Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)
Dükkanlar Teslim Edildi! - Sayfa 3 - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas Rehberi > Sivas Belediyesi
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Sivas Belediyesi Sivas Belediyesi Hakkında

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.01.2013, 22:09   #21
Abdurrahman 58
Usta Yiğido

Abdurrahman 58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abdurrahman 58 Şuan Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 17.06.2016 18:24

Tecrübe Puanı: 1074 Abdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekanntAbdurrahman 58 ist jedem bekannt
Standart Cevap: Dükkanlar Teslim Edildi!

Kendi haline bırakın..
Rabbim herşeyi görendir. Kimsenin hakkının yendiği falan yok. bunun gibiler ya kamera karşısında ya böyle klavye başında bu işi yapıyorlar.esnaftan en az 50 kişiyle görüştüm.akpliside chpliside mhpliside memnun ve menfaatlerimizi garanti altına alarak bu projeye girdik diyorlar. ve yeni yapılan işyerleri içinde dua ediyorlar ve daha sağlıklı daha modern şartlarda çalışacaklarını söylüyorlar..
Abdurrahman 58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.01.2013, 12:27   #22
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

aloneee Şuan aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.03.2013 20:45

Tecrübe Puanı: 416 aloneee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Laedri'misin nesin, ben aylardır burayı takip ediyorum yazdığın saçma sapan şeylere dayanamadım üye oldum cvpnı verdim söleycek başka bişeyin kalmadığı için saçma sapan aynı şeyleri yazıp yazıp duruyosun ben napcam ne yiycem ne içcem o zaman teslim edilmedi napcam ben ağlayıp duruyosun.
aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 07.01.2013, 15:18   #23
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Yazdığınız cümleleri tartıp öyle paylaşınız. Tansiyonu yükseltmeye gerek yok. Argo kelimeler kullanmayınız. Herkes için geçerli.
Alt 07.01.2013, 15:48   #24
LaEdri
Usta Yiğido

LaEdri - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

LaEdri Şuan LaEdri isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
Abdurrahman 58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Kendi haline bırakın..
Rabbim herşeyi görendir. Kimsenin hakkının yendiği falan yok. bunun gibiler ya kamera karşısında ya böyle klavye başında bu işi yapıyorlar.esnaftan en az 50 kişiyle görüştüm.akpliside chpliside mhpliside memnun ve menfaatlerimizi garanti altına alarak bu projeye girdik diyorlar. ve yeni yapılan işyerleri içinde dua ediyorlar ve daha sağlıklı daha modern şartlarda çalışacaklarını söylüyorlar..
Açıkta "rabbim" ,gizlide "tehdit ve küfür"..
Orda 1300 civarı hissedar var..50 tanesiyle görüştüğün de BBP'lilerdir.Hepsi hadi AKPli olsun..1300ün içinde 50 nedir?Menfaatimizi garanti altına aldık diyenlerden,hangi garantileri aldıkalrına dair belge isteyeydin
Alt 07.01.2013, 15:49   #25
LaEdri
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 1260 LaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDILaEdri TAM BIR BEYEFENDI

Alıntı:
aloneee Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Laedri'misin nesin, ben aylardır burayı takip ediyorum yazdığın saçma sapan şeylere dayanamadım üye oldum cvpnı verdim söleycek başka bişeyin kalmadığı için saçma sapan aynı şeyleri yazıp yazıp duruyosun ben napcam ne yiycem ne içcem o zaman teslim edilmedi napcam ben ağlayıp duruyosun.
Cebinden 100bin liran çalınırsa sen ağlama,üzülme tamam?
Alt 07.01.2013, 21:45   #26
aloneee
Yiğido
NO AVATAR

aloneee Şuan aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 14.03.2013 20:45

Tecrübe Puanı: 416 aloneee FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Alıntı:
LaEdri Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Cebinden 100bin liran çalınırsa sen ağlama,üzülme tamam?
Doğru yaa o kadar yüzlerce esnafın çalınmıyo senin çalınıyo öle mi çok ilginç, sen istediğin kadar yakın orası yıkılcak..
aloneee isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2013, 13:39   #27
kuzu_58
Yiğido
NO AVATAR

kuzu_58 Şuan kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 30.12.2013 19:07

Tecrübe Puanı: 489 kuzu_58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

dün emniyetten gelirken eski sanayi için bilgilendirilmek üzere kurulan ofise girdim
2 tane yurt dışında çalışan akrabalarımın dükkanlarının durumunu sorayım diye
arkadaş baktı abi 42 m2 olan dükkana 123.000 tl 80 m2 olan dükkanada 232.000 tl değer biçilmiş gelip evlerini belirler iseler iyi olur dedim
aradım söyledim çok sevindiler zaten yazın gelmelerinde ellerimle götürüp belediyeye yetki verdirmiştim
bence değerleride çok iyi hiç kimseninde hakkı yenmiyor üçbeş kişinin sesi çıkıyor onlarda memleket sevdasını bırakıp siyasi rantın peşine düşenler
onlarada ne diyim kervan yürüyor
kuzu_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2013, 14:32   #28
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
kuzu_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
dün emniyetten gelirken eski sanayi için bilgilendirilmek üzere kurulan ofise girdim
2 tane yurt dışında çalışan akrabalarımın dükkanlarının durumunu sorayım diye
arkadaş baktı abi 42 m2 olan dükkana 123.000 tl 80 m2 olan dükkanada 232.000 tl değer biçilmiş gelip evlerini belirler iseler iyi olur dedim
aradım söyledim çok sevindiler zaten yazın gelmelerinde ellerimle götürüp belediyeye yetki verdirmiştim
bence değerleride çok iyi hiç kimseninde hakkı yenmiyor üçbeş kişinin sesi çıkıyor onlarda memleket sevdasını bırakıp siyasi rantın peşine düşenler
onlarada ne diyim kervan yürüyor
O zaman aynanın karşısına geç de sor kendine..
640 dükkanın kamulaştırılması için,muvaffakat alınması için 7-8 aydır uğraşılıyor.Ocak ayı sonunda ancak 120 tanesi yıkılmış olacak.Geriye kalan 520 dükkan,belediyeye verilmek istenmeyen 520 dükkan üç-beş kişi mi oluyor?Hakları yenmiyor da neden vermek istemiyor bu 520 dükkan sahibi?
Alt 10.01.2013, 16:06   #29
mete209
Yiğido

mete209 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

mete209 Şuan mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 27.08.2015 20:17

Tecrübe Puanı: 455 mete209 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

La Edri, bu m2'ye bu fiyatlar gerçekten çok iyi. 42 m2 123.000 lira...

Daha geçen gün bir arkadaş 185 m2 arsayı 30 bine aldı. Tam anlamıyla eski sanayi mevkisi gibi olmasa da yeri yine de güzel yerde orası da. En azından 4 katı daha değersiz değil.
mete209 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 10.01.2013, 16:14   #30
LaEdri
Usta Yiğido

Alıntı:
mete209 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
La Edri, bu m2'ye bu fiyatlar gerçekten çok iyi. 42 m2 123.000 lira...

Daha geçen gün bir arkadaş 185 m2 arsayı 30 bine aldı. Tam anlamıyla eski sanayi mevkisi gibi olmasa da yeri yine de güzel yerde orası da. En azından 4 katı daha değersiz değil.
O değerler Atatürk Cad. bakan dükkanlar için veriyordur.İş Bankası ve o sıradakiler için yani.Diğer yerlere bu fiyatların yarısını bile vermiyor..

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil