Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Sivas Belediyesinin Çalışmalarından Memnun musunuz? - Sayfa 12 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Anketimiz: Sivas Belediyesi'nin çalışmalarından memnun musunuz?
Evet 82 27,99%
Hayır 211 72,01%
Katılımcı sayısı: 293. Sizin Bu Ankette Oy kullanma Yetkiniz Bulunmuyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 31.01.2012, 12:39   #111
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1271 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI
Standart Cevap: Sivas Belediyesinin Çalışmalarından Memnun musunuz?

Lanet okuma,yapılanalrı yaz,ikna et.Bu kadar basit!
Alt 07.02.2012, 09:36   #112
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 17:24

Tecrübe Puanı: 1086 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt

Alıntı:
BOUN Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Önümüzdeki yıllarda tamamlanacak projelerden bahsetmişsin ancak bugüne kadar tamamlanan projelerden bahsetmemişsin. Tabii olmayan şeyin neyinden bahsedeceksin? Koskoca üç yıl geçmiş hala ortada icraat yok. Koskoca bir sıfır var. Madem ortada icraat yok bu ödüller neyin nesi? Anlaşılan körler sağırlar birbirini ağırlıyor.

Ayrıca kalan iki yılda yapılacak dediğin 6 projenin de iki tanesini başlayıp bitirsinler, belediyeyi ayakta alkışlarım.

Sivas'ın gelişip kalkınması, sosyal, kültürel, ekonomik atılımı yapabilmesinin önünde son derece ciddi bir engel haline gelmiş olan bir belediye yönetimi var artık halkın gözünde. Ve şehrin geleceğine yönelik gittikçe artan bu tehdit ve tehlikenin bertaraf edilmesi için Sivas halkı iki yıl sonra kendi önüne koyulacak olan sandığı bekliyor. İsteseniz de istemeseniz de güneş doğacak karanlık son bulacak! Geri sayım başladı. Tik tak, tik tak...
Boun kimden ne kadar para alıyosun kardeşim söylede etrafımızdaki onlarca işsize önerelim.Kolay bi iş sonuçta gözünü kapa kulağını tıka akp yi el altından savun bbp yi küçümse ooooo patronların seninle gurur duyuyor boun varooollll !

Şimdi ben akpyi falan savunmuyorum ben memleketin geleceği için konuşuyorum diyeceksin..eğer öyleyse Boun beni utandırda akp belediyesinin buharlaştırdığı **** inşaat b..a inşaat'a aktarılan ö...n a.ş adı altına yok olan trilyonlarıda böyle haykır hangi memleketteysen erinmeden gelip seni tebrik edeceğim!
toplam maliyeti 7 trilyon olan ama yazılı belgelere 15 trilyon olarak girilen **** projesin, atatürk caddesindeki 15 ağacın nasıl 3 trilyona maledildiğini anlat be boun! anlatta dinleyelim!!!

EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN BİRİLERİ VAR ...!!!
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.02.2012, 13:47   #113
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1271 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Boun kimden ne kadar para alıyosun kardeşim söylede etrafımızdaki onlarca işsize önerelim.Kolay bi iş sonuçta gözünü kapa kulağını tıka akp yi el altından savun bbp yi küçümse ooooo patronların seninle gurur duyuyor boun varooollll !

Şimdi ben akpyi falan savunmuyorum ben memleketin geleceği için konuşuyorum diyeceksin..eğer öyleyse Boun beni utandırda akp belediyesinin buharlaştırdığı **** inşaat b..a inşaat'a aktarılan ö...n a.ş adı altına yok olan trilyonlarıda böyle haykır hangi memleketteysen erinmeden gelip seni tebrik edeceğim!
toplam maliyeti 7 trilyon olan ama yazılı belgelere 15 trilyon olarak girilen **** projesin, atatürk caddesindeki 15 ağacın nasıl 3 trilyona maledildiğini anlat be boun! anlatta dinleyelim!!!
BOUN'a böyle tuhaf ithamlarda bulunman hoş değil.Kendisi beni bağışlasın bunu söylediğim için,kendisi bu ülkenin en iyiüniversitesinni,en iyibölümünden mezun,alnının teriyle yaptığı işin karşılığını alan birisidir.Eleştiren birisine hemen karşıt partili gözüyle bakmak anormal bir durum.
Ayrıca,belediyede neler oluyor bitiyor sadece biz biliyoruz,siz bihabersiniz psikolojisinden de çıkın.Biz de biliyor,görüyoruz.Neredeyse 3 yıl bitti.Ben ve diğer herkes ortada proje namına hiçbir şey görmüyor.İşi yaparsın,ondan sonra gelip şu işleri yaptık diye yazarsın bu siteye.Vesselam!
Alt 08.02.2012, 02:07   #114
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 643 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Boun yüz yüze tanıştığım ve gerçekten bir partiyi değil (sizin gibi) sadece ve sadece Sivas'ı seven bir insan. Söz konusu Sivas olunca her partiyi de eleştirmesini bilir.

3 yıl içerisinde bir proje yapılmamış ve kendisi bunu dile getirmiş. Kimsenin şahsına laf söylememiş (sizin gibi) sadece bir soru sormuş. Ne yaptı belediye diye? Harbiden "rutin" işler dışında ne yaptı. Sami Aydın'ın 15 Trilyonluk gösterdiği ancak 7 Trilyon olan projeyi yaptığını söylüyorsunuz madem ve bizde bu dönem bir şey yapılmadığını söylüyoruz, o zaman bu para Doğan Ürgüp'ün mü BBP'nin mi cebine gitti yoksa sizin mi? Hakaret etmek ve zanda bulunmak başkalarına karşı ne kadar kolay değil mi? Elinizde belge varsa açıklayın neden saklıyorsunuz?

Allah bu memleketi partizanlardan korusun, burunlarının önünü göremiyorlar...
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı İsmail Özçelik'e Teşekkür Ediyor...
Alt 08.02.2012, 20:26   #115
eyuphulagu
Usta Yiğido
NO AVATAR

eyuphulagu Şuan eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.01.2015 20:16

Tecrübe Puanı: 639 eyuphulagu FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Şunun şurasına 2 yıl kaldı yeni belediye seçimlerinin yapılmasına...Kimin haklı olduğu 2 yıl sonra belli olacak...Önmeli olan bu 2 yıl içerisinde Sivas'ın özlediği,beklediği projelerin hayata geçirilmesidir...Gereksiz yere birbirimizi kırmamızın anlamı da yok...Herkes istediği fikri açıklamada özgürdür..Amaç Sivas için bir şeyler yapmaksa ortaya bir şeylerin koyulması da mutlak zaruruidir...Acaba son 2 yılda Sivas Belediyesi neler yapacak;açıklanan projeler bir bir yapılacak mı;kısır çekişmeler bırakılıp somut projeler gerçekleştirilecek mi?Sivas'ın dağ gibi sorunları ortada dururken gereksiz polemiklere girilip zaman geçirilmesi Sivas için büyük handikaplar taşıyor...2 tarafta kendisine göre haklı nedenler ortaya koyabilir ama Sivas Hlakı artık eskisi gibi boş vaatlara kanmaz,kim yapacağım dediği projeleri yaparak halkın önüne koyarsa işte o zaman here şey yoluna girer..Eğer yapılacak denen şeyler yapılmazsa Sivas halkı da önümüzdeki seçimlerde gerekeni yapar...Aslında Sivas belediyesi zamanında iyi bir kadroyla işe başlasa,projelerini hemen kamuoyuna açıklayıp birbir gerçekleştirse bu kadar konuşulmasına ve itirazlara gerek kalmayacaktı..Ama seçilen kadronun yetersizliği,atanan kişilerin 2 yıl dolmadan görevden alınması,yapılmak istenen projelerde yaşanan kararsızlıklar işlerin bugüne uzamasına neden oldu..Yapılmak istenen;Terminal Projesi,AVM Projesi,Rezidans Projesi,Sıcak Çermikteki 5 Yıldızlı Otel Projesi,M.Yazıcıoğlu Bulvarı Projesi,Kültür Merkezi Projesi,Hal Projesi ,Paşaçayırı Spor Kompleksi Projesi,Paşabahçe Sosyal Tesisleri Projesi(Düğün Salonu,Sosyal Tesisler),Kale Projesi gerçekten seçim öncesinde bitirilirse Belediye için artı bir değer olur...Yalnız bu projeler Sivas için orta ölçakte projelerdir asla Mega diyebiliceğimiz projeler değildir;bunun da altını çizmek lazım...Belediye Sanayi de yapmayı düşündüğü Dönüşüm Projesini gerçekleştirebilir,Özbelsan arazisisnde de de Kentsel Dönüşümü gerçekleşririse işte o zaman iyi projeleri gerçekleştirmiş olur ve avantaj elde eder...Bu avantaj 2 yıl sonraki seçimde sandığa yansır mı yansımaz mı onu da seçimlerde göreceğiz....
eyuphulagu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.02.2012, 12:23   #116
LaEdri
Usta Yiğido

Belediye bu kepçeleri niye aldı bilmiyorum!
Sergilemek için mi aldı,yoksa çalışmak için mi?
Karla mücadele denen şeyi hiç duymadılar mı acaba?
Sabah 15-20 km arası yol yaptım şehrin kueyinden-merkezi ve ardından doğusuna,bir tene kepçe,greyder vb görmedim.Bu kadar olmaz!Yollar rezaletti!
Alt 10.03.2012, 14:25   #117
LaEdri
Usta Yiğido

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

Eski Sanayi projesi imiş..
Yaparlarsa büyük iş başarırlar.Öyle bir-iki animasyonla bitecek iş değil..
Alt 10.03.2012, 21:19   #118
İsmail Özçelik
Usta Yiğido

İsmail Özçelik - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İsmail Özçelik Şuan İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.04.2015 16:17

Tecrübe Puanı: 643 İsmail Özçelik FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bence geç kalınmış ama mutlaka yapılması gereken bir proje 2-3 yıla bitirilebilirse başkan bir dönemi daha hak eder.
İsmail Özçelik isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.03.2012, 22:09   #119
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
İsmail Özçelik Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bence geç kalınmış ama mutlaka yapılması gereken bir proje 2-3 yıla bitirilebilirse başkan bir dönemi daha hak eder.
Konu herhalde Abdullah Gül'e bile gitmiş..
Umarım kimse mağdur edilmeden bu iş yapılır ki o da zor..Bakalım nasıl olacak!
Alt 11.03.2012, 21:28   #120
BOUN
Usta Yiğido

BOUN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

BOUN Şuan BOUN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.12.2014 21:40

Tecrübe Puanı: 775 BOUN isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Öncelikle belediyemizi eski sanayi bölgesinde uygulamaya koymayı düşündüğü cesur projesi için tebrik ederim. Gerçekten kendilerinden beklemediğim ölçüde ciddi bir çıkış yaptılar bu proje lansmanı ile. Evet bizim görmek istediğimiz, duymak istediğimiz, Sivas'ta uygulanmasını istediğimiz budur, işte budur! Sivas'ın ufak tefek türbe restorasyonu, kaldırım döşemesi gibi sıradan hizmetlerle avutulmaktan çıkması, büyük projeler peşinde koşup büyük adımlar atan, büyük hedefleri olan, etkin bir şehir olması için bu ve benzeri projelerle her yıl yeni bir heyecana garkolması, büyük hedeflerinin bulunması, büyük rüyalar görmesi ve ciddi adımlar atması lazım.

Belediye yönetimi her ne kadar koskoca üç yılı boşuna harcamış ve hiçbir ciddi hizmette bulunamamış olsa da, kendilerini affettirmeleri adına en azından görevi devretmeden bu ve benzeri birkaç büyük proje ile hoş bir sada bırakma ve hatta insanları şaşırtarak az zamanda büyük işler başararak yeniden seçilebilme şanslarını artırma peşinde koşmalıdır.

Eski Sanayi projesine gelecek olursak, proje Sivaslının üzerine sinmiş olan onlarca yılın ezikliğini atma, şehre özgüven kazandırma, vizyon oluşturma açısından çok önemli ve güzel bir proje. Yapılacak bu yatırımla şehrin ihtiyaç hissettiği yeni ticari alanlar, yeni konut alanları, beş yıldızlı otel ve işmerkezleri şehre kazandırılacak, ayrıca Ak-Su projesi bir nevi bu projeyle bütünleşerek bambaşka bir çehre kazanacaktır. Ayrıca bence önemli hususlardan bir diğeri toplam 80 bin metrekare büyüklüğündeki alanın sadece 5'te birinin kullanılıp, kalan alanların yol ve yeşil alan olarak düzenlenecek olmasıdır ki, bu da katları yükselterek sağlanıyor. Bu açıdan yapılacak binalar gerekirse 33 değil 40 katlı olsun, böylece Sivas geniş caddeler ve geniş kaldırımlardan oluşan bir bölge kazansın.

Eğer uygulanabilirse bu projenin Sivas'a ve Sivaslıya çok ciddi kazanımları olacaktır:

- Sivaslının Sivas'a bakışı değişecektir. Maalesef üzülerek yıllardır müşahade ediyorum ki insanımızın üzerinde çok ciddi bir özgüven kaybı, diğer şehirlere karşı kaybetmişlik duygusu hakim. Böyle ciddi bir proje ile insanların şehire olan bakışı değişecektir. Değişen bakış açısı insanların yaşam tarzını ve dünya algısını pozitif olarak değiştirecektir.

- Sivas dışından insanların Sivas'a olan bakış açısı değişecektir. Sivas şehir merkezi Ortadoğu şehirlerini andırır, mezbelelik yapılarla kaplanmış bir şehir olmaktan çıkacak ve modern bir Avrupa şehri haline gelmek için ciddi bir adım atmış olacaktır. Dışarıdan insanların şehre olan algısı ve saygısı önemli ölçüde iyileşecektir.

- Yıllardır söylüyoruz, bir tane beş yıldızlı otelimiz yok. Halbuki bu şehirde gerek artan ticari faaliyetler, gerekse turizm çalışmalarını destekleyecek ve buna altyapı sağlayacak bir değil birkaç tane beşyıldızlı otele ihtiyacımız var. Bunu gidermek için önemli bir fırsatın eşiğindeyiz.

- Diğer önemli bir husus da şu: Sivas'ta faaliyet gösteren serbest meslek erbabının, şirketlerin, işadamlarının vs kullanabileceği ofis katlarının bulunduğu plaza tarzında ciddi bir işmerkezi yok. Bu yatırımla bu açık da giderilmiş olacak.

Bu projenin daha onlarca faydası sayılıp dökülebilir. Ancak öncelikli olanlar şimdilik bu şekilde. Umarım orada mülkiyeti bulunan insanlar şehrin geleceği için hem kendilerinin hem de Sivas'ın kazanacağı böyle büyük bir projede engelleyen değil, teşvik edip katkıda bulunan taraf olarak Sivas'ın aydınlık geleceğinde önemli bir yer edinirler. Hem kendileri kazansın hem Sivas kazansın. Biliyoruz ki onların kazancı Sivas'ın, Sivas'ın kazancı da hepimizindir!

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)