Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.02.2008, 09:14   #1
Sivaslilar.Net
Site Habercisi
NO AVATAR

Sivaslilar.Net Şuan Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 895 Sivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz seinSivaslilar.Net kann auf vieles stolz sein
Standart GURBETÇİLERDENDE DESTEK

Avrupa da yaşayan Sivaslılar tarafından yapılan Sivasspor’a destek kampanyası için özel telefon hattı açıldı. Sivasspor’a destek kampanyası için açılan özel telefon hattı, sabit telefonlardan aranabiliyor.

Arama başı 5 euro olarak ücretlendirilen 0900 333 660 58 numaralı telefon hattından elde edilen gelir doğrudan Sivasspor’a destek olarak aktarılacak.

Geçtiğimiz günlerde bir araya gelen Almanya’da ki Sivas Dernek Başkanları Rüştü Elmas(ASIB) ve Yücel Şeker(ASBIR) Sivasspor’un sadece Sivaslıların değil bütün anadolunun guru olduğunu ve Sivaspor’a destek vermek için birlikte hareket edeceklerini açıkladılar. Farklı kulvarlarda Sivas’ın tanıtımı,Sivaslıların koordinasyonu için Avrupa’da faliyet gösterdiklerini ve Sivaspor’un başarısı için beraber çalışmaktan mutluluk duyduklarını belirten Rüştü Elmas ve Yücel Şeker 0900 333 660 58 numaralı telefonu arayarak Sivaslı hemşerilerimizin ve Almanya da yaşayan Türklerin Sivasspor’a destek vermelerini istediler.
Sivas Valisi Veysel Dalmaz'ın yurt dışında yaşayan gurbetçilerinde Sivasspor'a destek vermesini istemesi ile harekete geçen Yücel Şeker Almanyada ki Sivaslılarla beraber bu hattı kiraladıklarını ve hattın gelirini direk Sivasspor'a aktarılacağını söyledi.
ASBİR ve ASİB kuruluşlarının Sivas ve Sivasspor için bir araya gelerek kampanya dahilinde ortak hareket etmeleri,Sivaslılar arasında ki birlik ve beraberliğe katkı sağlayacaktır.

Sivasspor,Sivas’ın ve Sivaslıların dünyaya açılan penceresi,şehrin tanıtımına katkı sağlayan en büyük marka değerimizdir. Sivasspor’un başarısı ile övünen hemşerilerimizin şimdi taşın altına ellerini koyması ve Sivaspor’un yaşadığı maddi sıkıntıdan çıkabilmesi destek olması gerekiyor. Daha önce Türkiye’de açılan SMS kampanyası ile azda olsa takıma destek olunmuştu,şimdi sıra gurbetçi yiğidolarda ,artık gurbetteki hemşerilerimizde 0900 333 660 58 numaralı telefon hattını arayarak,arama başına Sivasspor’a 5 euroluk yardımda bulunabilirler.

Sivaslilar.Net isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 09:27   #2
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein
Standart --->: GURBETÇİLERDENDE DESTEK

ariyorum ariyorum cok dolu diyor hatlar
daha ben bu yöntemle katkida bulunamadim :( üzgünüm ama yinede sevincliyim
hatlarin dolu olmasida cok güzel, herkes gayretli
ben sürekli deniyecegim

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 10:41   #3
gardasin.58
Tecrübeli Yiğido
NO AVATAR

gardasin.58 Şuan gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.11.2012 16:45

Tecrübe Puanı: 674 gardasin.58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart -->: GURBETÇİLERDENDE DESTEK

yapilan bu hizmete emegi gecen herkese tesekur ederim hangi ulkelerden arana bildigine dair bir bilgi yok daha genis bir aciklama yapilirsa menmun olurum.
gardasin.58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 11:25   #4
Dağcı
Tecrübeli Yiğido

Dağcı - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dağcı Şuan Dağcı isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 23.08.2014 13:23

Tecrübe Puanı: 702 Dağcı FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Bu kampanya güzel olmuş. Sonuçlarda yayınlanabilirse çok daha iyi olur...
Alt 28.02.2008, 13:47   #5
Serd@r
Usta Yiğido

Serd@r - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Serd@r Şuan Serd@r isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.03.2023 15:27

Tecrübe Puanı: 888 Serd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer AnblickSerd@r ist ein wunderbarer Anblick

Zor bir okadarda güzel sonuçlara gebe olduğunu düşündüğüm bu atılım faaliyetinden dolayı Avrupa temsilcimiz ASİB ve ASBİRe çok teşekkür ediyorum,biz bu olayı ülkemizde yapmak için senlerdir uğraştık artık dilimizde tüy bitti böyle yapın diye sonunda yaptılar oda eksik sadece faturalı hatlar için,bakın bu başarılı sonuçta evden bile arayabiliyorsunuz.
Gerçekten tebrik ediyorum,hayırlı sonuçlarıda bekliyoruz.
Emeğinize yüreğinize sağlık!
Alt 28.02.2008, 15:38   #6
Ertugrul
Genel Koordinatör

Ertugrul - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ertugrul Şuan Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 19.01.2013 14:22

Tecrübe Puanı: 10 Ertugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende ZukunftErtugrul hat eine strahlende Zukunft

Avrupa da yaşayan milyonlarca hemşerimiz için takıma destek olma zamanıdır.
Tek arama ile Sivasspor'a 5 euro katkı sağlayabilirsiniz. ASİB VE ASBİR
yönetimini ve çalışkan,Sivas sevdalısı Başkanları Rüştü Elmas ve Yücel
Şeker'i bu güzel kampanyaya verdikleri destekten dolayı teşekkür ederim.
Sürekli şikayet edilen Sivaslılar arasında ki dayanışma sorununa böylece
çok güzel bir cevap vermiş oldular. Her iki başkanımızada çalışma
hayatlarında başarılar diliyorum. Allah kem gözlerden korusun...

Ertuğrul Özdemir

Kötülere Acımak İyilere Zulümdür !
Ertugrul isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 21:58   #7
SivasLady
Editör

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
ariyorum ariyorum cok dolu diyor hatlar
daha ben bu yöntemle katkida bulunamadim :( üzgünüm ama yinede sevincliyim
hatlarin dolu olmasida cok güzel, herkes gayretli
ben sürekli deniyecegim
eninde sonunda düsürdüm
ben aradim hemde bir kac kez
avrupadaki hemsolarim sizlerde katilin
hersey sivas ve sivasspor icin

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 22:58   #8
58-HANLI
Yeni Yiğido

58-HANLI - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

58-HANLI Şuan 58-HANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 29.02.2008 20:32

Tecrübe Puanı: 0 58-HANLI isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Böyle bir imkan sundugunuz icin cok cok sagolun. Bende üzülüyordum yardim yapamadim diye. Hemen görevimi yerine getirdim. Bir tavsiyem olacakti: Telefonu cevirdikten sonra bantdan almanca olarak 5 Euro yardimda bulunulduguna dair kanusma var. Eger mümkün ise bu konusmada yardimin sivasspor icin yapildigi söylenir ise daha iyi olur. Biliyorsunuz 0900lü numaralar genelde baska amacli cok kullaniliyor, bu da malesef süphe uyandirabilir. Bazi kisiler birkac kez cevirmeye cesaret edemeye bilirler. Tekrar Sagolun. Selamlar
58-HANLI isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 28.02.2008, 23:01   #9
aozdemir
Usta Yiğido

aozdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

aozdemir Şuan aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.01.2015 11:38

Tecrübe Puanı: 733 aozdemir BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

haydin gurbetçiler. pamuk eller cebe.
aozdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 29.02.2008, 10:04   #10
SivasLady
Editör

dün tvde (ulusal kanal) asib ve asbir toplanmisti
güzel bir yayin oldu
orda asbir baskani yücel bey bu hatin reklamini yapti

programi sunan cok güzel dedi
sivasliysan sivassporluysan yigidoysan mertsen hemen ara
bende aradim

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil