Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Haberler > Anasayfa Haberler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Anasayfa Haberler Sivas Haberler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.07.2007, 21:42   #1
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein
Standart Kamyon ile Çekici Çarpıştı: 2 Ölü, 1 Yaralı

Sivas'ın Suşehri ilçesinde meydana gelen trafik kazasında sebze yüklü kamyon ile çekici kafa kafaya çarpıştı. Kazada kamyon ile çekicinin sürücüleri olay yerinde hayatlarını kaybederken, 1 kişi de yaralandı.

Kaza gece saatlerinde D-100 karayolunun 12. kilometresinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Suşehri istikametinden Koyulhisar yönüne doğru seyreden Muharrem Öztaş idaresindeki 41 F 3010 plakalı çekici ile karşı yönden gelmekte olan Halitdin Çakır idaresindeki 05 EL 726 plakalı sebze yüklü kamyon, kafa kafaya çarpıştı. Kazada çekicinin sürücüsü Öztaş ve kamyon sürücüsü Çakır olay yerinde hayatlarını kaybetti. Kazada sırasında kamyonda bulunan ve yaralanan Mehmet Yumlu ise Koyulhisar Devlet Hastanesi'ne

kaldırılarak tedavi altına alındı. Kaza sonrası kamyonda bulunan sebzeler yola saçıldı. Bir süre trafiğe kapatılan yol, yapılan temizlik çalışmalarının ardından açıldı. Kaza ile ilgili soruşturma devam ediyor.

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)