Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Sivas ve Sivasspor Dernekleri > Türkiye'deki Dernekler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Bugünki Mesajlar

Türkiye'deki Dernekler Türkiye'deki Dernekler

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 06.06.2007, 12:50   #1
izmirliyigido
Tecrübeli Yiğido

izmirliyigido - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

izmirliyigido Şuan izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.12.2014 07:59

Tecrübe Puanı: 730 izmirliyigido FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart SİDAYDER-İZMİR SİVAS'LILAR GECESİ

İzmir'de yaşayan Sivas'lıları bir araya getiren derneğimiz Sivas'lılar Kültür ve Dayanışma Derneği (SİDAYDER) tanışma ve kaynaşma adına, Sivas'ımızın yöresel ve kültürel değerlerinin ağırlıkta olacağı bir Yemek Daveti düzenlemiştir.

Karşıyaka Bostanlı'da Vilayetler Evi'n de düzenlenecek Yemek Daveti 13.Haziran.2007 Çarşamba akşamı saat:20.00'de gerçekleştirilecektir.

Biletler Karşıyaka Çarşısı Akbank Sokağı 1. ara 1714 Sok. No:29/1'de bulunan Derneğimiz binasında Sayın Turgut beyden temin edilebileceği gibi SİDAYDER 2. Başkanı Sayın Doğan DEMİRALAN beyle (0532-601 02 48) ve benimle Yalçın KINIK (0532-360 71 00) nolu telefonlardan irtibat kurulabilir.

İzmir'de tüm çevre illerde yaşayan Sivas'lı hemşehrilerimizi bu özel ve güzel gecede aramızda görmekten büyük onur duyarız.
izmirliyigido isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)