Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

Warnung: Illegal offset type in [path]/includes/functions_post_thanks.php (Zeile 110)

TEGV KANGAL ŞUBESİ Kitap Yardım Kampanyası - Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar
Forum - Ana Sayfa Takvim S?k Sorulan Sorular Arama

Zurück   Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar > Serbest Alan > Yarışmalar ve Aktiviteler
SİTE ANA SAYFA Galeri Kayıt ol Yardım Ajanda Oyunlar Arama Bugünki Mesajlar Forumlar? Okundu Kabul Et

Yarışmalar ve Aktiviteler Sivaslilar.net te yapılan yarışmaları burda bulabilirsiniz

Son 15 Mesaj : Atatürk'ün Çocukluğu'na Ait Hikayeler           »          Şehzade Osman           »          Hatıra defteri           »          Antilop İle Akrebin Dostluğu           »          Karagöz İle Hacivat Konuşmaları 2           »          Sitemizin Ozanları           »          SEVDİM İŞTE....           »          NEFRET ETTİM İŞTE!!!!!           »          AFORİZMALAR (SAÇMALAMLAR)-1           »          SEÇKİNLER/SEÇİLMİŞLER DÜNYASI           »          Hatalarımızdan Dersler Alabilmek Ümidiyle.           »          Araf Suresi 172-173. Ayetler.( Ben Sizin Rabbiniz Değil Miyim)           »          İnancımızı Kullananların Artık Tuzağına Düşmeyelim.           »          ULAŞ-Yapalı           »          TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR PAYLAŞIMAZ

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.11.2010, 19:11   #1
V1CT0RY
Yasaklı

V1CT0RY - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

V1CT0RY Şuan V1CT0RY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 18.06.2011 03:04

Tecrübe Puanı: 0 V1CT0RY FORUMLARA KATILIMI BIRAZ DAHA ARTABILIR
Standart TEGV KANGAL ŞUBESİ Kitap Yardım Kampanyası

" Eğitimin yapamayacağı hiçbirşey yoktur. Hiçbir şey onun etki alanının dışında kalamaz. Kötü ahlakları iyiye çevirebilir; kötü ilkeleri yıkar ve yerine yenilerini koyar; insanları melekler seviyesine çıkarabilir.?" Mark Twain

TEGV Kangal Şubesinde İhtiyaç Sahibi Fakir Öğrencilerimizin Kitap ve Eğitim Malzemelerine İhtiyaçları Var.Onlar Okumak İstiyorlar , Gönüllü Öğretmenlerimiz Onların Bu İsteklerine Karşılıksız Destek Veriyorlar.Ancak Eğitim Materyalleri ve Kitapları Sınırlı Sayıda...

Hepimizin Evinde Eski Kitaplar , Yaprak Testler , Soru Bankaları , Hikayeler , Romanlar , Ders Kitapları , Ansiklopediler vs. Var...Onlar Bir Köşede İşe Yaramaz Bir Şekilde Bekleyeceğine Fakir Çocuklarımıza Bir Işık Olsunlar...

Şimdiden ilgi gösterecek herkese teşekkür ederim.

İHTİYAÇ LİSTESİ

■Eğitici - öğretici oyuncaklar, (lego - oyun hamuru - yap boz - vs)
■7-16 Yaş Hikaye,Roman ve Her Türlü Kitap
■Yaprak Test,Ders Meteryalleri,Soru Bankaları...
■Yardımcı Kaynaklar vs..
■Ansiklopedi ve Kaynak Nitelikli Kitaplar....

Kitaplarınızı;

KİME: TEGV Kangal

NEREYE: Kangal TEGV Demir Export Öğrenim Birimi İstasyon Caddesi Kangal/Sivas 0-531-854-52-23

ALICI : Öğretmen Kenan DÖNMEZ

ÖNEMLİ:Sivas İçinden Kitap veya Diğer Yardım Malzemeleri Bende Toplanacak.1 Kitap 1 Çocuk...

Kitap Göndermek İsteyen Ancak Kafasında Soru İşareti Bulunan Herkes Bu Başlıktan Bana Ulaşabilir ya da facebook.kitapkurdu@hotmail.co m Adresine e-mail Yoluyla Ulaşabilirsiniz....

ETKİNLİK ADRESİ [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez. Üye Olmak İçin Tıklayın...]

" Eğitimdir ki bir milleti; ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefalete terk eder."

Mustafa Kemal ATATÜRK
V1CT0RY isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 8 Kullanıcı V1CT0RY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 22.11.2010, 12:38   #2
V1CT0RY
Yasaklı

Standart Cevap: TEGV KANGAL ŞUBESİ Kitap Yardım Kampanyası

Daha Önce ;

* Şanlıurfa-Suruç İ.Ö.O.
* Şanlıurfa-Halfeti/Argıl İ.Ö.O.
* Hatay-Reyhanlı Atatürk İ.Ö.O.
* Tekirdağ-Şarköy/Mürefte İ.Ö.O.
* Muş-Malazgirt/Cumhuriyet İ.Ö.O.
* Iğdır-Araklı İ.Ö.O.
* Erzurum-Karaçoban Atatürk İ.Ö.O.

Okul Kütüphanalerini Kurduk...

Böyle Bir İhtiyacın Memleketimizden Bize Geldiğini Görünce de Başka Memleketlere Yaptığımız Şeyi Sivas'ada Yapmaya Karar Verdik...

İlgilenenlerin Benimle İrtibata Geçmesi Yeterli...
Alt 22.11.2010, 13:54   #3
Salim58
Moderator

Salim58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Salim58 Şuan Salim58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 Salim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekanntSalim58 ist jedem bekannt

TEGV Kangal Şubesini bu güzel çalışmasından dolayı kutlarım.

İnşaallah ihtiyaç duyulan yardımlar yapılır...
Alt 23.11.2010, 17:18   #4
V1CT0RY
Yasaklı

54.774 Üyeli Bir Siteden Tek Bir Kitap Bile Vermek İsteyen Kişi Çıkmaması İlginç

Açık Sözlüyümdür Biraz ; Zaten Bu İşe Başlarken Sivas'tan BirBeklentim Olmadan Başlamıştım , 15 Günlük Zaman Zarfında Beni Yaklaşık 30 Farklı İlden Arayan Oldu Kitap Gönderenler Oldu Ciddi Sayıda Ama Sivas İçinden 1 (Bir) Kişi Aramadı...

Neyse 1 Ocak 2011 Tarihinde Bu Kütüphane Açılır Allah'ın İzniyle , Buradaki 54.774 Kişide Bakar Resimlere
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki Kullanıcılar V1CT0RY'e Teşekkür Ediyor...
Alt 23.11.2010, 17:32   #5
goramaz
Usta Yiğido

goramaz - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

goramaz Şuan goramaz isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 07.08.2022 02:47

Tecrübe Puanı: 1307 goramaz BU GIDISLE COK MESHUR OLACAK

Alıntı:
V1CT0RY Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
54.774 Üyeli Bir Siteden Tek Bir Kitap Bile Vermek İsteyen Kişi Çıkmaması İlginç

Açık Sözlüyümdür Biraz ; Zaten Bu İşe Başlarken Sivas'tan BirBeklentim Olmadan Başlamıştım , 15 Günlük Zaman Zarfında Beni Yaklaşık 30 Farklı İlden Arayan Oldu Kitap Gönderenler Oldu Ciddi Sayıda Ama Sivas İçinden 1 (Bir) Kişi Aramadı...

Neyse 1 Ocak 2011 Tarihinde Bu Kütüphane Açılır Allah'ın İzniyle , Buradaki 54.774 Kişide Bakar Resimlere
Dur dur güzel kardeşim hemen sitem etme.. Eğitim gönüllülerinin en son yaşacağı duygu ümitsizliktir. Ben haberi yeni gördüm inanıyorum ki daha haberi görmeyen çok arkadş vardır. Benim kitaplarım Sivas'ta Sivas'a gidince göndereceğim size ...Ayrıca tebrik ediyorum bu çalışmanızdan dolayı...Ve lütfen ümidini kaybetme ...
Alt 23.11.2010, 21:36   #6
V1CT0RY
Yasaklı

Alıntı:
goramaz Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Dur dur güzel kardeşim hemen sitem etme.. Eğitim gönüllülerinin en son yaşacağı duygu ümitsizliktir. Ben haberi yeni gördüm inanıyorum ki daha haberi görmeyen çok arkadş vardır. Benim kitaplarım Sivas'ta Sivas'a gidince göndereceğim size ...Ayrıca tebrik ediyorum bu çalışmanızdan dolayı...Ve lütfen ümidini kaybetme ...
Sitem Değil Bu Acı Gerçekler Diyeceğim Arabesk Tabiri ile...

Ümit Kaybı Diye Bir Durum Yok Çünkü 15 Günde Kütüphane İçin Gereken Kitap Sayısının Yarısı Türkiye'nin Dört Bir Yanından Geldi ve Gelmeyede Devam Ediyor....

Ama Doğru Konuşmak Gerekiyor , Memleketimiz Bu Tarz Konularda Çok Çok Geride...Eminimki Ne Gereği Var Diyen Bir Sürü İnsan Bile Var
Alt 24.11.2010, 10:02   #7
_DuMaN_58
Navigator

_DuMaN_58 - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

_DuMaN_58 Şuan _DuMaN_58 isimli Üye şimdilik offline Konumundadır
Son Aktivite: 04.02.2016 21:29
Tournaments Won: 3

Tecrübe Puanı: 10 _DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR_DuMaN_58 SITEMIZE IŞIK ŞACIYOR

Bende Konyada ikamet ediyorum. Kitaplarımın çoğu burda ama Sivas'ta da var. Sivasa gittiğimde inşallah kitapları toplayıp teslim etmek istiyorum. Hatta para yardımı da yapmak istiyorum.
Ama siz sabretmeyi pek sevmiyorsunuz galiba.
Alt 24.11.2010, 16:37   #8
V1CT0RY
Yasaklı

Alıntı:
_DuMaN_58 Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
Bende Konyada ikamet ediyorum. Kitaplarımın çoğu burda ama Sivas'ta da var. Sivasa gittiğimde inşallah kitapları toplayıp teslim etmek istiyorum. Hatta para yardımı da yapmak istiyorum.
Ama siz sabretmeyi pek sevmiyorsunuz galiba.
Para Kabul Etmiyoruz Teşekkürler...

Kitaplarınızı Alabiliriz

Para ve Maddi Değeri Yüksek Şeyler Kabul Etmem Söz Konusu Değil....Onun Yerine Siz O Parayla Lego, Oyuncak vs Alıp Verebilirsiniz...

Böyle Daha Şeffaf Olacağının Kanaatindeyim...

Konu V1CT0RY tarafından (24.11.2010 Saat 16:37 ) değiştirilmiştir.. Sebep: Arka Arkaya Mesajlar Yazdığınızdan Dolayı Flood Önleyici Devreye Girdi. Mesajlar Sistem Tarafından Otomatik Olarak Birleştirilmiştir..
Alt 26.11.2010, 09:52   #9
SivasLady
Editör

SivasLady - Ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

SivasLady Şuan SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır

Tecrübe Puanı: 10 SivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz seinSivasLady kann auf vieles stolz sein

Alıntı:
V1CT0RY Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster

Para Kabul Etmiyoruz Teşekkürler...

Kitaplarınızı Alabiliriz

Para ve Maddi Değeri Yüksek Şeyler Kabul Etmem Söz Konusu Değil....Onun Yerine Siz O Parayla Lego, Oyuncak vs Alıp Verebilirsiniz...

Böyle Daha Şeffaf Olacağının Kanaatindeyim...
iyide güzel kardesim yurt disindakiler nasil yardimda bulunacak para kabul etmiyorsan
ben gelip kitap alip veremem herhalde ve burdan yolladigim bir kac seyin posta ücreti ilede ordan daha cok sey alinabilir

bana bir yol gösterin

Sadece Susmak İstiyorum...
Yalan İnsanları Kaale Almadan...
Haklıyken Haksız Gözüksem Bile Kendimi Savunmadan...
HUZUR Bulmak İstiyorum Gözlerimi Kapayıp Kimseyi Anmadan...
Sessizliği Dinlemek İstiyorum,Yüzüme Gülüp Arkamdan Konuşulanları Duymadan...

SivasLady isimli Üye şimdilik offline Konumundadır   sendpm.gif Alıntı ile Cevapla
Yukarıdaki Mesaj için Yandaki 2 Kullanıcı SivasLady'e Teşekkür Ediyor...
Alt 26.11.2010, 14:02   #10
V1CT0RY
Yasaklı

Alıntı:
SivasLady Nickli Üyeden Al?nt? Mesajı Göster
iyide güzel kardesim yurt disindakiler nasil yardimda bulunacak para kabul etmiyorsan
ben gelip kitap alip veremem herhalde ve burdan yolladigim bir kac seyin posta ücreti ilede ordan daha cok sey alinabilir

bana bir yol gösterin
Şöyle Olabilir , Ben Sizin Gönderdiğiniz Mebla ile Sizin Dediğiniz Şeyleri Alıp Faturalarını ve Alınan Ürünleri Burada Yayınlarım O Şekil Yardımcı Olabilirim Ancak...

Konuyu Toplam 1 Üye Okuyor. (0 Kay?tl? Üye Ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama
Stil