Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Belediyemiz Sivas'ımıza neler yapabilir? - Sayfa 6 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.08.2011, 02:40   #51
burak5866
Usta Yiğido

burak5866 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

burak5866 Şuan burak5866 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.08.2021 16:47

Tecrübe Puanı: 781 burak5866 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Belediyemiz Sivas'ımıza neler yapabilir?

sivas belediyesi sonunda projelerini siteye eklemeye karar verdi galiba.şimdilik 1 tane proje var.inşallah devamı gelir.
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Alt 23.08.2011, 16:01   #52
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1259 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
burak5866 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
sivas belediyesi sonunda projelerini siteye eklemeye karar verdi galiba.şimdilik 1 tane proje var.inşallah devamı gelir.
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Başkan bu projeyi önemsiyormuş,illa yapılacak diyormuş..Bu yıl başlanacak oraya galiba..En azından bir eserleri kalır iyi olur..
Alt 27.11.2011, 21:03   #53
vicente58
Usta Yiğido

vicente58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

vicente58 Şuan vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 26.01.2015 15:08

Tecrübe Puanı: 587 vicente58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

arkadaşlar belediye bir proje yarışması düzenliyormuş, benim daha yeni haberim oldu. Haberdar olmamda tesadüfen nette denk gelmesiyle. Belkide bilenler var ama ben bilmiyorum dedim ama üye sayısına bakınca bilinmediği fikri daha ağır bastı, her neyse yarışma kategorilerinden herhangi birinde fikrimizi yarıştırabiliyormuşuz. 1.yede 5000 tl verilecekmiş. Katılmak içinde [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesinden başvuru yapmak gerekiyor. Sitenin flashlı açılış sayfası hoşuma gitti. Ama reklamının olmaması alelademi hazırlanmış acaba diye düşündürüyor beni ginede siteyi bir inceleyip şansımı deneyeceğim.
vicente58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar vicente58'e Teşekkür Ediyor...
Alt 28.11.2011, 13:19   #54
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Alıntı:
vicente58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
arkadaşlar belediye bir proje yarışması düzenliyormuş, benim daha yeni haberim oldu. Haberdar olmamda tesadüfen nette denk gelmesiyle. Belkide
bilenler var ama ben bilmiyorum dedim ama üye sayısına bakınca bilinmediği fikri daha ağır bastı, her neyse yarışma kategorilerinden herhangi birinde fikrimizi yarıştırabiliyormuşuz. 1.yede 5000 tl verilecekmiş. Katılmak içinde [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...] sitesinden başvuru yapmak gerekiyor. Sitenin flashlı açılış sayfası hoşuma gitti. Ama reklamının olmaması alelademi hazırlanmış acaba diye düşündürüyor beni ginede siteyi bir inceleyip şansımı deneyeceğim.
Benimde hiç haberim yoktu. Tanıtım olmadı sanırım. Yanlız güzel bir animasyon girişi yapılmış tebrik ederim yapanları. Yolun sonunda Sol tarafta Atatürk ün seslendirmesi ve Sağ tarafta Aşık Veyselin seslendirmesinin yapılması da çok hoş olmuş.
Gerçekten güzel fikirlere sahip vatandaşlarımız varsa, projeleri varsa bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ederim.
Konuyu anasayfaya taşımak lazım. Böylece tüm sivaslılar görmüş olur.

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil