Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Spor > SivasSpor
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

SivasSpor SivasSpor'un Gidisi / Yenilikler/ Mac Sonuclari

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2008, 14:30   #1
EyüphanAydın
Yasaklı

EyüphanAydın - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

EyüphanAydın Şuan EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 22.05.2010 12:45

Tecrübe Puanı: 0 EyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer AnblickEyüphanAydın ist ein wunderbarer Anblick
Standart Gözler Kralda

Gözler Kralda
Futbolda ara transfer dönemi olarak adlandırılan, 2007-2008 sezonu ikinci transfer ve tescil dönemi bugün akşam 18.00'da sona erecek. Transferin gözdesi olan oyuncuların başında gelen Sivassporlu Mehmet Yıldız'ın takımında kalıp kalmayacağı merak ediliyor.

Ara transfer döneminin son gününde, gözler Fenerbahçe ve Galatasaray başta olmak üzere büyük kulüplerin transfer listesinde olduğu bildirilen, Sivasspor'un en önemli gol silahı olan, milli oyuncu Mehmet Yıldız'a çevrildi.

SİVASSPOR CEHPESİ

Mehmet Yıldız'ın transferi ile ilgili Sivasspor Kulübü'nün resmi internet sitesinde “3 Milyon Avro'yu getir ve Mehmet Yıldız'ı al” başlıklı habere yer verildi.

Haberde, Sivasspor teknik direktörü Bülent Uygun'un, transfer döneminin bitmesine saatler kala Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan golcü oyuncu Mehmet Yıldız'ın transferi ile ilgili son noktayı koyduğu ifade edildi.

Haberde görüşlerine yer verilen Uygun, “Mehmet Yıldız ile ilgili bizim teklifimiz belli. Kayserispor bir futbolcusu için 7,5 milyon Avro istiyor. Biz de Mehmet için 3 milyon Avro istiyoruz. Bu parayı hangi takım verirse Mehmet'i kadrosuna dahil edebilir. Tekliflere açığız. 3 Milyon Avro'yu getiren Mehmet Yıldız'ı alır” dedi.

“MEHMET'İ ALAN ŞAMPİYON OLUR”

Mehmet Yıldız'ın başarısını herkesin bildiğini, Yıldız'ın Türkiye'de hatta Avrupa'da başarı grafiği artan sporcular arasında yer aldığını ifade eden Uygun “İddia etmiyorum, kesin söylüyorum. Mehmet Yıldız hangi takımın kadrosunda yer alırsa o takım kesinlikle şampiyon olur. Biz şampiyonluk yolunda yürüyoruz, ama sporcumuzun geleceği için de karar vermemiz lazım. Sporcu bizim sporcumuz” dedi.

Uygun, ligdeki takımların başarılı olmak için kadrolarını güçlendirmeyi planladıklarını, bu nedenle transferde ince eleyip sık dokuduklarını sözlerine ekledi.

MEHMET YILDIZ: “TEKLİF ALMADIM”

Haberde görüşlerine yer verilen Mehmet Yıldız ise kendisine resmi bir teklif yapılmadığını, gelecek olan teklifle ilgili olarak teknik direktör Bülent Uygun ve Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz'ın kararıyla hareket edeceğini belirterek, “Sivas'ta çok mutluyum. Başkanımın ve hocamın benimle ilgili vereceği kararlara saygım sonsuz” dedi.
EyüphanAydın isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 06.02.2008, 14:33   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: Gözler Kralda

Yok ya sanmıyorum bundan sonra Mehmet Yıldız baska kuluplere gitmez...
Alt 04.07.2009, 23:00   #3
cawus58
Usta Yiğido

cawus58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

cawus58 Şuan cawus58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 25.03.2010 15:52

Tecrübe Puanı: 740 cawus58 FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart Cevap: Gözler Kralda

Mehmet Yıldız baska kuluplere gitmez...
cawus58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil