herseyi kötülüyorsunuz !

Siz Kuyudan Suyunuzu icersiniz , baskasi´da icmesin diye icine tükürürsünüz !

Sivaslilarin Yigitligine yakismiyor !
Sivasli Zekayi isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)