Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Belediyesinin Çalışmalarından Memnun musunuz? - Sayfa 2 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Sivas Belediyesi'nin çalışmalarından memnun musunuz?
Evet 82 27,99%
Hayır 211 72,01%
Katılımcı sayısı: 293. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.12.2010, 10:18   #11
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Sivas Belediyesinin Çalışmalarından Memnun musunuz?

Başkan Ürgüp 2010’u değerlendirdi

Sivas Belediyesi tarafından 2010 yılında kent için önem taşıyan çeşitli yatırımlar ve çalışmalar tamamlandı.
Sivas Belediye Başkanı Doğan Ürgüp, Sivas için en önemli işlerden birinin “imar revizyon planı”olduğunu söyledi.

Şehir meydanına bir sosyal tesis açtıklarını, muhtarlar için yeni binaları faaliyete soktuklarını, belediye binasının tadilatını yaptıklarını anlatan Ürgüp, “Köpekler Sivas için çok önemli bir sorundu, köpek barınağını tamamlayarak 1 yıldır Sivas'ı köpeklerden arındırdık” diye konuştu.
Ürgüp, akıllı sayaç uygulamasına da geçtiklerini, şu anda 5 bin civarında abonesi olduğunu, yeni abonelere artık akıllı sayaç verdiklerini belirterek, Türkiye'deki en ucuz akıllı sayacı temin eden belediyenin Sivas Belediyesi olduğunu savundu.
Ulu Cami çevresinde geçici bir çevre düzenlemesi yaptıklarını belirten Ürgüp, şehrin manevi dinamikleriyle ilgili çalışmalarının sürdüğünü anlattı.
Termal turizm alanında yaptıkları çalışmalara da değinen Ürgüp, ''Sıcak Çermik ve Soğuk Çermik Kaplıcalarında bir modernizasyon ve aynı zamanda tadilat da yaparak buraları daha düzenli hale getiriyoruz. Soğuk Çermik'e 18 tane ayrı bungalov tipi ev yaparak önümüzdeki dönem faaliyete sunacağız. Sıcak Çermik'te yeni iş merkezleri, iş alanları yaptık. Onun ötesinde Sıcak Çermik'te otellere sıcak su vererek 2 yeni havuzun inşasına başladık. İkisi de kapalı havuz. Bunu da inşallah yaz döneminde faaliyete sokmayı planlıyoruz'' diye konuştu.

2011 YILINDAKİ HEDEFLER

2011 yılında yapmayı planladıkları çalışmalara da değinen Ürgüp, şunları kaydetti:
''Önümüzdeki yıl da inşallah Paşa Fabrikası Mesire Alanı'na yeni bir sosyal tesis, hizmet alanları tesisi koyarak 265 dönümün tamamını yeniden tasarlayacağız. Önümüzdeki dönemde Sevgi Evleri Projesi'ni tamamladıktan sonra Yetiştirme Yurdu'nun alanı yaptığımız protokol gereği belediyemize geçecek. Orada bir kültür merkezi projesi oluşturmak için gayret gösteriyoruz. Onun dışında kentsel dönüşümle ilgili faaliyetlere başlayacağız. Kızılırmak çevre düzenlemesini yapıyoruz, 250'şer metre koruma altına alacağız. Tarihi mirasın yaşatılması açısından kalenin etrafının açılması projesine önem vereceğiz. Bu konuda sayın Başbakanımızdan da destek istedik. İnşallah bu projeye de başlayacağız.''

2010 yılında yapılan çalışmalara bakacak olursak büyük bi başarıdan söz etmemiz mümkün değil.2011 de daha iyi çalışmalar yapılırmı bekleyip görmek gerek.
Alt 03.01.2011, 22:14   #12
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Bir gün elektirk gider,bir gün su gider,bir gün ikisi de gider.Bu cümleyi yazmaktan nefret ediyorum ama lanet olası sular yine kesik ve artık saymıyorum..
Alt 03.01.2011, 23:30   #13
alperkorkmaz58
Yeni Yiğido
NO AVATAR

alperkorkmaz58 Şuan alperkorkmaz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 06.06.2011 00:52

Tecrübe Puanı: 0 alperkorkmaz58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

1967 kere hayır
alperkorkmaz58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı alperkorkmaz58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 03.01.2011, 23:31   #14
H_Turan
Usta Yiğido

H_Turan - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

H_Turan Şuan H_Turan isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.10.2014 19:19

Tecrübe Puanı: 730 H_Turan FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bir gün elektirk gider,bir gün su gider,bir gün ikisi de gider.Bu cümleyi yazmaktan nefret ediyorum ama lanet olası sular yine kesik ve artık saymıyorum..
Haberin Olmadan Boruları Değiştiriyordur Belediye
Alt 04.01.2011, 15:33   #15
bilgin_58
Usta Yiğido

bilgin_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bilgin_58 Şuan bilgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 16.06.2019 13:06

Tecrübe Puanı: 648 bilgin_58 BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Başkan bu kariyerin altında eziliyor, bu yükü taşıyamıyor, 300 binlik bir şehirde ne bir planlama var nede doğru dürüst yaşam alanları,
Belediyenin görevi; Halktan aldığı verğileri halkın yararı için kullanmaktır, belediyenin neyi kaldı, özbelsan, özel halk otobüsleri, falan derken küçüldükçe küçüldü,
Sivasın doğu çıkışında Atatürk'ün karşılandığı Paşapınarı denilen bir yer var bir gün gelsin de oranın içler acısı halini görsün, önceki belediyelerin yaptığı güzel işleri köreltmesin bişey istemiyoruz, ayrıca bir daha seçileceğine de inanmıyorum, boşu boşuna Sivas'ın 5 yılı heba oldu uçtu gitti,

Deveye sormuşlar:
-Niye boynun eğri_
-Deve cevap vermiş nerem doğru ki;

Hangisini sayalım, yazmakla bitmez ki, sosyal tesismiş, peeeeeeh hazır binayı benim çocukta açar ya , köpeklere sığınak yapmış, bizim insanlarımızı dışarı atarken insanların dükkanlarını evlerini başına yıkarken, bir köpek kadar da mı değeri yok?
Uzun lafın kısası, belediye bu kadroyla yürümezzzzzzzzzzzzzzz
Ekip meselesi ekip,
Önceki başkan ben oy vermedim ama; adaylığını koyarsa bu sefer oy veririm neden mi?
Belediye seçimlerinde partiye değil, bizleri idare edecek insanlara oy verilir
bilgin_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar bilgin_58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 04.01.2011, 19:25   #16
aysima58
Usta Yiğido

aysima58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aysima58 Şuan aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.12.2015 01:23

Tecrübe Puanı: 1760 aysima58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

tebrikler bilgin kardeşim harika bir yorum ben bunun üzerine yorum yapmıyorum.
aysima58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 15.01.2011, 23:35   #17
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 16:47

Tecrübe Puanı: 781 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
bilgin_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Başkan bu kariyerin altında eziliyor, bu yükü taşıyamıyor, 300 binlik bir şehirde ne bir planlama var nede doğru dürüst yaşam alanları,
Belediyenin görevi; Halktan aldığı verğileri halkın yararı için kullanmaktır, belediyenin neyi kaldı, özbelsan, özel halk otobüsleri, falan derken küçüldükçe küçüldü,
Sivasın doğu çıkışında Atatürk'ün karşılandığı Paşapınarı denilen bir yer var bir gün gelsin de oranın içler acısı halini görsün, önceki belediyelerin yaptığı güzel işleri köreltmesin bişey istemiyoruz, ayrıca bir daha seçileceğine de inanmıyorum, boşu boşuna Sivas'ın 5 yılı heba oldu uçtu gitti,

Deveye sormuşlar:
-Niye boynun eğri_
-Deve cevap vermiş nerem doğru ki;

Hangisini sayalım, yazmakla bitmez ki, sosyal tesismiş, peeeeeeh hazır binayı benim çocukta açar ya , köpeklere sığınak yapmış, bizim insanlarımızı dışarı atarken insanların dükkanlarını evlerini başına yıkarken, bir köpek kadar da mı değeri yok?
Uzun lafın kısası, belediye bu kadroyla yürümezzzzzzzzzzzzzzz
Ekip meselesi ekip,
Önceki başkan ben oy vermedim ama; adaylığını koyarsa bu sefer oy veririm neden mi?
Belediye seçimlerinde partiye değil, bizleri idare edecek insanlara oy verilir
ben dediklerinin bir kısmına katılıyorum ama bir kısmınada katılmıyorum.katıldığım kısımlar doğan ürgüp gerçekten 1.5 senelik dönemde başarılı sayılmaz.gelelim sami aydına bana göre oda başarılı değildi.neden mi pek fazla birşey yapmadı.aksu diyorsanız onu doğan ürgüpte devam ettirdi veya paşabahçe diyorsanız onu doğan ürgüpte devam ettirecek kanaatimce başka ne yaptı derseniz sami aydın kaldırım ve asfalt doğan ürgüp ondan da çok yaptı ona kalırsa eğer başarı buysa.eee o zaman millet sami aydına neden başarılı diyor anlamadım ki.Sami aydının sivasa yaptığı en büyük projesi kent meydanı projesiydi onu sayabiliriz güzel olarak.bu dediklerimden doğan ürgüp başarılı sonucu çıkmasın onu başta söyleidm doğan ürgüp başarısız diye.gelelim belediyenin başarılı olabilmesi için ne yapması lazım.öncelikle büyük projeler yapmalı gerçekten türkiyede hatta dünyada ses getirecek projeler yapabilmeli.tabi bunları yapmak kolay değil kaynak lazım.mesela belediye aksuyu devam ettirirken onun daha büyük versiyonu olan kızılırmağı birleştirerek sivasa bir deniz katması lazım.kale projesini kesin yapmalı en azından elle tutulur bişey yapması gerekir.ulaşımda sivasa çağ atlatmalı ve raylı sisteme geçiş cesaretinde bulunmalıdır.kentsel dönüşümleri kesinlikle yapması gerekir.dedebalı kılavuz ferhatbostan mahaller dışında hali kesinlikle kaldırarak o değerli alana çok öenmli bir proje yapmalı aynı şekilde buğday pazarınada.sonra otogar kesinlikle aynı yerde kalmamalı hızlı tren istasyonu havaalanı ve otogar aynı bölgede olmalılar.EN ÖNEMLİSİ SİVASA KUZEY ÇEVRE YOLU AÇILMALI.şimdiki yol hem şehir içi yolu gibi oldu hemde ihtiyacı karşılayamıyor.yeni yol yapılınca hem sivasa yeni imar alanları katılmış olur hemde şimdiki çevre yolu daha kullanışlı olabilir şehiri üniversiteye yaklaştırmak için.orasını daha etkin yerleşim yeri yaparak.aynı şekilde belediye binası keisnlikle meydandan kaldırılmalı.hem ihtiyacı karşılayamıyor her servisi ayrı binada neredeyse hemde tek merkezli sivasta bir yoğunlukta o oluşturuyor.belediye binası mesela özebelsanın aşağısındaki yer olan makina ikmalin oraya modern ve büyük sivasa yakışır gösterişte bir bina yapılmalı.trafiğin yoğun olduğu yerlere köprülü kavşak yapılmalı.gerekli kavşak düzenlemeleri yapılmalı paşabahçe daha da büyütülerek bir spor merkezine dönüştürülebilir.takımların gelip kamp yapabileceği.aynı şekil sıcak çermikte.bölge parkları gerekli yerlere yapılmalı............vs vs.....son söylediklerimi çoğu belediyeler yapsada bunu yapmazsak olmaz.daha aklımda şimdilik bunlar var.YANİ KISACASI SİVASA BUNLARI YAPAN BAŞARILIDIR BENİM İÇİN.ne sami aydın başarılı nede doğan ürgüp başarılı benim için.ama doğan ürgüpün avantajı daha 3 senesi var son zmanlarını iyi kullanması gerekeir.
Alt 16.01.2011, 14:01   #18
58svs58
Yiğido
NO AVATAR

58svs58 Şuan 58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 03.09.2014 15:58

Tecrübe Puanı: 687 58svs58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

başkan daha ne yapsın borç içinde yüzen belediye eskji başkan gibi otopark diye sivaslının caddesini sivaslıya satmadı caddeden parayı kazananda elazığleı eskimiş başkanın bilmem nesi. adamın kucağına bomba gibi borç yükü konmuş nasıl ödesinde artan para ile yatırım yapsın sosyal alan aranıyor yorum yapanların çoğu sosyal alan ne istediklerini hiç yazmamış. en büyük başkan doğan başkan. sadece o koltukta oturaması için olsa gene oy verecem. Başkanım bize BÜYÜK BAŞKAN MUHSİN YAZIÇIOĞLU nun emaneti
58svs58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar 58svs58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 16.01.2011, 16:56   #19
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
58svs58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
başkan daha ne yapsın borç içinde yüzen belediye eskji başkan gibi otopark diye sivaslının caddesini sivaslıya satmadı caddeden parayı kazananda elazığleı eskimiş başkanın bilmem nesi. adamın kucağına bomba gibi borç yükü konmuş nasıl ödesinde artan para ile yatırım yapsın sosyal alan aranıyor yorum yapanların çoğu sosyal alan ne istediklerini hiç yazmamış. en büyük başkan doğan başkan. sadece o koltukta oturaması için olsa gene oy verecem. Başkanım bize BÜYÜK BAŞKAN MUHSİN YAZIÇIOĞLU nun emaneti
Verilen sözler unutulmuş,borç bahanesi ile oyalayıp durun bakalım!..Belediye resiliği Muhsin Başkan'ın değil,Sivaslının emanetidir.Önlerinde 3 yıl var.geçen 2 yıl önümüzdeki 3 yılın habercisi ise,gitti 5 yıl!
Alt 16.01.2011, 18:01   #20
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 17:17

Tecrübe Puanı: 631 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence başarısız. Eski yönetimin işlerine devam etmeye çalışıyorlar. Kendi vizyonları yok. Kendi geliştirdikleri proje yok. Başarı bunun neresinde?
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil