Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Haberler Sivas`tan Haberleri burada bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.11.2008, 11:06   #1
HaKaaN
Usta Yiğido

HaKaaN - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

HaKaaN Şuan HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.05.2015 02:29

Tecrübe Puanı: 701 HaKaaN BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK
Standart GELİN BİRLİK OLALIM..

gözardi edilmemesi gereken birsey:Ülkemizde adi konmasada bir çesit KRIZ ortaminda yasiyoruz.Bu sebeple is bulmakta zor,eleman almakta.
O yuzden birbirimize destek cıkmak lazım..şimdi destek zamanı dıyorum...

Aramizda fazla patron yok herhalde.Ama çalistigimiz sirketlerde de eleman ihtiyaci olabilir.Bu sekilde yardimlasmada mümkün.
HaKaaN isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.11.2008, 11:13   #2
yerliturkuaz
Usta Yiğido

yerliturkuaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

yerliturkuaz Şuan yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 28.03.2012 11:23
Yeti: Bloody Orca Slap Champion!
Tecrübe Puanı: 784 yerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblickyerliturkuaz ist ein wunderbarer Anblick
Standart Cevap: GELİN BİRLİK OLALIM..

Eger uygulamaya gecilirse bir cok kesime ornek olur boyle bir durum olursa arkadaslar haber verelim....

Sevmek yürek işidir yüreğin yoksa sen niye yaşıyorsun?
yerliturkuaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.11.2008, 11:17   #3
HaKaaN
Usta Yiğido

ben elimden geldigi kadar yardımcı olacagım ..fakat yardımcı olacak arkadaslar lutfen detaylı bılgılerı vererek yardımcı olsunlar.simdiden cok cok teşekkurler....
Alt 21.11.2008, 11:18   #4
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Herkes ne iş yaptığını nerede oturduğunuda yazarsa en azından yakınlık uzaklık mesafesine göre karar verebilir.
Alt 21.11.2008, 15:47   #5
orhan_keklikcioglu
Yeni Yiğido

orhan_keklikcioglu - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

orhan_keklikcioglu Şuan orhan_keklikcioglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 21.01.2009 13:54

Tecrübe Puanı: 0 orhan_keklikcioglu isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

gercek bi sivaslı olarak,dayanısmanızı kutluyorum memleketten uzak kalsam bile en azından buralardan takip edebiliyorum elimden geldiğince de ayda bir ya da iki kere güzel memleketime ugruyorum.sunu söylemek istiyorum ki krizlerde yatırım yapanlar krizden güclenerek cıkar ve deyim yerindeyse köseyi döner dünyanın en zengin insanı (general electrıc ın sahıbı) kriz için der ki;'Başkaları korktugu zaman benim iştahım açılır,başkalarının iştahı açıldığında da ben korkarım...' yanı adam hep krız zamanında yatırım yapmıs ve biri bin yapmış,bu kriz ortamında geri çekilmek yapılabilecek en büyük hatadır ve milletler sürekli böyle yapmıs ve krizin sonucları agır olmustur bu yazdıklarım belkı sizin yaranıza merhem olmayacak ama en azından bu bılınce sahıp ınsanlar olursak bu krızden guclenerek cıkabılırız hepınıze Allah kolaylıklar versin yardımcınız olsun....
orhan_keklikcioglu isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Alt 21.11.2008, 16:55   #6
özdemir
Usta Yiğido

özdemir - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

özdemir Şuan özdemir isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.12.2014 16:25

Tecrübe Puanı: 701 özdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYORözdemir SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

inşallah faydalı bir çalışma olurözel sektörde çalışan arkadaşlar konuya daha çok ilgi göstermeli bence
Alt 22.11.2008, 10:37   #7
HaKaaN
Usta Yiğido

ARKADAŞLAR LUTFEN HERKES ELİNDEN GELDIGI KADAR YARDIMCI OLMAYA CALIŞSIN OKUYUP DA GECMEYELİM LUTFEN
Alt 23.11.2008, 16:56   #8
Arif Coşkun
Moderator

Arif Coşkun - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arif Coşkun Şuan Arif Coşkun isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.05.2016 19:12

Tecrübe Puanı: 10 Arif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende ZukunftArif Coşkun hat eine strahlende Zukunft

Anlaşılan kimse isşiz değil işçi arayan kimsede yok. Kimse birşey yazmadığına göre

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil