Warnung: Illegal string offset 'type' in [path]/includes/class_postbit.php(293) : eval()'d code (Zeile 153)
Imamin Manken Kizi - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Arşiv
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Arşiv Güncelliğini Yitirmiş Konular

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ
Konu Kapatılmıştır

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.06.2007, 12:07   #1
RaZZcE
Usta Yiğido

RaZZcE - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

RaZZcE Şuan RaZZcE isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.01.2011 12:17
Yeti Long Ass Shot 2 Champion!
Tecrübe Puanı: 742 RaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISI
Standart Imamin Manken Kizi

Imam´ın Manken Kızı
Ooof anne oof diye bağrıyordu Esra evde. Bıktım artık bu evden. Hergün babam camiiye gidiyor! Benim Arkadaşlarım bunu bilse, artik benimle konuşmazlar!! Utanıyorum artık!! Artık bıktım anne bıktımm! Dur kızım bunu baban gelince söyleme çok üzülür diyordu annesi. Banane anne banane, yaşım 15 ama hiç eğlenemiyorum bile. Babam bu saçma sapan şeylere inanıyor. Kızım biz Müslümanız nasıl böyle konuşursun. Of anne ya ben müslüman değilim anladinmi. 1 saat sonrada babası gelmişti. Selamunaleyküm diye girmişti içeri. Aleykümselam demişti annesi , ama Esra dan ses yoktu. Babası anlamamıştı kızının niye böyle olduğunu. Ama hiç kızmıyordu kızına zaten kızına hiç kızmamıştı. Esra odasına geçmişti. Annesi herşeyi Anlatmıştı babasına. Esra odasında evden kaçmaya karar vermişti. Hemen Gece olunca kaçıcaktı. Gece olmuştu Esra hemen hazırlanıp cıkmıştı dışarı. Gece Gece nereye gideceğini bilmiyordu ama Müslüman ailesinden kurtulduğu için mutluydu. Manken olmak istiyordu. Sabah olunca Manken olmak için gitmişti oraya. Imza atmıştı, istenilen herşeyı yapması için. Esra Manken olmuştu. Artık orda kalıyordu. Arkadaşlar bulmuştu orda. Birgün hepsi beraber toplanmıştı konuşuyorlardı. Hepsi Neden Manken olmak istediğini anlatmıştı. Banu anlatıyordu: Ben olmak istemedim ama annem zorladı beni. Esra şasırmıştı. Hepsi anlatmıştı sıra Esra ´ya gelmişti. Esra anlatamazdı Müslüman Bir ailesi olduğunu. Yalan söylemişti: Ben cok zengin bir aileden geliyorum annem gil de istedi manken olmamı bende istiyordum zaten. Akşam olmuştu Esra yatağında yatıyordu birden aklına Ailesi gelmişti. Biraz özlemişti. Ama aklından çıkartmak istiyordu Ailesini hemen uyumuştu. Günler, aylar , seneler geçmişti. Esranin En yakın Arkadaşı Banu olmuştu. O na herşeyini anlatıyordu. Ona o kadar güveniyorduki Müslüman Bir aileden geldiğini Bile söyleyebilirdi. Artık söyleme vakti gelmişti Esra için. Banu ile oturuyorlardı. Banu sana birşey anlatmalıyım demişti Esra. Noldu esra? Bak Banu ama kimseye söyleme! Tamam esra nolduu anlat merak ettim! Tamam bak size anlatmıştım ya hanı: Ben çok zengin bir aileden geliyorum diye... ee nolmus diye sormuştu Banu. Iste hepsi yalandı ben fakir bir Müslüman ailesinden geliyorum Babamda Imam. Biliyorum şımdı benimle konuşmıyazaksın. Banu cok şaşırmıştı: Ama nasıl olur Esra?!! Bunu peki neden hiç anlatmadın bana ? Esra utanarak: Utandim Banu çok utandım. Banu çok şaşırmıştı: Esra bana Islamı peki anlatIrmısın ?? Esra ne diyeceğını şaşımıştı: Şeyy... Banu ben bilmiyorum hiç birşey... Nasıl olurkı Esra?? Sen Bir Imamın kızısın nasıl bılmessınkı? Bende Müslüman olmak istiyorum Esra Lütfen nasil Müslüman olabilirim?? Esra şaşırmıştı: Yani sen bana kizmadin mi Müslümanim diye?? Tabiiki hayir Esra! Esra sevinmiştı: Banu ben aslinda evden kaçtım istersen Manken olmaktan vaz geçelim. Hayır esra olmaz ki imza attik ooff. Esra imza attığını unutmuştu. Çook pişmandı ama artık cok geçti. Ikiside çok üzgündü. Peki Manken olmuyunca nereye gideceğız Esra? Esra nefes çekerek: Ailemize! Banu hiç istemiyordu ailesini görmeği. Esra ´nin aklına bir fikir gelmişti: Banu sen bize gel orda Babam ikimize Islami anlatır ne dersin? Banu çok sevinmişti: Evet Esra çok güzel bir fikir ama Imza işini napicaz?? Esra kaçmayı düşünüyordu: Gel Banu gece burdan kaçalım. Banu Tamam demişti zaten böyle kaçma Işlerıne alışığım. Gece olmuştu Banu ve Esra hazırlanmışlardı. Başarmışlardı dışardalardı. Ama Esra üzülüyordu: Eğer babam benı affetmesse Banu da üzülüyordu: inşallah Esra Inşallah. Gece vakti dışardalardı. Yolda yorulmuşlardı Biryere oturmuşlardı birden yanlarina Bir yaşlı adam gelmıştı: Kizim Burda biryerlerde çok iyi bir dostum vefat etmiş. Siz biliyormusunuz orası neresi? Esra sinirlenmişti: Aman be adam biz ne bilelim kim vefat etmiş dıye. Yaşlı adam üzülmüştü: Tamam Kizim özür dilerim Ama sen benim dostuma cok benziyorsun ne bileyim sanki senin baban Yaşlı adam ordan gıtmıştı. Banu ve Esra Yola devam etmişlerdı eve çok yaklaşmışlardı belki daha 5 dakika vardı. Ve nihayet gelmişlerdı Esra nefes çekerek: Hazirmisin Banu? Banu sevinerek: Evet hadi gidelim demiştı. Eve yaklaşırken Bırden bır toplum görmüşlerdı yaklaşmıslardı ve o gördüklerı yaşlı adamı ağlarken görmüşlerdı. Esra sormuştu: Noluyor burda kim vefat etti? Herkez ağlıyarak: Imam öldü Imam öldü Acisindan!

By Yasemin ( RaSle ) !! ( Alinti degildir ) Kendim yazdim
Yorumlarinizi esirgemeyin lütfen EMEGE SAYGI
Alt 14.06.2007, 12:13   #2
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR
Standart -->: Imamin Manken Kizi

Evet GüzeL Bir Hikaye. DerS ÇıkarıLmaSı Gereken Bir Hikaye. Eminim eSra Gibi Bircok Genc Vardır Turkiye'de. YapıLmaSı GerekenLer BeLLi. Çok teSekkur Ederim Hikayen GüzeLdi
Alt 14.06.2007, 12:19   #3
RaZZcE
Usta Yiğido

Tecrübe Puanı: 742 RaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISIRaZZcE COK SEVILEN BIR KISI
Standart --->: Imamin Manken Kizi

Tsk. ederim

-----------------
Alt 14.06.2007, 12:32   #4
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 20:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

eSt. Ben teSekkur Ederim

........................
Alt 17.12.2007, 07:15   #5
Gülpare
Yiğido

Gülpare - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gülpare Şuan Gülpare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 08.01.2009 12:23

Tecrübe Puanı: 605 Gülpare FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Tesekkürler canim,yasina göre hem duyarlisin hem de yazmaya egilimlisin.Bence Türkce ögretmenlerinle konus ve onlardan yardim al,daha iyi olacagina eminim.
Yazmayi birakma..

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]
Gülpare isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 12.01.2008, 15:07   #6
CrSivaslim58
Usta Yiğido

CrSivaslim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CrSivaslim58 Şuan CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 10.12.2023 19:33
Autobahn Champion! Caravan Toss Champion! F/A-18 Hornet Champion! Happy Heks Champion! Kingdom Of Gold Champion! Sheep Pool Champion! Yeti Strikes Back Champion!
Tournaments Won: 2

Tecrübe Puanı: 845 CrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yokCrSivaslim58 Fazla söze gerek yok
Daumen hoch --->: Imamin Manken Kizi

Alıntı:
RaZZcE Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Imam´ın Manken Kızı
Ooof anne oof diye bağrıyordu Esra evde. Bıktım artık bu evden. Hergün babam camiiye gidiyor! Benim Arkadaşlarım bunu bilse, artik benimle konuşmazlar!! Utanıyorum artık!! Artık bıktım anne bıktımm! Dur kızım bunu baban gelince söyleme çok üzülür diyordu annesi. Banane anne banane, yaşım 15 ama hiç eğlenemiyorum bile. Babam bu saçma sapan şeylere inanıyor. Kızım biz Müslümanız nasıl böyle konuşursun. Of anne ya ben müslüman değilim anladinmi. 1 saat sonrada babası gelmişti. Selamunaleyküm diye girmişti içeri. Aleykümselam demişti annesi , ama Esra dan ses yoktu. Babası anlamamıştı kızının niye böyle olduğunu. Ama hiç kızmıyordu kızına zaten kızına hiç kızmamıştı. Esra odasına geçmişti. Annesi herşeyi Anlatmıştı babasına. Esra odasında evden kaçmaya karar vermişti. Hemen Gece olunca kaçıcaktı. Gece olmuştu Esra hemen hazırlanıp cıkmıştı dışarı. Gece Gece nereye gideceğini bilmiyordu ama Müslüman ailesinden kurtulduğu için mutluydu. Manken olmak istiyordu. Sabah olunca Manken olmak için gitmişti oraya. Imza atmıştı, istenilen herşeyı yapması için. Esra Manken olmuştu. Artık orda kalıyordu. Arkadaşlar bulmuştu orda. Birgün hepsi beraber toplanmıştı konuşuyorlardı. Hepsi Neden Manken olmak istediğini anlatmıştı. Banu anlatıyordu: Ben olmak istemedim ama annem zorladı beni. Esra şasırmıştı. Hepsi anlatmıştı sıra Esra ´ya gelmişti. Esra anlatamazdı Müslüman Bir ailesi olduğunu. Yalan söylemişti: Ben cok zengin bir aileden geliyorum annem gil de istedi manken olmamı bende istiyordum zaten. Akşam olmuştu Esra yatağında yatıyordu birden aklına Ailesi gelmişti. Biraz özlemişti. Ama aklından çıkartmak istiyordu Ailesini hemen uyumuştu. Günler, aylar , seneler geçmişti. Esranin En yakın Arkadaşı Banu olmuştu. O na herşeyini anlatıyordu. Ona o kadar güveniyorduki Müslüman Bir aileden geldiğini Bile söyleyebilirdi. Artık söyleme vakti gelmişti Esra için. Banu ile oturuyorlardı. Banu sana birşey anlatmalıyım demişti Esra. Noldu esra? Bak Banu ama kimseye söyleme! Tamam esra nolduu anlat merak ettim! Tamam bak size anlatmıştım ya hanı: Ben çok zengin bir aileden geliyorum diye... ee nolmus diye sormuştu Banu. Iste hepsi yalandı ben fakir bir Müslüman ailesinden geliyorum Babamda Imam. Biliyorum şımdı benimle konuşmıyazaksın. Banu cok şaşırmıştı: Ama nasıl olur Esra?!! Bunu peki neden hiç anlatmadın bana ? Esra utanarak: Utandim Banu çok utandım. Banu çok şaşırmıştı: Esra bana Islamı peki anlatIrmısın ?? Esra ne diyeceğını şaşımıştı: Şeyy... Banu ben bilmiyorum hiç birşey... Nasıl olurkı Esra?? Sen Bir Imamın kızısın nasıl bılmessınkı? Bende Müslüman olmak istiyorum Esra Lütfen nasil Müslüman olabilirim?? Esra şaşırmıştı: Yani sen bana kizmadin mi Müslümanim diye?? Tabiiki hayir Esra! Esra sevinmiştı: Banu ben aslinda evden kaçtım istersen Manken olmaktan vaz geçelim. Hayır esra olmaz ki imza attik ooff. Esra imza attığını unutmuştu. Çook pişmandı ama artık cok geçti. Ikiside çok üzgündü. Peki Manken olmuyunca nereye gideceğız Esra? Esra nefes çekerek: Ailemize! Banu hiç istemiyordu ailesini görmeği. Esra ´nin aklına bir fikir gelmişti: Banu sen bize gel orda Babam ikimize Islami anlatır ne dersin? Banu çok sevinmişti: Evet Esra çok güzel bir fikir ama Imza işini napicaz?? Esra kaçmayı düşünüyordu: Gel Banu gece burdan kaçalım. Banu Tamam demişti zaten böyle kaçma Işlerıne alışığım. Gece olmuştu Banu ve Esra hazırlanmışlardı. Başarmışlardı dışardalardı. Ama Esra üzülüyordu: Eğer babam benı affetmesse Banu da üzülüyordu: inşallah Esra Inşallah. Gece vakti dışardalardı. Yolda yorulmuşlardı Biryere oturmuşlardı birden yanlarina Bir yaşlı adam gelmıştı: Kizim Burda biryerlerde çok iyi bir dostum vefat etmiş. Siz biliyormusunuz orası neresi? Esra sinirlenmişti: Aman be adam biz ne bilelim kim vefat etmiş dıye. Yaşlı adam üzülmüştü: Tamam Kizim özür dilerim Ama sen benim dostuma cok benziyorsun ne bileyim sanki senin baban Yaşlı adam ordan gıtmıştı. Banu ve Esra Yola devam etmişlerdı eve çok yaklaşmışlardı belki daha 5 dakika vardı. Ve nihayet gelmişlerdı Esra nefes çekerek: Hazirmisin Banu? Banu sevinerek: Evet hadi gidelim demiştı. Eve yaklaşırken Bırden bır toplum görmüşlerdı yaklaşmıslardı ve o gördüklerı yaşlı adamı ağlarken görmüşlerdı. Esra sormuştu: Noluyor burda kim vefat etti? Herkez ağlıyarak: Imam öldü Imam öldü Acisindan!

By Yasemin ( RaSle ) !! ( Alinti degildir ) Kendim yazdim ;)
Yorumlarinizi esirgemeyin lütfen EMEGE SAYGI :)

güzel olmus razzce hem sor o kadar seyi yazmak iyi oldu bitane daha yapsaidin razzce güzel olurdu hiiiihhiiiiii
CrSivaslim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 12.01.2008, 15:28   #7
iozgur
Yiğido

iozgur - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

iozgur Şuan iozgur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.07.2013 08:37

Tecrübe Puanı: 703 iozgur FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Eline sağlık güzel olmuş devamet yazmaya.Genç kızlara duyrulur.
iozgur isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 12.01.2008, 17:30   #8
YALÇINERLER
Yeni Yiğido
NO AVATAR

YALÇINERLER Şuan YALÇINERLER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 02.01.2009 21:15

Tecrübe Puanı: 0 YALÇINERLER FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR

Ah benim temiz yürekli insanım ..Sorun örtme yada örtünme değil .Sorun cehalet, dinin istismar edilerek güzel yurdumun her defasında soyulması.Gucci marka saat takanlar asgari ücretin on katını yemekte, bahşiş bırakanlar duygularınızı istismar ediyor.Taktıklari saati sen 20 yıl çalışıp emekli olunca, ikramiyenle zor alırsın güzel insanım..Aldıkları gemiCİKLeri ise rüyanda bile lüks olur.Mısır ticaretinden milyon dolar kazanmışlar, kimin umrunda. Aydınını ülkenden kovmuşlar. Et-tırnak olan türk kürt kardeşliğini bozmuşlar, heyhat varsa yoksa türban yazık..Anlayın, görün artık türban aslında neyi örtüyor..Yolsuzluklarını zenginliklerini,sahtekarlıklar ını.Benim 5 kız kardeşim var biri kapalı kimse sormadı ona neden kapanıyorsun diye.Dikkat edin türbanla beynimizi kapatmasınlar güzel insanlar.Bundan 15 sene önce aynı sen gibi düşünür hatta bir adım daha atar, Atatürk e bile kızardım.Şimdi okudukça cehaletimden utanıyorum.Ufkumuzu o kadar daraltmışlarki.Ruhun şad olsun Büyük Atatürk .Sahi unutmayın ki kurtuluş savaşında en büyük ihaneti bugün kırmızı halılarla karşılanan araplardan görmüşüzdür.Arkamızdan alçakça ingilizlerle fransızlarla bir olup hançerin en büyüğünü sokmuşlardır.Bunlar mı müslüman? yoksa biz mi? iyi düşünün.Üstelik örtünme ise amaç, onlar kara çarşaflı .Dahamı dindar, iyi tartmak lazım.

Konu albina58 tarafından (12.01.2008 Saat 17:52 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Eksik yazılım
YALÇINERLER isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif
Alt 12.01.2008, 17:39   #9
altuntas58
Usta Yiğido

altuntas58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

altuntas58 Şuan altuntas58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 11.10.2012 20:24

Tecrübe Puanı: 4504 altuntas58 isimli Üye Tecrübe Puan?n?zını Kapatmıştır.

Hikayenizi okudum bu konuyu bir imamı örnek göstererek değilde başka bir meslek dalında bir insanı işleseydiniz daha şık olabilirdi yinede güzel hikaye yazmışsın
Alt 12.01.2008, 19:46   #10
RaZZcE
Usta Yiğido

Alıntı:
Gülpare Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Tesekkürler canim,yasina göre hem duyarlisin hem de yazmaya egilimlisin.Bence Türkce ögretmenlerinle konus ve onlardan yardim al,daha iyi olacagina eminim.
Yazmayi birakma..

bunu yazali cok oldu ....
11 yasimda felan idim..!
türkcem iyidide "i" ve "ı" ´lar tam dogru düzgün degildi bayagi zamanimi almisti yazmakta cünkü ALMAN KLAVYESINE alisik oldugumdan dolayi

yeni hikayeler yazmaya basladim tekrar.. buraya koyarim birgün =)

tsk ederim yorumlariniz icin

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)